Sokolovská 80, Plzeň
Zubní ordinace

Zobrazit ostatní zubařů v okolí

Umístění: Zubní ordinace Vytržení zubu moudrosti

Dnes jsem byla u pana doktora. Velice milý, ochotný, usměvavý, velice profesionální přístup. Vše mi vysvětlil. Zub vytržený ihned s menší komplikací, kdy musel díru po zubu zašít. Udělalo se mi drobet nevolno, ale přístup pana doktora i sestřiček byl výborný a i s takovými situacemi si poradili na jedničku. Všichni moc milí a šikovní. Pokud budu zase potřebovat vrátím se určitě k tomuto lékaři.

Rozhodně nejlepší zubař, jakého jsem v životě potkala. K panu doktorovi Paymovi jsem šla jednorázově s akutkou - při trhání nešel mé zubařce zub vytrhnout kvůli dlouhému kořenu, zub prasknul a kořen zůstal v kosti. S velkými bolestmi jsem byla odeslána k panu doktorovi Paymovi, který zub vytáhnul během deseti vteřin. Vše mi před výkonem vysvětloval, usmíval se od ucha k uchu a byl velmi vstřícný. Omámená injekcemi jsem mu zapomněla dostatečně poděkovat za to, že mě zachránil. Takže ještě jednou děkuji!

Jsem moc spokojená s přístupem pana doktora Paymy a sestřiček.Chodíme tam celá rodinka i s vnoučátky přístup vynikající :-)))))

Nemám co dodat. Vše už tady bylo napsáno. Pan doktor Payma je vážně skvělý stomatolog a také úžasný člověk. S úctou Martin Tříska, Plzeň.

Výborný zubní lékař. Oceňuji lidský přístup, příjemnou komunikaci a především špičkový výkon, díky kterému nejsou třeba zbytečné opakované výkony, jak se mi bohužel stávalo u předchozích zubařů.

Můj nejlepší zubní lékař. Vystřídala jsem jich několik a jsem ráda, že jsem mohla přejít sem. Za těch několik let, kdy k panu doktorovi chodím, jsem se přestala bát zubaře. Bezmezně mu věřím a vím, že jakýkoli problém vyřeší na výbornou. Skoro všechny plomby mi po minulé zubařce musel opravit, dokonce jeden zub komplet zachránit. Nikdy bych ho nevyměnila. Vybavení ordinace, nové, špičkové, naprosto perfektní. Oceňuji také zvaní na preventivní prohlídky, což už se dnes jen tak nevidí a já bych na to určitě sama zapomněla. Je moc fajn!

Naprostá spokojenost! Mudr. Payma je velice ochotný, příjemný a hlavně šikovný a bezbolestný. K tomu perfektně vybavené pracoviště. Prostě profesionálně odvedená práce..

Velice milý, trpělivý, pečlivý, šikovný pan doktor. Absolutní profesionál ve špičkové ordinaci, v příjemném prostředí. Chodíme k němu s manželem už několik let a jsme bezvýhradně spokojeni. Můžeme jenom doporučit.

Skvělý a pečlivý zubař!!!Moc ráda tam chodím! U něj o své zuby opravdu nemám strach:-)

Pan doktor Payma je skvělý doktor. Zlatý český ručičky. Můžu jen doporučit!!!! Včera jsem byla na vyndání osmičky a dneska už mě nic nebolí.