Zubní ordinace
alej svobody 29, Plzeň

Umístění: Zubní ordinace

U pana doktora jsem byl 5 let. Byl jsem spokojený, protože vše vysvětlil a dokázal vyléčit bolest. Nicméně jsem k němu chodil na opravy velmi často. Po změně lékaře jsem se dozvěděl pravdu. Pan doktor je starý a používá praktiky z 90tých let. S čím si neví rady nasadí korunku, je schopný nacpat do zubu různé věci místo pravých zubních přípravků (pod korunku mi nasadil cement pro dočasné zaplnění zubů). V současnosti jsem u nového pana doktora, který dané problémy opravuje o finanční stránce a škodě se radši nebudu bavit. Myslím si, že odejít včas do důchodu je v určitých situací správná volba.

Je to skvělý zubař. A můžu jej jen doporučit. Chodím k němu už pět let a neměnila bych za žádnou cenu. Sarka J.

Už asi 5 let máme tohoto výborného doktora. Mamce pomohl se zuby, když s nimi měla šílené problémy a jsme mu za to vdecni. je to váborný doktor. peclivy. lepsiho jsem zatim nmela. vzdycky pochvaly a mluvi narovinu. je cistotny.. A je s nim i s pani sestrickou sranda. na to ze jsem vzdy nemela rada zubare, diky nemu se tesim na kazdou prohlidku.. skoda ze takovych jjako on je tak malo.. :))

Po x letech jsem změnila zubního lékaře, protože mi prostě nevyhovoval. A musím říct, že i přes můj neuvěřitelný strach ze zubařů se dokážu k panu doktoru Malíkovi i sama objednat. Jo ochotný, řiká vám přesně, co zrovna dělá, povídá si s vámi a i jeho sestřička je moc milá paní. Ano, sice tam jdu nerada, ale odcházím spokojená (i když zrovna necejtím půlku pusy!)

Jsem s péči velmi spokojen již po dlouhá léta. Nikdy jsem se nedostal do situace, kdy bych s lékařem nemohl být spokojen. Za toto mnoho díků a přání spokojenosti v životě osobním i pracovním.

K doktoru Malíkovi chodíme celá rodina a ačkoliv zubaře vůbec nemusím, nemohu říct jediné negativní hodnocení. Jako lékař je to člověk na svém místě.

Špička. Dnes tam jdu opět a opět mám strach. Když odcházím, tak se ptám proč. Odvádí prvotřídní práci - a manželka kecá, má panickou hrůzu za všech zubních lékarů.
Bc. Jan Grasl

Max. spokojenost, ochota a narozdíl od jiných platí čas objednání

Nejlepší zubní lékař, kterého jsem za svůj dlouhý život poznala. I sestřička velmi příjemná,ordinace moderně vybavená, vzorná čistota. Mohu jen doporučit.

Jelikož mám panickou hrůzu ze zubařů vytřídala jsem jich za svůj život x. Na doporučení kamarádky jsem přestoupila k MUDr. Malíkovi. Jeho profesionální přístup k pacientovi mě zbavil strachu, Je strašně milý, klidný, ochotný, citlivý.A sestřička, to je zlatíčko, prostě nej...od té doby doporučuji všem známým, kdo má strach ze zubaře..

Hana Graslová, Plzeň