Votice

Jakého specialistu hledáte?
  • „K paní doktorce už chodím několik let. Je pečlivá.Vždy jsem byla spokojená.Doporučila jsem jí i svým známým,kteří se přistěhovali do Benešova a hledali praktického lékaře. Více

Žižkova 2040, Benešov Mapa

Ordinace praktického lékaře

• Plastický chirurg

„Příjemný lidský, ale profesionlální přístup. Byla jsem seznámena s postupem operace na kterou jsem se objednala .

Zámecká 252, Chotoviny Mapa

Sanatorium plastické a estetické chirurgie, s.r.o.

Konzultace v oboru plastické chirurgie

500 Kč

• „S panem doktorem Rapsou jsem byla opakovaně spokojená ve všech ohledech. Oceňuji především lidský přístup, selský rozum, příjemné jednání a spolehlivost. Více

Zahradní 1242, Sedlčany Mapa

Gynekologicke Sedlčany - MUDr. Jan Rapsa

• Psychoterapeut, Psycholog

„Pokud s terapií váháte, neváhejte. Přestanete být na své trable sami. Pomohl mi zdolat pro mě nezdolatelnou horu a našla jsem zase sama sebe. Pokud budete opravdu chtít, dokážete spolu překonat nemožné. Velmi jsem ocenila pocit, že v tu chvíli tu je jen pro mě a opravdu naslouchá. Více

Žižkova 532, Benešov Mapa

Psychoterapeutická poradna Otevřený dialog

Psychologické poradenství

od 850 kč

• Nýdecká 500, Bystřice Mapa

OlzaDent, s.r.o., stomatologie

• „Jeden z nejlepších lékařů u jakého jsem kdy byl. Jezdili jsme k němu už jako děti, dnes k němu občas jezdím i se svými dětmi a výjimečně i sám. Pan doktor byl vždy naprosto bezvýhradně milý, pečlivý, citlivý, vše vysvětlil a vždy pomohl. Člověk u takového lékaře opravdu má pocit, že se o něj doktor zajímá a že mu opravdu může důvěřovat. Více

Malé náměstí 1700, Benešov Mapa

ORL ambulance

• „Úžasný doktor a člověk. Víc takových. Vřele doporučuji.I přes můj šílený strach z lékařů jsem se u pana doktora pobavila. Děkuji za jeho péči . I jeho sestra je skvělá. Lidskost na místě a toho si také nesmírně cením. Více

konopištská 1205, Benešov Mapa

Urologická ambulance

• „Můj mýlý pane doktore,říkám vám anděl.Jste neskutecný profrsionál ve svém oboru a nad míru lidský člověk.Pro mě,mou rodinu a řadu přátel,které jsem k vám doporučila jste vždy udělal maximum.Vaše péče se neda6srovnat z žádným lékařem v mém okolí tak lidský přístup a pochopení pacienta jsem nikde nezažila.Preji vám moře zdravícka a hlavně vatikánské DĚKUJI Alena Kronusová Více

Tyršova 2071, Benešov Mapa

• „K paní doktorce chodím už asi tři roky a musím potvrdit,že je nejen odborník,ale i velmi příjemná.Jen to čekání,kdyby nebylo někdy tak dlouhé.Na druhou stranu,kdyby nebyla tak dobrá,tak by tam asi tolik lidí nebylo.Všechno má své stránky. Více

Žižkova 418/3, Benešov Mapa

Plicní a interna s.r.o.

• „dobry den nevite jak se s panem seemannem skontaktuji pristehovala jsem se do bystrice u benesova a jsem strasnej strašpitel :) a zda nema problem davat injekce na bolest? prijde mi ze je asi super i vzhledove proto pisu dekuji Více

Kpt. Nálepky 2236, Benešov Mapa

Privátní stomatologická klinika SENZADENT s.r.o.

