MUDr.

Ortoped

Kontaktní informace

• S
    Umístění: Ortopedická ambulanceSlužby: Dlouhodobe bolesti ramene

Skvělý pan doktor,už při první návštěvě odhalil v čem je problém (což můj lékař za 6 měsíců nepoznal ), dr. Macháček je výborný operatér a jeho lidský přístup při jeho vytíženost je vyloženě nadstandardní.

• Objednejte si návštěvu u lékaře v okolí

Otázky pacientů

Tento specialista ještě neodpověděl na žádnou otázku

Obáváte se o své zdraví?

Zeptejte se lékaře nebo specialisty. Odpověď na otázku obdržíte zcela zdarma.

Hodnocení pacientů

Přidejte vlastní názor

• S
      Umístění: Ortopedická ambulanceSlužby: Dlouhodobe bolesti ramene

• L

Maximálně ochotný pomoci,optimistický, vždy dobře naladěný. Dře na sobě. Má můj obdiv.Vaz mi zoperoval rychle a skvěle. Děkuji mnohokrát.

• Nejlepší!! Neskutečný přístup k pacientovi, na moje rameno se dívali 3 lékaři z nemocnice v PV a nemohli 3 měsíce přijít na to proč mě to bolí (rameno bylo po úrazu). Panu doktorovi stačil jeden pohled na RTG snímek a hned diagnostikoval příčinu a nasadil léčbu za 4 týdny jsem opět mohl plně sportovat. Děkuji!!

• Dr. Macháček je úžasný doktor a jeho devízou je lidskost a pohodářský přstup.

V. H.

• J

Velice kvalitní ortopéd, operatér a člověk. Všem velice doporučuji. Nedal bych na něj dopustit. Mám opravené pravé i levé koleno(menisky, křížové vazy) a jsem velice spokojený. Žádné komplikace a bolesti. Prostě super.

• J

Dr. Macháček je jeden z nejlepších ortopedů tím jsem si jistej,na to kolik je mu let má hroznou zkušenost a patří opravdu mezi KAPACITY,opravoval mi přední křížový vaz,který mi udělali špatně na Fakultce v Olomouci a nedám na něho dopustit...má ke své práci lidský přístup a pacienti mu jsou opravdu vlastní a JÁ mu hrozně moc DĚKUJU J.S.

• Vždy je ochotný, má lidský přístup a problém pacienta je mu vlastní. Mě i manželku operoval s velice dobrým výsledkem. Máme k němu oba bezmeznou důvěru.

• Nejlepší pan doktor v Prostějově,se zájmem o pacienta,každého k němu posílám,Byla jsem u něj na operaci paty a byl velmi příjemný a tak se k němu vcždycky těším na kontrolu,přeji mu jen to nejlepší.

• Je to dobrej řízek a podle mých zkušeností i dost dobrý ortoped. Dvakrát mi operoval koleno, v červenci 2012 utžený meniskus a v říjnu 2012 mi dělal plastiku křížáku. Půlroku po plastice normálně hraju fotbal - chytám, koleno drží a je bez problémů.

• Borec.

Jste tento lékař?