DEVIDENT s.r.o

Zubní lékařství

(79 názorů)

Devident Vítáme Vás na profilu ordinace Devident s. r. o. se sídlem v Praze 10 – Strašnicích, která Vám nabízí moderní, komplexní péči a současně i citlivý a individuální přístup pro děti a dospělé... Více

Lékaři a specialisté na této klinice

Devident

Díky nejmodernějším stomatologickým léčebným metodám a materiálům Vám vždy poskytneme všechny potřebné stomatologické služby počínaje základním vyšetřením, rentgenovou prohlídkou s konzultací dalšího postupu ošetření, až po provedení zubních náhrad.

Součástí našeho týmu je i dentální hygienistka, která Vám pomůže zajistit efektivní ústní hygienu, která napomáhá prevenci zubních kazů, onemocnění dásní a provádí I šetrné bělení zubů.
Naší prioritou je individuální přístup a respektování Vašich časových a finančních možností.
Máme uzavřené smlouvy se všemi zdravotními pojišťovnami.
Nabízíme krátké objednávací termíny na dohodnutý čas.

Zákroky

• záchovné stomatologie (výplně, léčba kořenových kanálků)
  • protetické stomatologie (korunka, můstek, keramické fazety, protéza)
  • stomatochirurgie (extrakce zubů, ošetření zubů moudrosti, apod.)
  • implantologie (zubní implantáty)
  • dětská stomatologie
  • dentální hygiena

Typ zařízení

• klinika

• DEVIDENT s.r.o

Štěchovická 1983/8

100 00, Praha, hl. město Praha

Kontaktní údaje +420 77...

• DEVIDENT s.r.o

Na Příkopech 103

261 01, Příbram, středočeský

Kontaktní údaje +420 77...

• Iryna Perepelytsia

Zubař,

• Velmi milá paní doktorka. Je velice pečlivá a pro mě je důležité, že vše předem vysvětlí a vždy se snaží aby bylo vyšetření co nejméně bolestivé. Nejdůležitější ovšem je že to umí s dětmi. Dcera se jí vůbec nebojí, přestože už ji i vrtala zub.

• Úžasná paní lékařka, velice sympatická a milá. Vždy vše skvěle vysvětlí. Jsem stálým pacientem, při všech ošetřeních, které jsem u paní doktorky absolvoval jsem byl stále uklidňován jak paní doktorkou, tak sestrou, která je též velmi milá. Bezbolestné ošetření a já se přestávám bát :-) Vřele doporučuji.

Podívejte se na všechny názory (7) na lékaře

• Anastasiia Kisel

Zubař,

• Paní doktorka je velká profesionálka, je velmi příjemná, do ordinace jsem šla vždy přesně včas a ordinace je moderně vybavená. Paní doktorka vždy vysvětlí, co bude dělat a předem sdělí cenu, která platí. Dává mi do pořádku zuby, které moje zubařka zanedbala - nejlepší rozhodnutí bylo přejít k paní doktorce Kisel. A ještě jedna věc, má velmi rozsáhlé ordinační hodiny-pro mě velká výhoda, že mohu chodit k večeru.

• Návštěva z ZnamyLekar.cz

Ochotná, pečlivá a milá je paní doktorka Kisel. Jsem moc ráda, že jsem se k ní dostala. Všem moc doporučuji. Havlíčková Růžena

Podívejte se na všechny názory (26) na lékaře

• Anna Bogdanova

• Umístění: DEVIDENT s.r.oSlužby: Registrace

Dnes mám za sebou první návštěvu u paní doktorky. Pár let jsem zubní ošetření zanedbávala, protože strach, který mě ovládá je až panika.. Což k mému obrovskému překvapení ze mě v této ordinaci opadlo během pár minut. Jak paní doktorka, tak i sestřička byli velmi příjemné, usměvavé a měli velké pochopení pro můj strach.. Absolvovala jsem rentgen, diagnózu a došlo i na vrtání. Nic nebylo nepříjemné, paní doktorka se mě několikrát ptala, zdali nic nebolí. Z ordinace jsem odcházela s úsměvem.. Jsem moc ráda, že jsem našla takto skvělou dentistku. Na příští návštěvu půjdu již klidná :)

• Návštěva z ZnamyLekar.cz

Jsem velice mile překvapena svojí návštěvou v zubní ordinaci této lékařky - doktorky Aničky a její sestřičky. Na začátku mě překvapilo to, že jdu přesně na čas, na který jsem objednaná. To byl vždy můj sen - nečekat u zubaře. A následovalo pečlivé vyšetření, milé chování, můžu jen říct - DĚKUJI.

