Vladimír Macháček, ortoped Prostějov

Ortopedická ambulance

Mathonova 291/1, Prostějov
ortopedicko-traumatologické oddělení Nemocnice Prostějov

Zobrazit ostatní profily ortopedů v okolí

Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna

Zaměstnanecká pojišťovna Škoda

Roentgenova 2/37, Praha
Nemocnice Na Homolce

Umístění: Ortopedická ambulance operace kolen

Pan doktor Macháček je opravdový anděl. Neznám ochotnějšího a pečlivějšího lékaře a jsem přesvědčená, že ani nepoznám. Svým milým přístupem dokáže povzbudit a hlavně uklidnit tak, že člověk ani nemá pocit že je na operačním sále. Pomůže člověku za každé situace i přes to, že má tak velké množství pacientů. Za svoji odvedenou práci si zaslouží velký obdiv a poděkování.

Umístění: Ortopedická ambulance doporučeni on jiného doktora

Dnes jsem byla poprvé u pana doktora.Velmi milý a ochotný.
Uvidíme dal zda my pomůže od mého problému.

Umístění: jiné místo operace kloubu

Pan MUDr. Macháček je opravdu profesionál s lidským, až přátelským přístupem. Vše od první konzultace, přes operaci, až po včerejší sundání ortézy probíhalo vždy v maximálně příjemné atmosféře. Všechny moje dotazy byly pokaždé podrobně vysvětleny. Má operace proběhla v nové budově CZClinic v Prostějově, která mě velmi mile překvapila jak výbavou, péčí, tak i přístupem veškerého personálu. Jsem moc rád, že jsem se dostal pod "kudlu" zrovna panu Macháčkovi. Jsem trošku srab a měl jsem obavy, ale vše proběhlo rychle, hladce, absolutně bezbolestně a díky přátelskému přístupu pana doktora to vůbec nebylo tak hrozné, jak jsem čekal, po mojí zkušenosti z jiné operace v jiném zařízení. Opravdu nemám co vytknout. Děkuju!

Umístění: Ortopedická ambulance

Vynikající operatér i lékař. Vždy má ochotný a lidský přístup a problém pacienta je mu vlastní. Nedám na něj dopustit. R.A

Umístění: Ortopedická ambulance Dlouhodobe bolesti ramene

Skvělý pan doktor,už při první návštěvě odhalil v čem je problém (což můj lékař za 6 měsíců nepoznal ), dr. Macháček je výborný operatér a jeho lidský přístup při jeho vytíženost je vyloženě nadstandardní.

Maximálně ochotný pomoci,optimistický, vždy dobře naladěný. Dře na sobě. Má můj obdiv.Vaz mi zoperoval rychle a skvěle. Děkuji mnohokrát.

Nejlepší!! Neskutečný přístup k pacientovi, na moje rameno se dívali 3 lékaři z nemocnice v PV a nemohli 3 měsíce přijít na to proč mě to bolí (rameno bylo po úrazu). Panu doktorovi stačil jeden pohled na RTG snímek a hned diagnostikoval příčinu a nasadil léčbu za 4 týdny jsem opět mohl plně sportovat. Děkuji!!

Dr. Macháček je úžasný doktor a jeho devízou je lidskost a pohodářský přstup.

V. H.

Velice kvalitní ortopéd, operatér a člověk. Všem velice doporučuji. Nedal bych na něj dopustit. Mám opravené pravé i levé koleno(menisky, křížové vazy) a jsem velice spokojený. Žádné komplikace a bolesti. Prostě super.

Dr. Macháček je jeden z nejlepších ortopedů tím jsem si jistej,na to kolik je mu let má hroznou zkušenost a patří opravdu mezi KAPACITY,opravoval mi přední křížový vaz,který mi udělali špatně na Fakultce v Olomouci a nedám na něho dopustit...má ke své práci lidský přístup a pacienti mu jsou opravdu vlastní a JÁ mu hrozně moc DĚKUJU J.S.