Adresa

Koliště 3, Brno, Brno
GYN-LINE, s.r.o.

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily gynekologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

5

Obecné skóre
61 názorů

B
Umístění: GYN-LINE, s.r.o. Jiný

Nejlepší gynekolog, jakého jsem kdy měla, sestry jsou také milé. Jsem tam natolik spokojena, že i přes přestěhování do Prahy stále dojíždím do Brna (a to i v těhotenství) a mám to v plánu i nadále


Ověřeny pacient
Umístění: GYN-LINE, s.r.o.

Za mě nejlepší doktor, kterého jsem kdy potkala. Špička v oboru gynekologie (vyřešili jsme několik problémů) a řekla bych i snad psychologie. Pan doktor má neuvěřitelně osobní přístup, je milý a ochotný. Sestřičky jsou taky moc fajn.
VELMI DOPORUČUJI


M
Ověřeny pacient
Umístění: GYN-LINE, s.r.o.

K panu doktorovi Páralovi jsem se dostala za velmi nepříznivých okolností - měla jsem velké bolesti při pohlavním styku. Vše poctivě řešil. Jeho vyšetření jsou bezbolestná. Je vždy milý, usměvavý, má výborné poznámky, které sednou (a vnitřně rozesmějí, uvolní). Díky němu jsem byla v relativním klidu, i když se nedařilo rok počít. Pan doktor je skvělým průvodcem těhotenstvím, vždy všechno precizně a jednoduše vysvětlí. A fotky z ultrazvuku dává sám od sebe - bez poplatku. Dlouho jsem řešila, zda rodit koncem pánevním nebo jít na císaře a on mi neuvěřitelně pomohl mít zdravou sebedůvěru a věřit tomu, že spontánně a dobře porodím, což se taky stalo a mám tak nádherný porodní zážitek! Čeho si na něm nejvíce vážím je to, že nic nevnucuje - když jsem nechtěla antikoncepci, neřekl ani slovo, když nechci absolvovat nějaký těhotenský test, nemusím - bez řečí a komentářů to respektuje! Když jsem šla na kontrolu po šestinedělí a musela vzít syna s sebou, ani nemrkl a řekl "Ten se povedl, co?":-) Ačkoliv jsem se z Brna odstěhovala a dojíždím 100 km, není to pro mě důvod pro změnu, neboť takového lidského, chápavého a profesionálního gynekologa člověk sežene jednou za život. Jediné, co mě na štve jsou sestřičky, někdy jsou milé, jindy mají se vším problém; občas mluví jedna přes druhou, tak člověk neví, na kterou reagovat dřív.


M
Ověřeny pacient

K panu doktorovi jsem přestoupila od lékařky, jejíž vyšetření byla opravdu nešetrná a to nemluvím o příšerném chování. Předchozí zkušenosti s gynekology opravdu nestojí za řeč. Než jsem přestoupila k panu doktorovi měla jsem upřímnou hrůzu z gynekologů. Po vstupu do ordinace pana doktora jsem se ale okamžitě uvolnila. Pan doktor mě přivítal s úsměvem, zajímal se nejen o zdravotní problémy i o mou osobu. Nepřijdete si jen jako pacient, ale čekáte, že Vám pan doktor každou chvíli nabídne i kávu. Vyšetření je bezbolestné a profesionální. Pan doktor vše vysvětlí i poradí. Jsem naprosto spokojená a určitě bych neměnila.


P
Ověřeny pacient

Pan Dr.Paral je vynikajici odbornik. Chodim k nemu jiz 20 let a nikdy bych nemenila. Jeho lidsky a usmevavy pristup vzdy zprijemni navstevu. Je velmi ochotny a vzdy odpovi na vsechny otazky. Pana Dr.Parala vysoce doporucuji a doufam, ze bude mym lekarem jeste hodne dlouho. Petra Marsalkova


B
Ověřeny pacient

S manželem jsme se rozhodli mít miminko,tak jsem pro jistotu zašla za panem doktorem Páralem,aby zkontroloval,zda-li je vše v pořádku.
Pan doktor zkonstatoval,že vše v pořádku je,ale předepsal mi vaginální gel "Lactofeel",který se nesmí používat když se snažíte otěhotnět....To jsem se ale dozvěděla až po jeho použití.Jelikož jsem měla důvěru v pana doktora.Nicméně se nám otěhotnět podařilo,ale po cca třech týdnech jsem potratila.

Takže si obrázek udělejte každý sám....
Já už k panu doktorovi nechodím a jsem ráda.


I
Ověřeny pacient

Na mě je moc "lážo plážo", ale jinak je dobrý doktor.


K
Ověřeny pacient

Doktoři, jsou tam perfektní. Co mě celkem dost nevyhovuje tak ostatní personál. Netuším zda jsou to sestřičky nebo jen administrativní pracovnice, ale pokaždé když volám a chci se objednat baví se jak kdyby mluvily s "Hovnem" Když vstoupí do převlíkárny ani se neomluví a koukají do rozkroku, a ani bú. Tyto věci jsou pro mě velice iritující....


L
Ověřeny pacient

K panu doktoru Páralovi jsem se dostala náhodou chodila jsem vedle do ordinace k druhému panu doktorovi a pan doktor Páral byl na záskoku a hned jsem chtěla k němu. Je to nejlepší gynekolog co sem kdy potkala. Jediný co porozuměl mému problému, nikdy nemám strach k němu jít naopak se těším. Tak v těhotenství jsem byla nesmírně spokojená. Můžu říct jediné a to velké Děkuji!!:-)


E
Ověřeny pacient

Nejlepší z gynekologů, které jsem poznala, je nesmírně vstřícný a empatický lékař.
Neměnila bych v žádném případě!
Eva Dostálová


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti