Praktický lékař stomatolog s laborat.
U oblouku 501/5, Ostrava

Nepřijímám žádné nové dosud neregistrované pacienty!!!

Umístění: Praktický lékař stomatolog s laborat.

Nejlepší zubař, jakého jsem si mohla přát! Díky němu, se už nebojím bolesti a tak chodím na pravidelné kontroly. Je pečlivý, vždy milý a usměvavý, přesný co se času objednání týče, trpělivý a umí pacientovi naslouchat. A sestřičku má také velmi příjemnou. Já ani mamka by jsme neměnily.

Pan doktor je anděl. Hodný, ochotný, příjemný, vstřícný, pečlivý, ohleduplný, komunikativní. To samé platí o sestřičce.

Nejlepší zubař jakého jsem kdy potkala, velmi pečlivý a chápavý :-), chodím k něj již od dětství a jsem vždy byla spokojená... Velmi se snažil aby to pro mě bylo co nejméně bolestivé. Doporučuji...

Skvělý a přátelský přístup, profesionální péče, vždy citlivý k pacientům. Milá a příjemná i sestřička. Pro vystresovaného pacienta to nejlepší ošetření jaké si můžeme přát!

Pečlivý, velice milý a jemný. Výborný. Sen každého trpícího. Děkuji pane doktore ....................

První zubař, kterého se nebojím, chodím k němu od jeho počátků v Porubě. Milý, příjemný, šetrný, prostě skvělý.

Nejlepší lékař jakého jsem kdy poznala. Vždy dobře naladěn a velice ochotný. Pokaždé řekne, co bude provádět a objasní příčinu vašeho problému. Dokonce i trhání zubu je s ním zábava.

Vždy vyjde vstříc, co se termínu a ochoty týče.Specialista ve svém oboru. Má nevídaně citlivý přístup k pacientovi, trpělivost mu naslouchat a vysvětlit mu možnosti a detailně i následný postup zákroku.Sestra také velice příjemná.

Vynikající zubař i sestra - skvělý přístup

Od té doby, co chodím k panu Pokornému, chodím ráda k zubaři. Milý, lidský, citlivý, specialista ve svém oboru - bezkonkuenční, Ostrava nemá lepšího, já bych ho neměnila. Sestra také velice příjemná. Organizačně zvládnuto na 100%.