GYN-LINE, s.r.o.
Koliště 3, Brno, Brno

Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna

Umístění: GYN-LINE, s.r.o. Jiný

Chodím k panu doktorovi Páralovi již několik let a jsem velmi spokojena, jeho přístup, empatie, rady a vše je prostě skvělé...Nejlepší lékař široko daleko. Mohu jen doporučit

Umístění: GYN-LINE, s.r.o. Jiný

Pan MUDr. Páral je odborník, ke kterému mám velkou důvěru. Když pominu jeho mimořádný osobní a citlivý přístup, životní nadhled, jeho profesionalita a odbornost mi pomohla vyřešit zásadní zdravotní problémy a za to mu jsem a budu opravdu vděčná. Jeden z nejlepších lékařů, které znám.

Umístění: GYN-LINE, s.r.o. Jiný

Nemám námitek! K panu doktorovi chodím již 29 let, maximální spokojenost.

Umístění: GYN-LINE, s.r.o. Jiný

Odborně i lidsky super přístup. Pan doktor Páral je skvělý lékař, kéž bychom mu však mohli ubrat 20 let, aby mohl ordinovat déle :)

Umístění: GYN-LINE, s.r.o. Jiný

Pan doktor je nejlepší doktor a gynekolog, kterého znám a díky němu mám dvě krásné dcery :) jsem moc ráda, že jsem se k němu dostala. Je velmi milý, vstřícný, vždy pomůže a vše vysvětlí. Člověk by se mu uděloval. Kéž by bylo více takových doktorů.

Umístění: GYN-LINE, s.r.o. Jiný

Jsem „kmenovou“ pacientkou pana doktora Párala jen krátce, ale zkušenosti s gynekologickým vyšetřením v jeho ordinaci mám za dobu cca 18-cti let už několik. Kdybychom známkovali jako ve škole, pak bych za jeho lidskou, chápavost, empatii a profesionalitu dala jedničku s hvězdičkou a ještě by to bylo málo. Jsem mu vděčná, že přijal do své péče i mou dceru. S její léčbou je teprve na počátku, vyslechl potíže, neváhal ji poslat k dalším kompetentním odborníkům. Moc si přeji, aby takových lékařů bylo mnohem víc.

Umístění: GYN-LINE, s.r.o. Jiný

Pan doktor je milý, empatický, vždy v dobré náladě, nespěchá, ochotně vše vysvětlí. Přešla jsem k němu s tím, že se nám nedaří otěhotnět. Pan doktor dle ultrazvuku okamžitě diagnostikoval zádrhel a do měsíce jsem byla těhotná. Vždycky jsem měla z návštěvy gynekologů nepříjemné pocity. K panu Páralovi se naopak vždy těším! :)

Umístění: GYN-LINE, s.r.o. Jiný

Naprosto mě uklidnil a odborně vyšetřil
Poslala mě k němu moje gynekoložka a on mě okamžitě přijal.

Umístění: GYN-LINE, s.r.o. Jiný

Nejlepší gynekolog, jakého jsem kdy měla, sestry jsou také milé. Jsem tam natolik spokojena, že i přes přestěhování do Prahy stále dojíždím do Brna (a to i v těhotenství) a mám to v plánu i nadále

Umístění: GYN-LINE, s.r.o.

Za mě nejlepší doktor, kterého jsem kdy potkala. Špička v oboru gynekologie (vyřešili jsme několik problémů) a řekla bych i snad psychologie. Pan doktor má neuvěřitelně osobní přístup, je milý a ochotný. Sestřičky jsou taky moc fajn.
VELMI DOPORUČUJI