Adresa

Albrechtická 1075, Most
Ord. praktického lékaře pro dospělé

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily praktických lékařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

4

Obecné skóre
17 názorů

Všechny názory jsou pro nás velmi cenné. Toto je cesta recenzi hned po její odeslání.
J
Ověřeny pacient

Když se dostanete k paní doktorce tak je milá , napíše co si řeknete , ale nevysvětlí a neporadí . O urgentním vyšetření u specialisty se vám může jen zdát , jinde to jde u ní ne .Takže marodit můžete třeba půl roku . Protože každé objednání u specialisty je na měsíc .
Někdy si myslím že ordinuje sestra , která velmi arogantním způsobem jedná s lidmi . Ona v podstatě rozhoduje kdo půjde k lékařce. A zkuste jí oponovat . Budete pak čekat dvě hodiny než si vás všimne. Doporučuji sestru seřvat dřív než seřve ona vás.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


M
Ověřeny pacient

Doktorka i sestra jsou výborné , a řekl bych ,sestra má znalosti jako doktor ..........


Je Nej nej nemuzu si stezovat


K

Jsem zde maximálně spokojená.Příjemné jednání a ochota!


J

Velice příjemná a vysoce profesionální paní doktorka,není problém,když jde o odbornou radu.Sestřička je taktéž odborník na svém místě.Ačkoliv nesnáším odběry krve,u ní to ani nebolí.Vřele doporučuji a děkuji oběma.


A

S paní doktorkou i její zdravotní sestrou jsem víc než spokojená. Chodím k ní již přes 20 let a nyní mi přijala i mé již dospělé děti. Během všech let dokázala rozpoznat, kdy předepsat jaké léky, kdy jsou zbytečné a kdy odeslat k odbornému lékaři. Nehraje si na na vševědoucí, sestra zvládá to, co její práce jest. A že někdy nepřidají úsměv? Kdo z nás má celé dny v práci hubu od ucha k uchu, ať hodí kamenem.


T
Ověřeny pacient

Dobrý den, k paní doktorce chodím již řadu let a jsem s ní velmi spokojená! Mohu jen doporučit. Vždy mi vyjde vstříc a se vším poradí, vyšetří... nemám absolutní problém. Je velmi milá, laskavá a pečlivá. Jsem ráda, že u ní mohu být. Děkuji paní doktorko!


P

Dobrá lékařka, která výjde vždy vstříc.


S

Paní doktorka léčila mou matku s rakovinou,její přístup byl nadstardantní.Já jsem teké její klient a nemohu si stěžovat.Jestli jde někdo k praktickému lékaři a myslí si,že je onen vševědoucí,tak je blbec.


L

Jsem letitou klientkou paní doktorky a nemám s ní žádnou špatnou zkušenost.Vždy jsem se u ní setkala se slušností a ochotou.Na mé případné otázky se mi dostalo vstřícné odpovědi a odborné rady.Jsem s jejími službamy velmi spokojená.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti