CENTRUM AMBULANTNÍ GYNEKOLOGIE A PRIMÁRNÍ PÉČE
Orlí 10, Brno

Umístění: CENTRUM AMBULANTNÍ GYNEKOLOGIE A PRIMÁRNÍ PÉČE Jiný

K panu doktorovi jsem šla na doporučení s karcinomem děložního čípku, vyděšená k smrti od mého gynekologa. Názor píšu hlavně proto, abych všechny s podobným nálezem, nebo neempatickým přístupem lékaře uklidnila. K panu doktorovi Dvořákovi jsem šla původně na biopsii, ten ale zhodnotil laboratorní nález z cytologie a testů na HPV a navrhl mi ušetřit jeden zákrok a podstoupit rovnou konizaci čípku. Takže místo dalšího čekání na výsledky jsem odešla z ordinace rovnou ošetřená a bez karcinomu (asi po 10 minutách)! Konizace v lokální anestezi absolutně nebolí (ani anesteze, ani samotný zákrok, nebo rekonvalescence potom). Patologie samozřejmě zpětně vše potvrdila, ale také mi sestřička oznámila, že zákrok problém vyřešil:-) Takže chci opravdu všechny motivovat, nestresujte se předem a svěřte se do rukou odborníka jako MUDr. Dvořák:-)

Umístění: CENTRUM AMBULANTNÍ GYNEKOLOGIE A PRIMÁRNÍ PÉČE Jiný

Pan Dvořák je skvělý profesionál. Klidný, vše mi vysvětlil, jak už tady psaly mnohé přede mnou - každý úkon předem komentoval. Zvolila jsem konizaci v lokální anestezii a jsem za to moc ráda. Na základě zkušeností s konizací na internetu jsem se opravdu hrozně bála, kdybych ale věděla, jak v pohodě je celý zákrok, půjdu tam s ledovým klidem. Znovu se mi potvrdilo, že na internet se píšou jen ty nejhorší z nejhorších a ty pozitivní už nikdo nesdílí. Jediné, co jsem cítila, byly umrtvující injekce, a to ještě úplně neznatelně. A potom už to byla velká pohoda a rychlovka. Za pět minut jsem byla venku. Tolik stresu a pro nic. Takže doporučuju všem a rozhodně buďte v klidu. :)

Umístění: CENTRUM AMBULANTNÍ GYNEKOLOGIE A PRIMÁRNÍ PÉČE Jiný

Perfektní! Dokonalé! Doporučuji všem!!!
Pan doktor je opravdu odborník. Objednání proběhlo během několika dní na mou žádost. Sekretariát velmi napomocen a ochotný mi pomoci.

Umístění: CENTRUM AMBULANTNÍ GYNEKOLOGIE A PRIMÁRNÍ PÉČE Jiný

K panu doktorovi jsem byla odeslána svou registrujici gynekolozkou. Vyšel mi po cytologii těžký nález na čípku.Cekala mě konizace- před samotným zákrokem mě pan doktor o všem informoval a vše mi do podrobna vysvětlil. Pan doktor je je opravdový profesionál a odborník. Všem vřele doporučuji a ještě jednou děkuji.

Umístění: CENTRUM AMBULANTNÍ GYNEKOLOGIE A PRIMÁRNÍ PÉČE biopsie delozniho čipku

Dobry den moje pani doktorka me poslala za panem doktorem Dvořákem kvuli spatnym vysledkum cytologie ,pred par dny jsem byla u p.Dvoraka na biopsii a chci všechny uklidnit co na to jdou neni se vubec ceho bat jen malinko to stipne ale opravdu nepatrne ,nekteri to prirovnavaji jako brani krve ale brani krve je mnohem horsi.Pan doktor me velice uklidnil mela jsem velky strach ,vse me vysvetlil co me bude delat a co me jeste ceka,pri vysetrovani me vzdy predem rekl co bude delat a kdy co mam ocekavat (stipnuti,mirny tlak..) po biopsii se me zeptal jestli se me nemota hlava a jak se citim ,pan doktor ma opravdu vlidny profesionalni přistup k pacientum opravdu se ke kazdemu chova velice dobre nejak vas neodbyde spis na opak ,tedka cekam na vysledky a pak me ceka konizace cipku z ktere jsem mela taky velky strach ale pan doktor me vse vysvetlil a uklidnit ,provadi to jen v lokalnim umrtveni( opichne cipek injekci),sestricka byla taky moc mila ,vsem drzim pesticky at vse v klidu zvladnete

K panu doktorovi Dvořákovi jsem byla poslána na základě špatných výsledků vyšetření. Následně mi bylo provedeno ošetření čípku konizace. Pan doktor odvádí svou práci perfektně. Ikdyž jsem měla strach, pan doktor mi s ochotou vše vysvětlil. Hodnotím velmi pozitivně!

K panu doktorovi Dvořákovi mě poslal na zákrok můj gynekolog. Měla jsem obavy i z negativních kometářů tady, ale naprosto zbytečné. Můžu jen souhlasit s těmi pozitivními - pan doktor byl moc hodný, ochotný, opatrný, i když jsem měla velký strach, choval se tak hezky a ohlednuplně, že jsem vše v klidu zvládla. Jen je škoda, že nepřibírá nové pacientky, takového gynekologa bych brala hned.

Na gynekologii chodim opravdu velmi nerada, hodne se stydim a jsem nervozni. Ale musim rict, ze od doby, kdy jsem kdysi presla k MUDr. Dvorakovi, uz to pro me neni zas takove trauma. Pan doktor je opravdu velmi profesionalni, prohlidka vzdy probehne bez zbytecneho cekani a natahovani, i cela atmosfera centra je prijemna. Linda

K MUDr. Dvořákovi chodím já i moje mamka. Nikdy jsem nezažila nic nepříjemného, naopak, pan doktor je velmi slušný a milý. Já chodím jen na pravidelné prohlídky a pro antikoncepci, ale mamce hodně pomohl, když měla docela vážné problémy. I sestřičky jsou fajn. Jediný na co si někdy stežují i mé kamarádky, které tam chodí, je, že se nejde někdy dobře dovolat na recepci. Ale to je oproti všem výhodám, žádné čekací dobe a přístupu pana doktora a sestřiček opravdu detail..Alena

K dr. Dvořákovi mě poslal můj pražský gynekolog na speciální zákrok. Z cesty do Brna jsem nebyla nadšená, ale nyní jsem vděčná, že jsem se k němu dostala. Měla jsem řadu obav, ale po této návštěvě jsem po delší době opět v klidu, vše mi vysvětlil a choval se citlivě. Fakt, že pan doktor ošetřuje velký počet pacientek, beru jako velké plus, soudím, že se tak opravdu mohu spolehnout na jeho zkušenost. A jako mimobrněnská jsem velmi kvitovala nulovou čekací dobu, což jsem nikde jinde nezažila ☺ Rozhodně pana dokora doporučuji. Jitka V.