Dbejte o své zdraví

Zůstaňte doma a vyberte online konzultaci pro zahájení nebo pokračování léčby. Pokud to potřebujete, můžete si také objednat návštěvu v ordinaci.

Zobrazit profily specialistů Jak to funguje?

Adresa

Terapie pod Špilberkem
Údolní 5, Brno-střed, Brno

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Individuální psychoterapie • 1 000 Kč

Psychoterapie • 1 000 Kč


Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily psychoterapeutů v okolí

Zkušenosti

O mně

Jmenuji se Vojtěch Netík, pracuji jako psychoterapeut se sídlem v Brně. Jsem absolventem magisterského studia Psychologie s profilací v psychoterapii ...

Více


Specializace

  • psychoterapie

Služby a ceník služeb

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

Údolní 5, Brno

1 000 Kč

Terapie pod ŠpilberkemÚdolní 5, Brno

1 000 Kč

Terapie pod Špilberkem

3 názory pacientů

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
R
Umístění: jiné místo Jiný

Tímto bych chtěl poděkovat panu Netíkovi za 5 let co jsem k němu chodil na sezení, neboť mi velmi pomohl zvládat různé problémy a situace. Při každém sezení jsem cítil dobře a tak jsem neměl problém o všem otevřeně mluvit. Vždy byl příjemný, ochotný a vycházel mi vstříc při domlouvání dalšího sezení. Díky němu jsem si dokázal nastavit určité hranice a vymezení prostoru sám pro sebe, abych si udržel duševní zdraví. Přeji mu do dalších let mnoho zdaru a úspěchů v jeho profesi i v osobním životě. Ještě jednou děkuji.

Mgr. Vojtěch Netík

Díky! Ať se Vám daří :)

A
Umístění: jiné místo Jiný

Chtěla bych panu Netlikovi poděkovat za těch několik let, co jsem k němu chodila. Díky našim setkáním jsem si dokázala stanovit osobní hranice a naučila se tak udržovat zdravý osobní prostor. Brzy po první schůzce jsme si sedli a já mohl otevřeně mluvit o všem, co jsem měl na srdci.
Pan Netlík mi velice pomohl a doufám, že se mu bude dařit jak v profesním, tak v soukromém životě, a mohu všem doporučit, aby se s ním setkali, protože schůzky byly velice příjemné a otevřené a uctivé. Koukám se na život jinýma očima a obklopuji se lidmi, u kterých necítím žádné napětí.

Ještě jednou moc děkuji.

J
Ověřený profil
Umístění: jiné místo Jiný

Rád bych panu Netíkovi poděkoval za tři a půl roku, co jsem k němu chodil na sezení. Díky nim jsem bez nadsázky našel pozitivní přístup k životu. Na začátku jsem míval dlouhé období, kdy jsem se cítil uvnitř prázdný a měl jsem sklony k depresivnímu myšlení. Po každém sezení jsem měl spoustu elánu do života a byl jsem nabit pozitivní energií a chutí na sobě pracovat. Vše se obrátilo k lepšímu a nyní žiji život, který jsem si nikdy ani nepředstavoval.

Můj život je teď fajn, díky sezením se mi zlepšily vztahy s rodinou, ale i celkový pohled na život. Tímto bych mu chtěl ještě jednou poděkovat za všechny ty hodiny, které mi věnoval a popřát mu mnoho úspěchů nejen v profesním životě.

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti

O mně

Jmenuji se Vojtěch Netík, pracuji jako psychoterapeut se sídlem v Brně. Jsem absolventem magisterského studia Psychologie s profilací v psychoterapii ...

Více


Specializace

  • psychoterapie