MUDr.

Vladimír Macháček

Kontaktní informace

• M
    Umístění: Ortopedická ambulanceSlužby: rekonstrukce vazu a menisků

Lepšího doktora jsem si snad ani nemohla přát. Jde z něho neskutečně pozitivní energie, dokáže člověka uklidnit, velmi empatický, jediný doktor, ke kterému jsem se nebála jít na kontrolu, ba dokonce se skoro i těšila :)) A hlavně velký odborník ve svém oboru, můžu jedině doporučit !!!

• Hledáte specialistu? Pacienti doporučují:

Josef Chudáček
    Josef Chudáček
    Drozdovice 5, Prostějov
    Vynikající ortoped, který mi vychází vstříc, abych co nejméně trpěl a hledá účinnou léčbu. S člověkem opravdu soucítí,… Více

Josef Grénar

Sídliště Svobody 14/47, Prostějov

Martin Sklenský
    Martin Sklenský
    Vránova 172, Brno
    Naprosto profesionální přístup. Nemohu nic jiného než jen chválit. Pan doktor mi provedl punkci kolene a tak skvěle,… Více

Jan Cienciala Ph.d.
    Jan Cienciala Ph.d.
    Ortoped, Chirurg
    Žlutý kopec 6, Brno
    Dobrý den, letos v červnu 2018 jsem měl vážnou nehodu na motorce. Po pádu došlo ke zlomeninám několika obratlů… Více

Otázky pacientů

Tento specialista ještě neodpověděl na žádnou otázku

Obáváte se o své zdraví?

Zeptejte se naších specialistů, dostanete odpověď na Vaši otázku zcela zdarma.

Zeptejte se naších lékařů

Hodnocení pacientů

• M
      Umístění: Ortopedická ambulanceSlužby: rekonstrukce vazu a menisků

• Umístění: jiné místoSlužby: operace kloubu

Pan MUDr. Macháček je opravdu profesionál s lidským, až přátelským přístupem. Vše od první konzultace, přes operaci, až po včerejší sundání ortézy probíhalo vždy v maximálně příjemné atmosféře. Všechny moje dotazy byly pokaždé podrobně vysvětleny. Má operace proběhla v nové budově CZClinic v Prostějově, která mě velmi mile překvapila jak výbavou, péčí, tak i přístupem veškerého personálu. Jsem moc rád, že jsem se dostal pod "kudlu" zrovna panu Macháčkovi. Jsem trošku srab a měl jsem obavy, ale vše proběhlo rychle, hladce, absolutně bezbolestně a díky přátelskému přístupu pana doktora to vůbec nebylo tak hrozné, jak jsem čekal, po mojí zkušenosti z jiné operace v jiném zařízení. Opravdu nemám co vytknout. Děkuju!

• Umístění: Ortopedická ambulance

Vynikající operatér i lékař. Vždy má ochotný a lidský přístup a problém pacienta je mu vlastní. Nedám na něj dopustit. R.A

• S
      Umístění: Ortopedická ambulanceSlužby: Dlouhodobe bolesti ramene

Skvělý pan doktor,už při první návštěvě odhalil v čem je problém (což můj lékař za 6 měsíců nepoznal ), dr. Macháček je výborný operatér a jeho lidský přístup při jeho vytíženost je vyloženě nadstandardní.

• L

Maximálně ochotný pomoci,optimistický, vždy dobře naladěný. Dře na sobě. Má můj obdiv.Vaz mi zoperoval rychle a skvěle. Děkuji mnohokrát.

• .

Nejlepší!! Neskutečný přístup k pacientovi, na moje rameno se dívali 3 lékaři z nemocnice v PV a nemohli 3 měsíce přijít na to proč mě to bolí (rameno bylo po úrazu). Panu doktorovi stačil jeden pohled na RTG snímek a hned diagnostikoval příčinu a nasadil léčbu za 4 týdny jsem opět mohl plně sportovat. Děkuji!!

• V

Dr. Macháček je úžasný doktor a jeho devízou je lidskost a pohodářský přstup.

V. H.

• J

Velice kvalitní ortopéd, operatér a člověk. Všem velice doporučuji. Nedal bych na něj dopustit. Mám opravené pravé i levé koleno(menisky, křížové vazy) a jsem velice spokojený. Žádné komplikace a bolesti. Prostě super.

• J

Dr. Macháček je jeden z nejlepších ortopedů tím jsem si jistej,na to kolik je mu let má hroznou zkušenost a patří opravdu mezi KAPACITY,opravoval mi přední křížový vaz,který mi udělali špatně na Fakultce v Olomouci a nedám na něho dopustit...má ke své práci lidský přístup a pacienti mu jsou opravdu vlastní a JÁ mu hrozně moc DĚKUJU J.S.

• B

Vždy je ochotný, má lidský přístup a problém pacienta je mu vlastní. Mě i manželku operoval s velice dobrým výsledkem. Máme k němu oba bezmeznou důvěru.