Privátní stomatolog
Antonínova 4466, Zlín

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR + 1 Více

C

Dobrý den, chodím k MUDr. Rabinskému již řadu let a mám s ním ty nejlepší zkušenosti. Jsem spokojen s jeho přístupem ke mně jako k pacientovi, chováním a mám rád i jeho smysl pro humor. Nikdy mne nezklamal a po odborné stránce jsem s ním naprosto spokojen. Já bych pana doktora Rabínského jako zubaře neměnil.

U tohoto pana doktora jsem hodně let a posledních několik roků už ve své ordinaci jenom přežívá. Nejenom že si nevšimne počínající paradentózy, obnažených krčku zubů, zubního kamene, ale i po upozornění, že mě bolí zub na to nereaguje a říká, že ještě počkáme. Prosím Vás na co?? Copak není možné poslat na RTG, když tam pan doktor, který by měl být již několik let v důchodu opravdu nic nevidí?

Chtěl bych touto cestou panu doktorovi poděkovat za to,že díky jemu a jeho přístupu k mému chrupu jsem změnil názory na zubaře.Skvělý odborník a příjemný člověk,Díky.HŠ

Chodíme k panu doktorovi celá rodina již 15 let a ani jednou se nám nestalo,že by výkony pana doktora nebyly perf

Pan Doktor ošetří pouze to co vás bolí, na ostatní zuby se ani nepodívá,zda by tam mohl být nějaký kaz o kterém vy nevíte. Zubní kámen přehlíží a spraví vám zub až když neunosně bolí...Proč? Protože se mu nechtělo? Vždyt o tom musel vědět!!Před týdnem jsem u pana doktora byla s jedním zubem na levé straně...To že mám kaz na pravé straně jsem nevěděla a ani se mi to neobtěžoval říct, proto jsem musela při nesnesitelných bolestech vyhledat pohotovost,kde mi zub spravili a řekli,že je to hluboký kaz a je tam rozhodně delší dobu!!Připomínám taky,že jsem k němu chodila celý rok každý měsíc!! A spravil mi všechno? Ne! Jen to co bolí!!!Díky tomuto panu Dr.,který mi spravoval to co mě bolelo,jinak nic, mám nehorázné problémy se zuby,který musí už spravovat jiný zubař. Pokud chcete mít zuby zdravé a krásné najděte si raději jiného stomatologa....Povolání lékaře je poslání,ovšem jak pro koho..:(

Výborný lékař - vysvětlí co bude podnikat, co bude následovat, poradí, ale hlavně precizně ošetří

nejlepší a nejhodnější stomatolog jakého jsem kdy potkala

Se stomatology jsem měla docela dost špatné zkušenosti.Buď byli docela hodní,ale ošetření nestálp za nic,nebo práci odvedli,ale užila jsem si hodně nepříjemného.Pak se mi podařilo přejít k dr.Rabinskému a velmi oceňuji jak jeho přístup k pacientovi /poserovi/,tak jeho odborné kvality.Díky pane doktore.JB.

Dokonalý profesionál,odborník,který Vám vysvětlí všechny možnosti ošetření.Jsem ráda,že jsem v jeho péči.Všem doporučuji.Anna H.

Vynikající stomatolog s lidským přístupem k pacientům.Po odborné stránce-nemá chybu.vřele doporučuji.A.H.