MUDr.

69503 Hodonín, jihomoravský

Počet zobrazení profilu za posledních 30 dní

Je toto Váš profil?
    Napište nám

Tento lékař zatím neumožňuje rezervovat návštěvy online pomocí Znamylekar.cz

Zdravotní pojišťovny a způsoby platby: Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR, Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna

• velmi dobrý

Jsem u paní doktorky 25 let a chodíme k ni cela rodina, dokonce i moje bývalá žena která se tolik bála zubaře si ji oblíbila. Naše deti k ni chodi od mala a nikdy nebyli vystrašeni. Jsem moc rád že jí máme, že bych neměnil snad postačí i to že za níi už léta dojíždím z Brna. Možná někomu přijde přísná, ale mi ji máme za milou pani doktorku a máme jí rádi. Kamil Šebesta

• velmi dobrý

Nesnáším zubaře, ale zde jsem nadmíru spokojený.Ještě, že se nehodnotí pacienti. To bych a myslím, že nejenom já dopadl hodně špatně :-D

• slabý

K paní zubařce chodíme již několik let celá rodina. Kdysi to byla vyhlášená zubařka v celém okrese. Bohužel se paní zubařka nemodernizuje a používá zastaralé postupy a techniky, které mohou i ublížit. Dělá si vše po svém, pokud to někomu vyhovuje je to super zubařka. Já se zuby měla už dost problémů, proto přecházím pryč.

• velmi slabý

Velmi arogantní paní doktorka.Na to že je už starší dáma ,tak ji chybí pokora,neumí se chovat k pacientovi.Méla by počítat do deseti než něco řekne.

• velmi dobrý

Profesionální a kvalitní výkony. Kdybych neměl ze zubařů panickou hrůzu, skoro bych k ní chodil i rád.

• velmi dobrý

Perfektní přístup, rozumná domluva, když to jde, vyjde vstříc. To že objednání trvá, bohužel zubařů je málo. A takových, jako je doktorka Pruklová ještě míň.

• velmi dobrý

Paní doktorka je skvělá, profesionální a velice sympatická!

Výborná stomatologická lékařka

Skvělý stomatolog, doporučuji!