UNIDENT, s.r.o.

Březnická 5565

76001 , Zlín , zlínský

• Vítězslav Rabinský

• C

Dobrý den, chodím k MUDr. Rabinskému již řadu let a mám s ním ty nejlepší zkušenosti. Jsem spokojen s jeho přístupem ke mně jako k pacientovi, chováním a mám rád i jeho smysl pro humor. Nikdy mne nezklamal a po odborné stránce jsem s ním naprosto spokojen. Já bych pana doktora Rabínského jako zubaře neměnil.

• I

U tohoto pana doktora jsem hodně let a posledních několik roků už ve své ordinaci jenom přežívá. Nejenom že si nevšimne počínající paradentózy, obnažených krčku zubů, zubního kamene, ale i po upozornění, že mě bolí zub na to nereaguje a říká, že ještě počkáme. Prosím Vás na co?? Copak není možné poslat na RTG, když tam pan doktor, který by měl být již několik let v důchodu opravdu nic nevidí?

Podívejte se na všechny názory (21) na lékaře

• Pavla Kozmanová

• Z

Velmi empaticka lekarka s velkym zajmem o pacienta.Jeste jednou velke podekovani.

• Martin Feit

Zubař, MUDr.

• U pana doktora jsem absolvoval celkem 3 extrakce osmiček. Je velmi profesionální a se službami jsem byl spokojený. Ti, co si tady stěžují na otoky je třeba dodat, že každý ty osmičky má uložené jinak a po jejich vytažení docházejí různé reakce. Někdo to snáší lépe, někdo hůře. Já jsem byl ve velmi dobré psychické pohodě. U mě byla třetí stolička velmi špatně založena (neprořezaná, až někde pod sedmičkou) a i přes komplikovaný zákrok jsem se zotavil velmi rychle. A Prostějováci ! Doporučuji se pěkně projít cyklostezkou podél trati až na kliniku a po zákroku pak už vlakem nebo busem. Na procházce načerpáte síly a tak nějak se na to psychicky připravíte....jako já :-)

• M

Musím se přidat s velmi negativní zkušeností. Extrakce mých dvou osmiček proběhla tak, že v obou případech jsem měl týdenní otok, horečky a bolesti. Zákrok jako takový nebyl až tak hrozný, ale tvrdili mi, že otoky jsou velmi neobvyklé a šel jsem kvůli nim na krevní testy, jestli nemám špatnou srážlivost krve. Samozřejmě to byl nesmysl. Tady se dozvídám, že v Kostelci jsou otoky po extrakcích běžná věc. Mohu potvrdit i neustálé nabízení drahých zákroků sestřičkami. Prostě nedoporučuji.

Podívejte se na všechny názory (23) na lékaře