(89 názorů)

Devident Vítáme Vás na profilu ordinace Devident s. r. o. se sídlem v Praze 10 – Strašnicích, která Vám nabízí moderní, komplexní péči a současně i citlivý a individuální přístup pro děti a dospělé... Více

Štěchovická 1983/8

100 00, Praha, hl. město Praha

Na Příkopech 103

261 01, Příbram, středočeský

Devident

Díky nejmodernějším stomatologickým léčebným metodám a materiálům Vám vždy poskytneme všechny potřebné stomatologické služby počínaje základním vyšetřením, rentgenovou prohlídkou s konzultací dalšího postupu ošetření, až po provedení zubních náhrad.

Součástí našeho týmu je i dentální hygienistka, která Vám pomůže zajistit efektivní ústní hygienu, která napomáhá prevenci zubních kazů, onemocnění dásní a provádí I šetrné bělení zubů.
Naší prioritou je individuální přístup a respektování Vašich časových a finančních možností.
Máme uzavřené smlouvy se všemi zdravotními pojišťovnami.
Nabízíme krátké objednávací termíny na dohodnutý čas.

Zákroky

• záchovné stomatologie (výplně, léčba kořenových kanálků)
  • protetické stomatologie (korunka, můstek, keramické fazety, protéza)
  • stomatochirurgie (extrakce zubů, ošetření zubů moudrosti, apod.)
  • implantologie (zubní implantáty)
  • dětská stomatologie
  • dentální hygiena

Typ zařízení

• klinika

Nejbližší zařízení

• Roman Mikhalov

Zubař, Dr.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

S návštěvou u tohoto lékaře jsem byl velmi spokojen,příjemný,profesionální přístup,vyšetření,dobrá komunikace.Vřele doporučuji.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Moc milé přijetí od sestřičky, pan doktor vysvětlil jaké jsou možnosti případné léčby a citlivě ošetřil. Jsem moc spokojen. Doporučuji všem. J.P.

• Dimitrij Tkalych

• T
      Umístění: DEVIDENT s.r.o

Nejlepší zubař,kterého jsem kdy měla. Mám panickou hrůzu ze zubaře-pred návštěvou nespim x nocí,brecim již v čekárně atd. Musela jsem na trhání osmičky a pan doktor vse vysvětlil,umrtvil absolutně bezbolestne a trhani samotného zubu jsem ani nepostrehla. Z ordinace jsem odcházela s úsměvem a hned se objednala na další trhání bez jakýchkoliv obav. Oceňuji luxusni vybavení ordinace, individuální přístup a celkovou péčí. Dojížděla bych k němu i z jineho města.
      Ještě jednou velké DÍKY.

• Umístění: DEVIDENT s.r.oSlužby: Preventivni prohlidky

Za mne nejlepsi zubar..lepsiho zubare jsem nemela jeste moznost poznat :) jinde bylo sice hezke a mile chovani ale bolely mne i injekce na umrtveni...Ale tady u pana doktora Bezbolestna injekce, Bezbolestne vrtani a taky Bezbolestne odstraneni osmicky!!! A hezke chovani k pacientum. Proste super. Pokazde prichazim uplne zbytecne nervozni a vystrasena co bude a vzdy odchazim ohromena jek je to skvely zubar :) Vastakova Alena

Podívejte se na všechny názory (25) na lékaře

• Artem Novikov

• J

Pana doktora musím jen chálit, je to úžasný profesionál, jsem ráda, že jsem se dostala do jeho péče. Je velmi milý a hodný stejně tak jeho sestřička. Už teď se těším na další návštěvu.

• Pri navsteve Pribrami mi otekl zub, nemel jsem sanci stihnout sveho zubare v Kralupech n. Vlt., a tak jsem zkusil pozadat v ordinaci zde. Pan doktor mi musel nariznout dasen, cistit zanet a navic trhat šestku. Byla to dřina, ale pana doktora jen doporucuji. (jako sveho nepacienta mne mohl nevzit, ale ukazal, ze je i lidsky a pomuze od bolesti) Děkuji! Blažek

• Nataliia Novikova

• T
      Umístění: DEVIDENT s.r.o

Úžasná paní doktorka,chodíme k ní všichni a děti se poprvé nebojí jít k zubaři..lidská,příjemná,svou práci umí na jedničku ..doporučuji !!!!

