O nás

Služby

Specialisté

Názory o lékařích (29)

MUDr. Martina Vondráčková Jiný

Paní doktorka byla nepříjemná, neprofesionální a především úplně neempatická. Druhý screening a hrozný zážitek, partner z toho vůbec nic neměl, celé vyšetření trvalo sotva pět minut, fotky dvakrát tu samou, zrovna když malý pil a ve 2D, protože se paní doktorce nechtělo. Informace k placentě nízko: Víte o tom? Tak žádné tahání věci a žádný sex. Toť vše. No ve zkratce už nikdy víc. Opravdu nám celé vyšetření zkazila, těšili jsme se měsíce a nebyla ani lidská, ani milá. Sem opravdu ne.

Dobrý deň,
    po včerajšej návšteve ordinácie u pána Vlašína mne i môjmu partnerovi spadol kameň zo srdca. Čakáme dvojičky. Neinvazívny Harmony test ukázal vysokú pravdepodobnosť T13. Nemohla som odvtedy spať… pán doktor je úžasný ! Jeho prístup, vysvetlenie, ukazovanie všetkého , čo majú obe detičky došiel k záveru , že sú 100% morfologicky OK, ponúkol nám ešte jednu návštevu v 21.týždni tehotenstva na veľký UTZ a ak by niečo sa mu nezdalo, mohol by odobrať plodovu vodu hneď v ten deň. Ale záver je , že potom ako citlivo všetko vysvetlil, skontroloval u každého z deti aj trikrát a všetko popísal do bodky je pre mňa najviac . Konečne si zase začnem užívať tehotenstvo Ďakujeme z celého srdca pánovi Vlašínovi a vrchnej sestre pani VackovejA už teraz sa tešíme na veľký UTZ, Mária B.

MUDr. Pavel Vlašín Jiný

I když máte VŠECHNY výsledky screeningů v pořádku, může se vám díky tomuto a dalším lékařům z Prenatal narodit dítě s těžkou vývojovou vadou. A pan lékař vám jen suše sdělí, abyste se "nehrabala v minulosti, ale udělala si nové zdravé dítě". Neskutečná arogance, necitlivost a neschopnost uznat svoji osudovou chybu, která nám naprosto změnila život. VELMI NEDOPORUČUJI tohoto lékaře jakožto i celý Prenatal.

MUDr. Martina Vondráčková Jiný

Veľmi milý a ochotný prístup zo strany pani doktorky aj sestričky. Bola som prijatá presne na objednaný čas, môžem len odporúčať.

MUDr. Martina Vondráčková Jiný

Chodím k paní doktorce již několik let. Nejprve jen, jako pacientka k ženské lékařce, pak v obou těhotenstvích. Na její přístup si nemůžu stěžovat, spíše naopak. Občas není nálada k vybavování, ale to se dá pochopit. Pokud k ní člověk chodí déle, tak to pozná. Je úžasné, jak si pamatuje, kolik mám dětí a co jsme spolu všechno řešily. Pokud byl nějaký problém, dokázala mě vždy uklidnit.

MUDr. Pavel Vlašín Jiný

Pan doktor je opravdu špička ve svém oboru. A já nesmírně ráda, že jsem se po špatných výsledcích screeningu, mohla dostat právě k němu do ordinace. Dělal mi i samotný zákrok - odběr choriových klků z placenty. Můj strach tak byl díky němu mnohem menší, protože jsem věděla, že do lepších rukou jsem se nemohla dostat. Opravdu veliký profesionál a já mu za vše mockrát děkuji.

MUDr. Pavel Franc Jiný

Můj stav před vyšetřením: čekáme miminko jako životní zázrak a těším se na první snímek. Můj stav po vyšetření: mám špatně posazenou dělohu, jsem tlustá, plod je snad v pořádku.

C
    MUDr. Martina Vondráčková Jiný

Paní doktorka bohužel vyšetření udělala ve spěchu, ráda bych řekla, že 5 minut a nazdar - ale ani pozdrav neproběhl. Neochota komunikovat, podívat se na pohlaví vůbec ikdyz vidět bylo. Na dotaz zda to bude holka nebo kluk tak se máme zeptat příště, ale "asi víc holka". Děkujeme pěkně za zážitek. K paní doktorce už nikdy více!

MUDr. Denisa Doubková Jiný

Maximální spokojenost s paní doktorkou, vše pečlivě a trpělivě vysvětlila. Nemám co vytknout, jedině doporučuji.

MUDr. Denisa Doubková Jiný

Paní doktorku vřele doporučuji!!! Byli jsme s manželem nadšeni, při UZ vyšetření mimča skvělý přístup, podrobné vysvětlení a ukázání všeho. Paní doktorka se zajímala o naše dotazy, skvěle komunikovala a byla velmi pozitivně naladěna. Prostě odbornice na svém místě

Kontakt

Veveří 39, Brno 60200 Zobrazit v Goole Maps
Všeobecná zdravotní pojišťovna, Oborová zdravotní pojišťovna, Zaměstnanecká pojišťovna Škoda, Vojenská zdravotní pojišťovna ČR