Vladimír Dvořák, chirurg Ostrava

MUDr. Vladimír Dvořák

Chirurg

Chittussiho 9/1001, Ostrava
Odborný lékař chirurgie

Zobrazit ostatní profily chirurgů v okolí

Perfektní doktor,perfektní člověk a odborník se skvělým přístupem k pacientům. Všem můžu jen doporučit

Naprosto ůžasný doktor a člověk. Zachránil mi nohu před 22. lety a stará se o mě pořád skvěle!!!
PetraS

Ř

Lidský dokáže vše vysvětlit a opravdový odborník doporučuji

Je to nejlepší doktor,ke kterému jsem kdy chodil.Před 11 lety mi operoval levé koleno a byla to perfektní práce.Po 11 letech jsem musel na další operaci a zamířil jsem opět k panu doktorovi,protože jsem k nikomu jinému nechtěl jít.Doporučil mi kliniku ort art v Petřvaldě a tam mi udělali novou operaci kolene.Jsou tam špičkoví doktoři a jsem nadmíru spokojený,chodil jsem tam i na rehabilitace.Vše s profesionálním přístupem a mnohem rychlejší uzdravení než kdekoliv jinde.http://www.ort-art.cz/cz/rehabilitace-a-rekondice/default.aspx.Všem kteří by si chtěli nechat operovat koleno atd bych tuhle kliniku doporučoval.Pán doktor Dvořák je nejen super machr doktor,ale také skvělý člověk.Jeho přístup k pacientum,vyjadřování a jednání je prostě perfektní a nikde jinde jsem se s takovým panem doktorem nesetkal a ani asi nesetkám.Je to prostě kapacita ve svém oboru.

Pan doktor je naprostá špička.před 10léty mi dělal plastiku křížového vazu v koleni,odvedl naprosto perfektní práci.o šest let později mi spravil meniskus na tom samém koleni a do dnešního drží na 100%.lyžuji,bruslím,běhám žádné omezování.bohužel jsem si poranil nedávno i druhé koleno a automaticky jsem zamířil za pane doktorem Dvořákem do Ostravy.v lednu mi bude operovat i to druhé koleno.je to skvělý člověk a odborník.mohu ho všem jen doporučit.

Spokojenost!

Velmi příjemný a otevřený a poctivý lékař,který nemá ve svém oboru konkurenci.
Vždy se těším na návštěvy u pana doktora Dvořáka.

Nejlepší doktor co znám.

Hořínek Lukáš

Pan doktor mne spravuje minimálně 5 let. Je to nejen skutečný machr, ale především super člověk. Takovým lékařům jsem ochoten platit ne 30,-Kč, ale v poklidu 3000,-Kč za návštěvu. Lékaři Děkujeme odcházíme můžou jít, se k němu učit, jak vypadá chování lékaře k pacientům = zákazníkům.

Pan Dr. Dvorak je nejlepsi doktor!!!!!
Na Silvestra jsem si zlomila nohu a pam doktor ochotne prijel a pomohl mi!!!!!
K nikomu jinemu nechodte!!!!!