Ord. praktického lékaře stomatologa
Čs. legií 10, Děčín

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR + 1 Více

Umístění: Ord. praktického lékaře stomatologa Jiný

Jediné co mne mrzí, že jsem na pana doktora narazil až pozdě. Od okamžiku kdy se mne ujal, nemám problémy se zuby.

Umístění: Ord. praktického lékaře stomatologa Jiný

K panu doktorovi chodím už alespoň 20 let a staral se o mne když jsem si asi v mládí vyrazil jedničku, takže jsem u něj v ordinaci strávil opravdu hodně času. Je pravda, že je drsnější a ne příliš sdílný, ale své práci rozumí a dělá ji dobře. Já mohu jen doporučit.

Před 15 lety mi pan Trčka udělal 2 keramické můstky,nyní po 15 letech jsem měnil zubaře a při vstupní prohlídce se nový zubař divil jak dobře můstky vypadají po 15 letech.Je drsnější,to je pravda ale umí.

Strká okouřelé smrdlavé ruce pacientům do pusy (žádné rukavice apod), je hrubý, nelidský. Používá nekvalitní materiály. Díky jeho neschopnosti jsem skončil na resekci. To kvůli němu se bojím zubaře.

Když jsem přišel naslepo k cizímu zubaři a on uviděl, co mi udělal s pusou, tak se zhrozil a okamžitě mě přijal.

Někdy prostě škola a zkušenost nestačí.

Jeho práce je velmi kvalitní, nikdy jsem nebyla nespokojená. Na tvrdší přístup k lidem si člověk zvykne.

Velmi hezké a příjemné jednání,kvalitní služba.

kvalitní péče, spravoval mi několik zubních vad a je to na jedničku, ale přístup je neprofesionální. Tepe vás, nesděluje co bude dělat a neposkytne vám informace, které potřebujete.

umí to