Odhadovaná doba odpovědi:

Dbejte o své zdraví

Zůstaňte doma a vyberte online konzultaci pro zahájení nebo pokračování léčby. Pokud to potřebujete, můžete si také objednat návštěvu v ordinaci.

Zobrazit profily specialistů Jak to funguje?

Adresa

Sokolská třída 1925/49, Ostrava
ChirSikora, s.r.o. - MUDr. Vladimír Sikora

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily chirurgů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
D
Umístění: ChirSikora, s.r.o. - MUDr. Vladimír Sikora Jiný

Tuto ordinaci mohu jen doporučit, milá sestřička a výborný pan doktor. Oba mají skvělý přístup k pacientovi, pro kterého udělají maximum a ještě s úsměvem.

R
Umístění: ChirSikora, s.r.o. - MUDr. Vladimír Sikora Jiný

Skvělé jednání jak lékaře, tak i sestřičky. Zákrok téměř bezbolestný. a co je podstatné, téměř okamžité zlepšení mého stavu. Nebylo to poprvé, kdy jsem opouštěl jeho ordinaci v naprosté spokojenosti.

B
Umístění: ChirSikora, s.r.o. - MUDr. Vladimír Sikora Jiný

V ordinaci pana doktora Sikory to sviští, sestřičky se nezastaví, šla jsem s k němu s dcerou, které se udělal velký absces, měla jsem obavy, zákrok byl ale rychlý, pod umrtvením, profesionální, všichni příjemní, i nyní na kontrolách bez problémů, jsem moc ráda, že jsme šly právě sem.

Ověřeny pacient
Umístění: ChirSikora, s.r.o. - MUDr. Vladimír Sikora odstranění abscesu

několikrát jsem navštívil pana doktora s podobným problémem.Pokaždé vše proběhlo bez problému a s nevídanou ochotou,za což mu a jeho týmu patří velký dík.Mohu jen doporučit a vždy je to i o tom,jak se chovám já,pacient.

K
Ověřeny pacient

K tomuto doktorovi už nikdy!
Po několika letech klidu jsem se nevyhnul úrazu při fotbale a pro silnou bolest jsem byl nucen vyhledat pohotovost - byl jsem zděšen!
Na recepci i následně u sestry na příjmu proběhlo vše naprosto v pořádku a velmi profesionálně, bohužel tento dojem rychle zkazil právě pan doktor. Už první otázka byla vyřčena s potlačovaným znechucením, a její obsah snad hovoří za vše - Tak co hrozného se Vám stalo, že jste přišel?
Panu doktorovi jsem následně popsal svůj úraz, aby jeho jediný dotaz zněl - A to by jako nepočkalo do rána, co? (promiňte, ale myslíte si, že bych jen tak -dobrovolně vstal v 1h ráno a vyrazil na pohotovost?). Jsem slušně vychovaný člověk a tak jsem se nechtěl pustit do argumentace ve stejně arogantním a asertivním stylu - zopakoval jsem tedy panu doktorovi, že mi bolest nedovolila usnout a to ani po tišících lécích.... Aniž by pan doktor odvrátil zrak od monitoru pronesl poslední uštěpačnou poznámku - Jo tak vy jste nemohl usnout, chudinko! Poté jen dodal, že se jedná o výron, a poslal mne na sádrovnu.
Pan doktor by zřejmě potřeboval oprášit základy slušného chování a také Hippokratovu přísahu.

Příště raději absolvuji cestu do jiné nemocnice, než znovu narazit na tohoto člověka!

M
Ověřeny pacient

Pana doktora Sikoru mohu všem vřele doporučit. Jsem jeho pacientem již 18 let a vždy jsem se setkal s velmi profesionálním a vstřícným přístupem jak ze strany pana doktora, tak sester, které na tomto oddělení mají skutečně hodně práce. Stejně tak dobré zkušenosti mám s oddělením rehabilitace, které pod pana dr. spadá.
U pana doktora jsem podstoupil již mnoho zákroků, všechny vždy bez jakýchkoli komplikací.
Asi před třemi lety mi pan doktor doslova zachránil pravou ruku, kterou se mi nešťastně podařilo vykloubit při pádu se schodů v lokti. Sanitka mne odvezla do nemocnice, kde mi kloub sice reponovali a dali mi sádru, nicméně bolesti byly nesnesitelné, ruka natékala a modrala. Když jsem dostavil zpět do nemocnice s tím, že to snad není v pořádku, bylo mi řečeno, že to je normální a poslali mě pryč. Rovnou z nemocnice jsem šel za panem doktorem, který se zhrozil: Sádra byla udělaná úplně špatně a navíc, když mi ji sundali, našli několik poměrně hlubokých a zcela neošetřených tržných ran. Díky péči pana doktora a sester mám dnes ruku zcela v pořádku a plně hybnou. Sádru mám dodnes schovanou jako suvenýr na dobře odvedenou práci.
Pana MUDr. Sikoru mohu všem vřele doporučit.
A těm, kterým se nelíbí, že je někdy plná čekárna, mohu říci jedině to, že je to zřejmě proto, že jsou pacienti s panem doktorem spokojeni. Kdyby nebyli, šli by jinam.
Přeji Panu doktorovi i sestrám vše nej.

T
Ověřeny pacient

Dobry den, po zkusenosti s chirurgii na Fifejdach jsem velmi rad, ze mi byl pan doktor doporucen. Je velmi profesionalni, komunikace na urovni. Sestricky i pres hodne prace mile a prijemne. Vynikajici pristup k pacientovi maji i na jeho rehabilitacnim oddeleni. Muzu jenom vrele doporucit. Dekuji za prikladnou peci.

L

Tak nějak jsem v rozpacích. Měla jsem opradu velké problémy s břišní kýlou. Prý to počká, až bude hůř bude nutná operace. Bolesti velké, no ale o nic prý nejde. Bohužel, šlo. Po návštěvě u dalšího chirurga byla indikována okamžitá operace. Po 3 hodinové operaci jsem celkem v pohodě. Je to už druhý rok. Celkem bez problémů. Možná máte lepší zkušenosti s tímto lékařem. Určitě je dobrý, vždyť na to celkem dlouho studoval a má i dlouholetou praxi.

Ověřeny pacient

Tak dnes jsem byla vcelku v šoku, když měl tento pan doktor se sestrou ošetřit mého syna. Jsem matka, co razí vcelku tvrdou výchovu, ale toto bylo i na mne moc. Přišli jsme vyřezat znamínko na hlavě. Syn byl připravený, smál se, vysvětlila jsem mu, že o nic nejde. Pan doktor se podíval, třikát s komentářem typu "ach jo nebo ježíší" protočil oči a ptal se proč to chci dát pryč. Vysvětlila jsem, že na doporučení dětské lékařky. Načež to pan doktor okomentoval, že ho to bude bolet, ať se na to připraví. Poprosila jsem ho, ať o tom před synem nemluví. Sestra kvitovala, že mu přece nebudou lhát, že ho to bolet opravdu bude. Syn znejistěl a samozřejmě, za šílených scén mého syna již k ničemu nedošlo. Odešli jsme. Syn má 7 let. Myslím, že nám pan doktor dnes pomohl k pěknému bloku vůči lékařům, který jsme dodnes neřešili. Všechny doktory zvládal v pohodě. Silně nedoporučuji pro ošetření dětí.
Mgr. Petra Gherbetz, Ostrava

Ověřeny pacient

pan doktor v pohodě ale sestry arogantní a neprofesionální

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti