MUDr.

Počet zobrazení profilu za posledních 30 dní

Počet žádostí o online kalendář za posledních 30 dní

Je toto Váš profil?
    Napište nám

Tento lékař zatím neumožňuje rezervovat návštěvy online pomocí Znamylekar.cz

Zdravotní pojišťovny a způsoby platby: Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR
  • ortopedicko-traumatologické oddělení Nemocnice Prostějov

Mathonova 291/1
    Prostějov, olomoucký

Zdravotní pojišťovny a způsoby platby: Oborová zdravotní pojišťovna
  • Zdravotní pojišťovny a způsoby platby: Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna, Zaměstnanecká pojišťovna Škoda
  • Nemocnice Na Homolce

Roentgenova 2/37
    150 30 Praha, pražský

Zdravotní pojišťovny a způsoby platby: Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Oborová zdravotní pojišťovna, Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna, Zaměstnanecká pojišťovna Škoda Více

• velmi dobrý

Maximálně ochotný pomoci,optimistický, vždy dobře naladěný. Dře na sobě. Má můj obdiv.Vaz mi zoperoval rychle a skvěle. Děkuji mnohokrát.

• velmi dobrý

Velice kvalitní ortopéd, operatér a člověk. Všem velice doporučuji. Nedal bych na něj dopustit. Mám opravené pravé i levé koleno(menisky, křížové vazy) a jsem velice spokojený. Žádné komplikace a bolesti. Prostě super.

• velmi dobrý

Dr. Macháček je jeden z nejlepších ortopedů tím jsem si jistej,na to kolik je mu let má hroznou zkušenost a patří opravdu mezi KAPACITY,opravoval mi přední křížový vaz,který mi udělali špatně na Fakultce v Olomouci a nedám na něho dopustit...má ke své práci lidský přístup a pacienti mu jsou opravdu vlastní a JÁ mu hrozně moc DĚKUJU J.S.

• velmi dobrý

Nejlepší!! Neskutečný přístup k pacientovi, na moje rameno se dívali 3 lékaři z nemocnice v PV a nemohli 3 měsíce přijít na to proč mě to bolí (rameno bylo po úrazu). Panu doktorovi stačil jeden pohled na RTG snímek a hned diagnostikoval příčinu a nasadil léčbu za 4 týdny jsem opět mohl plně sportovat. Děkuji!!

• velmi dobrý

Dr. Macháček je úžasný doktor a jeho devízou je lidskost a pohodářský přstup. V. H.

• velmi dobrý

Vždy je ochotný, má lidský přístup a problém pacienta je mu vlastní. Mě i manželku operoval s velice dobrým výsledkem. Máme k němu oba bezmeznou důvěru.

• velmi dobrý

Nejlepší pan doktor v Prostějově,se zájmem o pacienta,každého k němu posílám,Byla jsem u něj na operaci paty a byl velmi příjemný a tak se k němu vcždycky těším na kontrolu,přeji mu jen to nejlepší.

• velmi dobrý

Je to dobrej řízek a podle mých zkušeností i dost dobrý ortoped. Dvakrát mi operoval koleno, v červenci 2012 utžený meniskus a v říjnu 2012 mi dělal plastiku křížáku. Půlroku po plastice normálně hraju fotbal - chytám, koleno drží a je bez problémů.

• dobrý

Borec.

• velmi dobrý

To, co pro mě pan doktor udělal po měsících utrpení, mu nikdy nezapomenu! Je to skvělý doktor i člověk.M.Burget