• O
      Umístění: DEVIDENT s.r.oSlužby: Volba nového lékaře

Nečekal jsem že najdu tak lidskou , přívětivou a ochotnou lékařku jako byla moje původní, která již odešla do důchodu. Paní doktorka Noviková naplnila vše, co jsem si přál. Vstřícnost, profešionalitu a lidský přístup. Děkuji že takoví zubaři stále existují.

• Anna Bogdanova

• Umístění: DEVIDENT s.r.oSlužby: ošetření kořenových kanálků

musím i já říci že přístup byl víc než skvělý , ještě před pár lety byla v ordinaci na příkopech slečna zubařka co opět potvrdila že k zubaři už dobrovolně nejdu ! strašný přístup , dlouho mi trvalo než jsem se opět odhodlala zubaře navštívit i přes veškeré boleti kterými jsem prošla jsem se k zubaři neodhodlala , zjistila jsem že slenu zubařku asi poslali do patřičných míst skrze stížnosti , nastalo nové kolečko ke komu jít, dostala jsem se ke slečně Bogdanové a jsem velmi spokojená , neustále se mě ptá zda něco cítím zda to bolí a jestli je všechno v pořádku naučila jsem se že nemusím mít strach a jediné co mě dnes lehce brzdí v návštěvě je snad její hezký vzhled jelikož strach a stud je asi něco jiného , každopádně i přes veškeré problémy i skrze bydlení a malou docházku musím uznat a pochválit jedině snad dovolat se je problém :(

• Umístění: DEVIDENT s.r.oSlužby: Registrace

Dnes mám za sebou první návštěvu u paní doktorky. Pár let jsem zubní ošetření zanedbávala, protože strach, který mě ovládá je až panika.. Což k mému obrovskému překvapení ze mě v této ordinaci opadlo během pár minut. Jak paní doktorka, tak i sestřička byli velmi příjemné, usměvavé a měli velké pochopení pro můj strach.. Absolvovala jsem rentgen, diagnózu a došlo i na vrtání. Nic nebylo nepříjemné, paní doktorka se mě několikrát ptala, zdali nic nebolí. Z ordinace jsem odcházela s úsměvem.. Jsem moc ráda, že jsem našla takto skvělou dentistku. Na příští návštěvu půjdu již klidná :)

Podívejte se na všechny názory (14) na lékaře

• Iryna Perepelytsia

• Umístění: jiné místo

Lepší zubařku v životě nenajdete!!! ❤ Při jakékoli návštěvě jsem odcházel s úsměvem na tváři. TOP DENTISTA !!

• D

Velmi milá paní doktorka. Je velice pečlivá a pro mě je důležité, že vše předem vysvětlí a vždy se snaží aby bylo vyšetření co nejméně bolestivé. Nejdůležitější ovšem je že to umí s dětmi. Dcera se jí vůbec nebojí, přestože už ji i vrtala zub.

Podívejte se na všechny názory (8) na lékaře

• Anastasiia Kisel

• E
      Umístění: DEVIDENT s.r.oSlužby: Kaz u dítěte

Včera jsem navštívila s mojí tříletou dcerou paní doktorku a musím říct , přístup naprosto skvělí i se sestřičkou.Dceři byl poprvé vrtání kaz,po ukázání vrtačky dcerka zavřela pusu a nechtěla ji otevřít.Paní doktorka se sestřičkou měli trpělivost,kde dcerce vysvětlovali co se bude dít.Nakonec ošetření zvládla a i hned další zub si nechala ošetřit sice s pláčem,ale podařilo se.Mohu jen doporučit.Fišerová

• B

Paní doktorka je velká profesionálka, je velmi příjemná, do ordinace jsem šla vždy přesně včas a ordinace je moderně vybavená. Paní doktorka vždy vysvětlí, co bude dělat a předem sdělí cenu, která platí. Dává mi do pořádku zuby, které moje zubařka zanedbala - nejlepší rozhodnutí bylo přejít k paní doktorce Kisel. A ještě jedna věc, má velmi rozsáhlé ordinační hodiny-pro mě velká výhoda, že mohu chodit k večeru.

Podívejte se na všechny názory (27) na lékaře