• „Pan doktor se ujal mého jedenáctiletého vnuka a nic lepšího se nám nemohlo stát. Je nejen skvělý lékař, který má profesionální přístup, příjemné vystupování, ale je i výborný psycholog. Je to jediný lékař, ke kterému se můj vnuk vždy těší. Je to člověk na svém místě. Vždy vše trpělivě vysvětlí a jeho práce je precizní. Velmi si jeho práce a jeho osoby vážíme. Přála bych si, aby takových lékařů bylo více. Více

Hroznětínská 350, Ostrov Mapa

SADENT dentální centrum s.r.o.

• „Jak pan doktor, tak sestřička jsou lidé na svém místě. Pan lékař je profesionální, vše vysvětlí, poradí a vyšetření provádí důkladně, je precizní, komunikuje s vámi a odcházíte s pocitem, že vám někdo pomohl a provedl svou práci s naprostou precitností. Odejdete s veškerými informacemi a nikdo se na vás netváří, že ho obtěžujete. Jsou oba milí a pokud mohu srovnat primáře v Praze Podolí a zde ve Vožici, služby a ošetření jsou srovnatelné a na úrovni. Děkuji. Klára Heringová Více

Plaňkova 420, Mladá Vožice Mapa

Gynekologicko porodnická ambulance

• „Moc milá a empatická paní doktorka,vše vysvětlí,snaží se pomoci.Moc příjemná je i sestřička.Zatím jsem se s takto úžasným přístupem k pacientům ještě nesetkala. Více

Tyršova 828, Benešov Mapa

Alergobene

• „Bezbolestné vytrhávání zubů, implantát sedl výborně, drží už 8. rokem. Těžko hledat konkurenci. Vřele doporučuji.

Máchova 2328, Benešov Mapa

StomatologieBene s.r.o.

• „Paní doktorka je moc milá, důkladná, vše vyšetří, vždy umí poradit. Sestřička je taky perfektní. Bočními dveřmi, o kterých tu někdo psal, bere například objednané zdravé děti na očkování, když je čekárna plná nemocných. Když jsme objednaní, prakticky nečekáme. Více

Lidická 1715, Vlašim Mapa

Sam. ord. PL pro děti a dorost

• „Pan doktor se o mě velmi rychle postaral po nálezu na sono, objednal veškerá potřebná ošetření, CT, magnetickou rezonanci, biopsii a během 1 měsíce vše vyřešeno, podrobně vysvětleno. A jako bonus jeho úžasný smysl pro humor a povídání. Jen snad kdyby existoval nějaký objednávkový systém, aby nebyla zbytečně přeplněná čekárna nervózními lidmi. Více

Malé náměstí 1700, Benešov Mapa

Chirurgická ambulance s.r.o.

• „K paní doktorce chodím už několik let, je lidská, netahá lidem zbytečně peníze z kapsy. Jsem ráda, že jí máme .

Žižkova 2040, Benešov Mapa

Samostatná ordinace PL - stomatologa

• Onkolog, Gynekolog, Anestezi… olog Více

„K panu doktorovi chodím už několik let a jsem nadmíru spokojená.Neměnila bych ani náhodou,ba naopak mohu doporučit.Pan doktor je velice pilný,vstřícný ke svým pacientům, a hlavně je to člověk jako jsme my.popravdě řečeno někdy ho lituji,protože svou práci nemá vůbec jednoduchou.A co se týče jeho sestřičky,tak je to úžasná ženská,prostě jsou super TÝM.pokud má někdo jiný názor tak ať se od pana doktora odregistruje jinam a nešpiní nám jeho pověst.Měli byste si to vyzkoušet na jeho místě a hned byste změnili názor!!!!!!!!!!!!!!! Více

Nádražní 106, Sedlčany Mapa

Ord. prakt. lékaře - gynekologa

• „Ráda bych pochválila paní doktorku Mrázkovou za její profesionální přístup a za to jak je milá, příjemná jak k dospělým, tak k dětem. Naše děti se tak moc těší až půjdou na kontrolu...Což se nám běžně nestává. Takže za nás velká spokojenost! Více

Husova 800, Votice Mapa

Oční ordinace

• „Paní doktorka je velmi vstřícná, milá a ochotná. Po odborné stránce mohu sdělit jen tu nejlepší zkušenost.

K, Benešov Mapa