Politických vězňů 576, Slaný

Zobrazit ostatní profily ortopedů v okolí

skvělý doktor a člověk, zkušený znalý příjemný
pomohl s artrozou kloubu palce nohy a impingementem syndromem ramene a patní ostruhou, vše bolestivé, ale díky léčbě v krátkém čase jsem zcela bez potíží. DĚKUJI DOKTORE!

Umístění: Ordinace Jiný

Neosobni, neprijemny. Bohuzel mne i operoval. Kovova vyztuha na kustce v chodidle. Noha boli i rok po vyndani vyztuhy. Pan doktor se tvari ze mi to neveri a z jeho strany je vse v poradku.

Nemohu souhlasit s názory.!!!! Pan doktor byl milí, vysvětlil co se dá v léčbě poskytnout a ještě pomohl vyřešit problém s obvodní lékařem.... MOHU JEN PODĚKOVAT

Umístění: Ordinace Patní ostruhy

Tak musím souhlasit, s ostatními názory pan doktor je velice arogantní. Seřval mě co po něm vlastně chci , když jsem mu řekla, svoje potíže tak se mi vysmál do obličeje a nutil mi vložky do bot z Prahy. Byl až hrubý poprvé v životě jsem se v ordinaci rozbrečela a to nejsem žádná měkota! Na nohy se mi ani nepodíval, za rentgen mi vynadal, že nejde otevřít no hrůza. Myslím si, že klinice děla špatně jméno ale budiž

Umístění: Ordinace vyšetření pohybového systému

Ochotný, příjemný, rychle odhalil příčinu bolesti a začal s léčbou.
Při následné kontrole se zajímal o průběh léčení, poradil, jak dál postupovat. Je to profík, fajn člověk. Že to je ten doktor, kterého
ve svých příspěvcích pomlouvají pisatelé přede mnou, jsem poznal až podle toho, že mi nezkontroloval vložky do bot... Děkuju, R. Bitala

Také jsem ještě nezažila arogantnějšího lékaře. Šla jsem k němu s přesvědčením, že mi pomůže jak se např. cvičením a masáží zbavit bolestivé plantární fascitidy, nejdříve mě seřval, že jsem si měla nechat udělat vložky do bot v Praze, protože tam je dělají nejlepší, mimochodem na ty mé se ani nepodíval a rovnou konstatoval, že jsou špatné. Neustále jsem mu opakovala, že mé bolesti začaly poté, co jsem navýšila objemově naběhané kilometry a že bych potřebovala poradit jak se toho co nejrychleji zbavit. Měla jsem s sebou rentgen, který nemohl z CD otevřít za což mě také seřval, protože jsem si ho prý měla nechat udělat v Ústí na poliklinice (asi si neumí stáhnout program, který mu tento formát otevře). Pak mi řekl, že bez rentgenu mi příčinu neřekne, ale že nevěří, že na rentgenu bude něco vidět. Několikrát se mě ptal co po něm vlastně chci a že mé bolesti pramení ze špatných bot a vložek, i když jsem mu říkala, že sportovní boty mám přímo na nohu a nevím jak poznám, že vložky do bot jsou špatné. Už k němu víckrát nejdu, to se toho víc dozvím na internetu a u fyzioterapeuta. Mimochodem na mou nohu se téměř nepodíval! Lituji ztráty času u tzv. odborníka :)

Arogantní chování pana doktora jsem před mnoha lety zažila na vlastní kůži. Byla jsem v 8-mém měsíci těhotenství a jeho chování mě rozbrečelo v ordinaci, když se mi vysmál do očí, že si problém vymýšlím a že ho okrádám o čas.

Aroganci pana doktora mohu potvrdit z vlastní zkušenosti. V době jeho působení v ÚVN jsem měla tu smůlu na něj narazit při řešení svých zdravotních problémů. Odcházela jsem od něj s přesvědčením, že bych si měla šetřit na invalidní vozík, seřvaná jak malé dítě. Přitom má nemoc pramenila ze zanedbání stavu v pubertě.

Po 5 týdnech docházení konečně rozpoznal únavovou zlomeninu na kontrolním RTG, se slovy,že mi bolest už teď bude každý věřit (asi i on).

Pamatuji ho ještě v ÚVN, byl velmi dobrý, odborník, přátelský. Současné jeho pracoviště není správné, kamsi se ztratil. Pokud o něm něco víte, napište jeho nejnovější pracoviště.