Umístění: MUDr. Pitáková, s.r.o., PL pro dospělé Jiný

Skvělá,naslouchající,odborník na svém místě. Jen škoda,že už tam není bývalá sestřička.

Umístění: MUDr. Pitáková, s.r.o., PL pro dospělé Jiný

Chodíme k této lékařce celá rodina, už třetí generaci. Je naprosto skvělá. Snaží se vždy zjistit příčinu potíží, takže nejen že pak efektivně vyléčí neduh, ale poradí i prevenci. Jsme vděčni, že ji máme. Sestřičky byly všechny bezva a nemůžeme si na nic stěžovat.

Umístění: MUDr. Pitáková, s.r.o., PL pro dospělé Jiný

výborný přístup, vše probere, snaha pomoci, ochotná a vyslechne problém, rozhodně nemáte pocit, že lékařku obtěžujete, vždy vstřícná, nic nezanedbá.

K paní doktorce chodí celá má rodina, je opravdu skvělá, hodně nám pomohla, je to profík a neuvěřitelně lidská a chápající. Velké díky patří i sestřičce, jsou skvělé....

Paní doktorka je velmi ochotná,chodíme k ní celá rodina jsme velmi spokojení sice bývalá sestra byla lepší ale i tak spokojenost vřele doporučuji.

Paní doktorka je lekařkou těla i duše a kritizovat sestřičku? Pardon - rychlá, šikovná, ochotná a porád je s ní sranda - což specielně u lékaře je k nezaplacení. Prostě dvojice k pohledání a je mně jen líto, že naše setkání se omezují na tu ordinaci, rád bych obě dámy pozval na kávu a poděkoval jim jaksi na ,,neutrální půdě". Tak aspoň tady a takhle - děkuju moc, dámy, jste skvělé...

K paní doktorce chodím pomalu třicet let,chodily k ní i mí rodiče a teď i mé děti.Vždy je milá a ochotná ke každému.Proto ji za celou rodinu děkuji.

Velmi ochotná..

KONEČNĚ JSEM SE DOSTALA NA NET. tUTO LÉKAŘKU NEJEN DOPRUČUJI, ALE JSEM ŠŤAstná, že ji moje rodina má. Dlouhodobě jsme jejími pacíenty. Opravdu se o nás stará. Nesmím zapomenout na sestřičku paní doktorky, která je opravdový profýk. Nemá to jednoduché, šrumec má velký, ale když je potřeba a pozná, že musí najednou dát pacientovi víc laskavost, pochopení, radu a lásku k člověku, tak o to se opravdu snaží. Kdo to opravdu pochopí, jen ten kdo to zažil a kdo ví, že sestřička je plná pochopení a schopna se rozdávat. A to moc. Jen prosím, já si jí vážím a Vy? Tak chtěla jsem se dostat na tyto stránky, ale neví jestli jsem se na ně dostala No, chci závěrem - Dr. Pitková a její sestřička - jsou ta nejlepší dvojka. Ty vado, jí opravdu mevím kam to napsat. Pokud se mi to podařilo, aby ostatní vdělií, že máme perfekt doktorku a sestřičku, tak jsem v pohodě, i když nevím, kam to snad správně odešlu, aby Ti co se jich to týká to
věděli. Hanka. Ch,

Paní doktorku mohu všem jen doporučit.Skvělá,má osobní přístup ke každému pacientovi.Škoda,že takových lékařů není více.