Podívejte se na všechny názory (13) na lékaře

• Dimitrij Tkalych

• Umístění: DEVIDENT s.r.o

I já se přidávám ke spokojeným pacientům. Ze zubařů mám hrůzu od malička a asi mě to úplně nikdy nepřejde. Pan doktor mi již trhal osmičku a vrtal kaz. Strach ze zákroků mám vždy velký, ale pan doktor je pečlivý, trpělivý a citlivý. Po jeho zákrocích jsem zatím žádný problém nikdy neměla. Moc mu tímto děkuji a jsem ráda, že mám šikovného zubaře :o).

• Umístění: DEVIDENT s.r.oSlužby: odstranění zubů

Tak, jak jsem si myslela, že jsem nikdy neměla potíž se zuby se nyní ukázalo, že jsem měla pouze opravdu špatného zubaře. Týdny jsem trpěla neuvěřitelnými bolestmi ,,moudráku", které nechtěly ustoupit a dokonce ani v Thomayerově nemocnici nebyl nikdo aboslutně schopný mi pomoci. Díky Bohu za to, že jsme narazila na skvělého pana Tkalycha, který mi jako JEDINÝ řekl, co mi je, proč tyto neustupující bolesti mám a co se musí dělat (čekalo mě vytržení zubu a léčení zánětu). Během dne "D" jsem měla takový strach z trhání a další bolesti, že jsem myslela, že z čekárny ordinace uteču, ale nakonec se ukázalo, že nebyl vůbec důvod. :-))) Naprosto profesionální přístup, nádherná ordinace i čekárna, milý pan doktor, který získal mou 100% důvěru, skvělé a zdvořilé sestřičky, vše probíhá naprosto bez zbytečné bolesti a trápení, prostě tak, jak by to mělo být. Za mě je pan MuDr. Tkalych jedním z nejlepších ve svém oboru a já moc děkuji za pomoc od bolesti, za tak dlouho chtěnou úlevu a za jeho úžasný a milý přístup! Jste nejlepší a jsem moc šťastná, že jsem na Vás narazila! :-) Děkuji, upřímně a od srdce.

Podívejte se na všechny názory (23) na lékaře

• Artem Novikov

Zubař,

• Pana doktora musím jen chálit, je to úžasný profesionál, jsem ráda, že jsem se dostala do jeho péče. Je velmi milý a hodný stejně tak jeho sestřička. Už teď se těším na další návštěvu.

• Pri navsteve Pribrami mi otekl zub, nemel jsem sanci stihnout sveho zubare v Kralupech n. Vlt., a tak jsem zkusil pozadat v ordinaci zde. Pan doktor mi musel nariznout dasen, cistit zanet a navic trhat šestku. Byla to dřina, ale pana doktora jen doporucuji. (jako sveho nepacienta mne mohl nevzit, ale ukazal, ze je i lidsky a pomuze od bolesti) Děkuji! Blažek

Podívejte se na všechny názory (5) na lékaře

• Nataliia Novikova

• Umístění: DEVIDENT s.r.o

Úžasná paní doktorka,chodíme k ní všichni a děti se poprvé nebojí jít k zubaři..lidská,příjemná,svou práci umí na jedničku ..doporučuji !!!!

• Umístění: DEVIDENT s.r.oSlužby: Volba nového lékaře

Nečekal jsem že najdu tak lidskou , přívětivou a ochotnou lékařku jako byla moje původní, která již odešla do důchodu. Paní doktorka Noviková naplnila vše, co jsem si přál. Vstřícnost, profešionalitu a lidský přístup. Děkuji že takoví zubaři stále existují.

Podívejte se na všechny názory (5) na lékaře

Telefon na objednání se na návštěvu

776 358 787