Údolní 5, Brno-střed, Brno

Individuální psychoterapie • 1 000 Kč

Psychoterapie • 1 000 Kč

Zobrazit ostatní profily psychoterapeutů v okolí

Údolní 5, Brno

1 000 Kč

Údolní 5, Brno

1 000 Kč

Terapie pod Špilberkem

Jmenuji se Vojtěch Netík, pracuji jako psychoterapeut se sídlem v Brně. Jsem absolventem magisterského studia Psychologie s profilací v psychoterapii ...

• psychoterapie

Ještě jednou moc děkuji panu Netíkovi za doprovázení ve velmi temných dobách a za jeho za profesionalitu, rozvážnost a vlídnost. Rady u něj moc nečekejte, oceňuji především jasné otázky ve správnou chvíli.

Mgr. Vojtěch Netík

Taky děkuji, Radku. Přeji Vám hodně štěstí.

Spolupráce s Vojtěchem Netíkem byla velmi přínosná a jednoznačně mi pomohla. Vždy byl v rozhovoru přítomný (pozorností i emočně). Oceňuji schopnost naslouchat, dát užitečnou zpětnou vazbu a zároveň udržovat hranice. Vzniklo tak pro mě bezpečné místo kde jsem dokázal sdílet i velmi obtížná témata. Díky. Ať se daří.

Díky. Vám také!

Tímto bych chtěl poděkovat panu Netíkovi za 5 let co jsem k němu chodil na sezení, neboť mi velmi pomohl zvládat různé problémy a situace. Při každém sezení jsem cítil dobře a tak jsem neměl problém o všem otevřeně mluvit. Vždy byl příjemný, ochotný a vycházel mi vstříc při domlouvání dalšího sezení. Díky němu jsem si dokázal nastavit určité hranice a vymezení prostoru sám pro sebe, abych si udržel duševní zdraví. Přeji mu do dalších let mnoho zdaru a úspěchů v jeho profesi i v osobním životě. Ještě jednou děkuji.

Díky! Ať se Vám daří :)

Chtěla bych panu Netlikovi poděkovat za těch několik let, co jsem k němu chodila. Díky našim setkáním jsem si dokázala stanovit osobní hranice a naučila se tak udržovat zdravý osobní prostor. Brzy po první schůzce jsme si sedli a já mohl otevřeně mluvit o všem, co jsem měl na srdci.
Pan Netlík mi velice pomohl a doufám, že se mu bude dařit jak v profesním, tak v soukromém životě, a mohu všem doporučit, aby se s ním setkali, protože schůzky byly velice příjemné a otevřené a uctivé. Koukám se na život jinýma očima a obklopuji se lidmi, u kterých necítím žádné napětí.

Ještě jednou moc děkuji.

Rád bych panu Netíkovi poděkoval za tři a půl roku, co jsem k němu chodil na sezení. Díky nim jsem bez nadsázky našel pozitivní přístup k životu. Na začátku jsem míval dlouhé období, kdy jsem se cítil uvnitř prázdný a měl jsem sklony k depresivnímu myšlení. Po každém sezení jsem měl spoustu elánu do života a byl jsem nabit pozitivní energií a chutí na sobě pracovat. Vše se obrátilo k lepšímu a nyní žiji život, který jsem si nikdy ani nepředstavoval.

Můj život je teď fajn, díky sezením se mi zlepšily vztahy s rodinou, ale i celkový pohled na život. Tímto bych mu chtěl ještě jednou poděkovat za všechny ty hodiny, které mi věnoval a popřát mu mnoho úspěchů nejen v profesním životě.