Vojtěch Netík, psychoterapeut Brno

Mgr. Vojtěch Netík

Psychoterapeut Více

Dbejte o své zdraví

Zobrazit profily specialistů Jak to funguje?

Údolní 5, Brno-střed, Brno

Nespolupracujeme se zdravotními pojišťovnami

Zobrazit ostatní profily psychoterapeutů v okolí

Promoval jsem na brněnské katedře psychologie se specializací v psychoterapii (fakulta sociálních studií Masarykovy univerzity) a pražské 1. lékařské ...

• Neuróza
  • Krize
  • Emocionální krize

• psychoterapie

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

Nejčastěji hledané služby

Ostatní služby

% {number} názory pacientů

Umístění: jiné místo Jiný

Chtěla bych panu Netlikovi poděkovat za těch několik let, co jsem k němu chodila. Díky našim setkáním jsem si dokázala stanovit osobní hranice a naučila se tak udržovat zdravý osobní prostor. Brzy po první schůzce jsme si sedli a já mohl otevřeně mluvit o všem, co jsem měl na srdci.
Pan Netlík mi velice pomohl a doufám, že se mu bude dařit jak v profesním, tak v soukromém životě, a mohu všem doporučit, aby se s ním setkali, protože schůzky byly velice příjemné a otevřené a uctivé. Koukám se na život jinýma očima a obklopuji se lidmi, u kterých necítím žádné napětí.

Ještě jednou moc děkuji.

Umístění: jiné místo Jiný

Rád bych panu Netíkovi poděkoval za tři a půl roku, co jsem k němu chodil na sezení. Díky nim jsem bez nadsázky našel pozitivní přístup k životu. Na začátku jsem míval dlouhé období, kdy jsem se cítil uvnitř prázdný a měl jsem sklony k depresivnímu myšlení. Po každém sezení jsem měl spoustu elánu do života a byl jsem nabit pozitivní energií a chutí na sobě pracovat. Vše se obrátilo k lepšímu a nyní žiji život, který jsem si nikdy ani nepředstavoval.

Můj život je teď fajn, díky sezením se mi zlepšily vztahy s rodinou, ale i celkový pohled na život. Tímto bych mu chtěl ještě jednou poděkovat za všechny ty hodiny, které mi věnoval a popřát mu mnoho úspěchů nejen v profesním životě.

• Neuróza
  • Krize