Adresa

GYN-LINE, s.r.o.
Koliště 3, Brno, Brno

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR

Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily gynekologů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

69 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
I
Umístění: GYN-LINE, s.r.o. Jiný

Chodím k panu doktorovi Páralovi již několik let a jsem velmi spokojena, jeho přístup, empatie, rady a vše je prostě skvělé...Nejlepší lékař široko daleko. Mohu jen doporučit

Ověřený profil
Umístění: GYN-LINE, s.r.o. Jiný

Pan MUDr. Páral je odborník, ke kterému mám velkou důvěru. Když pominu jeho mimořádný osobní a citlivý přístup, životní nadhled, jeho profesionalita a odbornost mi pomohla vyřešit zásadní zdravotní problémy a za to mu jsem a budu opravdu vděčná. Jeden z nejlepších lékařů, které znám.

Umístění: GYN-LINE, s.r.o. Jiný

Nemám námitek! K panu doktorovi chodím již 29 let, maximální spokojenost.


J
Umístění: GYN-LINE, s.r.o. Jiný

Odborně i lidsky super přístup. Pan doktor Páral je skvělý lékař, kéž bychom mu však mohli ubrat 20 let, aby mohl ordinovat déle :)


K
Umístění: GYN-LINE, s.r.o. Jiný

Pan doktor je nejlepší doktor a gynekolog, kterého znám a díky němu mám dvě krásné dcery :) jsem moc ráda, že jsem se k němu dostala. Je velmi milý, vstřícný, vždy pomůže a vše vysvětlí. Člověk by se mu uděloval. Kéž by bylo více takových doktorů.


L
Umístění: GYN-LINE, s.r.o. Jiný

Jsem „kmenovou“ pacientkou pana doktora Párala jen krátce, ale zkušenosti s gynekologickým vyšetřením v jeho ordinaci mám za dobu cca 18-cti let už několik. Kdybychom známkovali jako ve škole, pak bych za jeho lidskou, chápavost, empatii a profesionalitu dala jedničku s hvězdičkou a ještě by to bylo málo. Jsem mu vděčná, že přijal do své péče i mou dceru. S její léčbou je teprve na počátku, vyslechl potíže, neváhal ji poslat k dalším kompetentním odborníkům. Moc si přeji, aby takových lékařů bylo mnohem víc.


M
Umístění: GYN-LINE, s.r.o. Jiný

Pan doktor je milý, empatický, vždy v dobré náladě, nespěchá, ochotně vše vysvětlí. Přešla jsem k němu s tím, že se nám nedaří otěhotnět. Pan doktor dle ultrazvuku okamžitě diagnostikoval zádrhel a do měsíce jsem byla těhotná. Vždycky jsem měla z návštěvy gynekologů nepříjemné pocity. K panu Páralovi se naopak vždy těším! :)


D
Umístění: GYN-LINE, s.r.o. Jiný

Naprosto mě uklidnil a odborně vyšetřil
Poslala mě k němu moje gynekoložka a on mě okamžitě přijal.


B
Umístění: GYN-LINE, s.r.o. Jiný

Nejlepší gynekolog, jakého jsem kdy měla, sestry jsou také milé. Jsem tam natolik spokojena, že i přes přestěhování do Prahy stále dojíždím do Brna (a to i v těhotenství) a mám to v plánu i nadále


Ověřený profil
Umístění: GYN-LINE, s.r.o.

Za mě nejlepší doktor, kterého jsem kdy potkala. Špička v oboru gynekologie (vyřešili jsme několik problémů) a řekla bych i snad psychologie. Pan doktor má neuvěřitelně osobní přístup, je milý a ochotný. Sestřičky jsou taky moc fajn.
VELMI DOPORUČUJI


Došlo k chybě, zkuste to znovu