Vladislav Karhánek, zubař Jiříkov

MUDr. Vladislav Karhánek

Zubař Více

18 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

ZS Dvořákova 907/10, Jiříkov
Ord. praktického lékaře stomatologa

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna

Zaměstnanecká pojišťovna Škoda + 1 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily zubařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory

5

Obecné skóre
18 názorů

  • Přesnost
  • Péče
  • Zařízení
Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu názoru pacienta. Další informace.
E
Ověřeny pacient
Umístění: Ord. praktického lékaře stomatologa náročná extrakce zubu

MUDr. Karhánek se svou sestřičkou se v ordinaci velice lidsky a profesionálně na nejvyšší úrovni zachoval k mé mamince, která musela narychlo podstoupit náročnou extrakci zubu před očekávanou totální endoprotézou. Ujal se výkonu, který nebyl jednoduchý. Skvěle provedená práce, ochotný a nesmírně vstřícný přístup, jako z jiné planety. Srdečně děkujeme za práci zcela nad rámec povinností stomatologa, kterou vykonal místo ošetřujícího letitého stomatologa, jež evidentně pomoci nechtěl. Každý, kdo zná pořadníky na výměnu kyčle ví, že zánět v zubu je otázkou zrušení termínu. Děkujeme z celého srdce za naději a za špičkovou práci a okamžité řešení! Ester Sadivová, Rumburk


J
Ověřeny pacient

Pan doktor Karhánek je opravdu skvělí lékař a nemam strach k němu jít i kdyz jsem na to hodne kaslal. Bez pana doktora bych ted nemel urcite pulku zubů, ale muzu říct, že díky panu Karhánkovi mám stále všechny. Je to opravdu špičkoví odborník a navíc velice ohleduplný


Ověřeny pacient

Vystřídal jsem už několik zubařů, včetně soukromých klinik v Praze, a s čistým svědomím mohu říci, že pan Karhánek je profesionál a jsem velmi rád, že jsem se k němu dostal. Vždy jsem byl s jeho prací velmi spokojen.


V
Ověřeny pacient

Musím ho také pochválit , nebyla jsem u něj 13 let :-D protože jsem měla panickou hrůzu ze zubařů už od malička , tak že jsem doma raději trpěla ,ale i po těch letech mě vzal zpět na křeslo, když už jsem byla totál v háji :-D a dal mě zase do pořádku , jako je pravda že to není nějaký ukecaný srandista ,ale jako zubař je vážně odborník , nemohu si ztěžovat ,ale jen chválit Veronika.B


P
Ověřeny pacient

Je to výborny zubař a jsem rád že k němu můžu chodit i když mám ze zubařů hrůzu k němu jdu vždy v klidu


Ověřeny pacient

Absolutně nechápu, kde vzal "pan doktor" tak dobré hodnocení ostatních.Byla jsem u něj jednou a naposled.V 7.měsíci těhotenství mě chytnul zub a ač jsem svého bezvadného zubaře měla, bohužel po stěhování velice daleko, musela jsem k panu Karhánkovi.Přestože mi injekci den předtím slíbil (stav tomu nevadí), když jsem přišla, začal bez řečí zub se zánětem vrtat naživo.Kroutila jsem se jak had.poté opět beze slov druhý zub a nakonec kámen.Vše hotovo za půl hodiny!Málem jsem mu tam bolestí porodila a to nejsem žádná cíťa.Odcházela jsem vyklepaná a s mega fobií ze zubařů.

Dnes jsem jela na kontrolu ke svému zubaři a ten musel prásácké dílo pana Karhánka hodinu opravovat!Pod plombou mi totiž nechal kaz a já s tím rok chodila. Už nikdy !!!

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


chválím, chválím, chválím, vyborný lékař, děkuji,


Neumí to s dětmiByla jsem tam se čtyřletým dítětem a nelíbyli se my jeho chování. Zakřičel na něj a také jak plakal a nechtěl otevřít pusinku,řekla jsem že mu ji otevřu,ale on nééé a zmáčknul mu sanice,jak psovi.Já měla šok,připomělo my to mé dětstvý,no hrůza.(nenechte si to líbyt)

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Já jsem s panem Karhánkem velice spokojená..je příjemný a umí konzultovat vše co chce udělat pacientovi.


Velice dobrý stomatolog. Vždy ví v čem je problém. Zatím mi vždy pomohl....


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti