Vlastimil Vindyš, praktický lékař Liberec

MUDr. Vlastimil Vindyš

Praktický lékař

36 názorů

Uložit


Adresa

Broumovská 11/30, Liberec
Prakt. lékař pro dospělé a nefrolog

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily praktických lékařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

4

Obecné skóre
36 názorů

Ověřeny pacient
Umístění: Prakt. lékař pro dospělé a nefrolog Obvodní lékař

K panu doktorovi jsem chodil na pravidelné prohlídky. Od roku 2015 jsem začal mít problém s dechem, ale pan doktor mě určil špatnou diagnózu. Mé problémy a správnou diagnózu určil až kardiolog a vše skončilo operací srdce v IKEM Praha.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Ověřeny pacient

Dobrý den,chtěla bych poděkovat panu doktorovi za úspěšnou léčbu močových cest,které mně trápily po gynekologické operaci.Děkuji moc Hanka


I
Ověřeny pacient

Pana doktora znám ,jak osobně ,tak i profesně-myslím,že jeho znalosti a optimistický přístup jsou to pravé, co dnes člověk potřebuje:) Velice chválím sestřičku Jitku-je to velice empatický a hodný člověk a navíc profík....


M
Ověřeny pacient

Taky jsem k panu doktorovi chodila.Kdyz jsem potrebovala poradit jak zhubnout,tak mi rekl at prestanu zrat a zacnu se hybat.Opravdu profesionalni pristup.Take mi rekl ze simuluju,kdyz jsem mela skripnuty ischiadicky nerv,pry se muzu hybat,ale nemohla jsem sedet,coz ho nezajimalo.Az doktor z rehabilitace mu musel napsat,ze to opravdu neni dobre,a ze do prace jeste nesmim(8 hod jsem sedela).Ted mam jineho lekare a to je jine kafe.Sevsim me hned posila k odbornikum,kdyz si nevi rady a diky nemu mi je ted o hodne lepe nez kdzy jsem k nemu prisla.Pokud muzu doporucit,tak radsi zmente lekare

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


P
Ověřeny pacient

Jsem velmi spokojen s přístupem pana doktora k pacientům a s jeho přehledem o nich. Těch nespokojených, kterým je na obtíž počkat na vyřízení telefonátu je mi líto. Nepřeji jim aby je v okamžiku, kdy budou potřebovat radu po telefonu je jejich lékař odbyl s vysvětlením, že nemá čas. Jestliže mám lékaře, který má o svých pacientech přehled, raději zvolím krátkou konzultaci po telefonu, než osobní návštěvu. Dlouhodobě nemocnému člověku opravdu stačí při změně zdravotního stavu jeden telefonát. Tuto jistotu rychlé a fundované rady u MUDr.Vindyše mám a nejen to z něj dělá PANA DOKTORA. Rovněž sestřičky jsou 100% ochotné a já celé ordinaci děkuji za jejich péči.


P
Ověřeny pacient

Pan doktor je specialista - nefrolog. V tomto ohledu je velmi dobrý a svědomitý. Jako praktický lékař bývá trochu roztržitý, ale myslím, že nijak výrazně. Čekací lhůty jsou dlouhé, chodí k němu hodně starých lidí. Ale obecně vzato, neshledávám na práci pana doktora nic negativního.


NEDOPORUČUJI ! Tento p. doktor mi byl doporučen starší paní - důchodkyní. Na štěstí nejsem často nemocná a chodím k němu z donucení, když už je nejhůře, protože co u něho zažívám nemá obdoby a omluvy. Stávám se tak chtě nechtě samoléčitelem. Velice dlouhé čekací doby na vyšetření i několik hodin, vyšetření neustále přerušované vyřizováním telefonátů, roztržitost, poletování, chabá prohlídka nebo žádná, komunikací k jiným případům se sestrou při otevřených dveřím tzv. přes zeď, doporučení jiných lékařů nebere vážně - bagatelizuje, atd.. Je opravdu vhodný pouze pro důchodce, pro pracujícího člověka, který chce být zdravý, aby mohl v dnešní době uživit rodinu atd. je naprosto nepoužitelný. Zajímá mě profesionalita a né, že toho má hodně.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Je to profík a machr!!!!Marcel Olomouc Zdravím pane doktore


Je to velmi dobrý a svědomitý lékař,který se snaží opravdu pomáhat všem pacientům bez ohledu na zdravotní stav.Já jsem třeba upoután na mechanický vozík po těžké autonehodě a když se mi stane to že se k panu doktorovi nemohu dostat tak kdy koly za mnou přijede.Je to lékěř se kterým jsem velmi spokojený,proto si dovoluji vám ho vřele doporučit.

Vladimír Cerman


Ověřeny pacient

Výborný rodinný lékař, pravidelně sleduje všechny parametry mého zdraví. Vše zná z paměti takže s ním mohu konzultovat i po telefonu, výjimkou nejsou ani večerní či víkendové hodiny. Navíc je pan doktor velmi přátelský člověk se širokým rozhledem. Troufám si tvrdit, že je za ta léta, po která k němu chodím, mezi námi přátelský vztah.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti