Vít Payma, zubař Plzeň

MUDr. Vít Payma

Zubař Více

38 názorů

Uložit


Adresa

Sokolovská 80, Plzeň
Zubní ordinace

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily zubařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

5

Obecné skóre
38 názorů

M
Ověřeny pacient
Umístění: Zubní ordinace Vytržení zubu moudrosti

Dnes jsem byla u pana doktora. Velice milý, ochotný, usměvavý, velice profesionální přístup. Vše mi vysvětlil. Zub vytržený ihned s menší komplikací, kdy musel díru po zubu zašít. Udělalo se mi drobet nevolno, ale přístup pana doktora i sestřiček byl výborný a i s takovými situacemi si poradili na jedničku. Všichni moc milí a šikovní. Pokud budu zase potřebovat vrátím se určitě k tomuto lékaři.


A
Ověřeny pacient

Rozhodně nejlepší zubař, jakého jsem v životě potkala. K panu doktorovi Paymovi jsem šla jednorázově s akutkou - při trhání nešel mé zubařce zub vytrhnout kvůli dlouhému kořenu, zub prasknul a kořen zůstal v kosti. S velkými bolestmi jsem byla odeslána k panu doktorovi Paymovi, který zub vytáhnul během deseti vteřin. Vše mi před výkonem vysvětloval, usmíval se od ucha k uchu a byl velmi vstřícný. Omámená injekcemi jsem mu zapomněla dostatečně poděkovat za to, že mě zachránil. Takže ještě jednou děkuji!


Ověřeny pacient

Jsem moc spokojená s přístupem pana doktora Paymy a sestřiček.Chodíme tam celá rodinka i s vnoučátky přístup vynikající :-)))))


T
Ověřeny pacient

Nemám co dodat. Vše už tady bylo napsáno. Pan doktor Payma je vážně skvělý stomatolog a také úžasný člověk. S úctou Martin Tříska, Plzeň.


Ověřeny pacient

Výborný zubní lékař. Oceňuji lidský přístup, příjemnou komunikaci a především špičkový výkon, díky kterému nejsou třeba zbytečné opakované výkony, jak se mi bohužel stávalo u předchozích zubařů.


A
Ověřeny pacient

Můj nejlepší zubní lékař. Vystřídala jsem jich několik a jsem ráda, že jsem mohla přejít sem. Za těch několik let, kdy k panu doktorovi chodím, jsem se přestala bát zubaře. Bezmezně mu věřím a vím, že jakýkoli problém vyřeší na výbornou. Skoro všechny plomby mi po minulé zubařce musel opravit, dokonce jeden zub komplet zachránit. Nikdy bych ho nevyměnila. Vybavení ordinace, nové, špičkové, naprosto perfektní. Oceňuji také zvaní na preventivní prohlídky, což už se dnes jen tak nevidí a já bych na to určitě sama zapomněla. Je moc fajn!


S
Ověřeny pacient

Naprostá spokojenost! Mudr. Payma je velice ochotný, příjemný a hlavně šikovný a bezbolestný. K tomu perfektně vybavené pracoviště. Prostě profesionálně odvedená práce..


J
Ověřeny pacient

Velice milý, trpělivý, pečlivý, šikovný pan doktor. Absolutní profesionál ve špičkové ordinaci, v příjemném prostředí. Chodíme k němu s manželem už několik let a jsme bezvýhradně spokojeni. Můžeme jenom doporučit.


P
Ověřeny pacient

Skvělý a pečlivý zubař!!!Moc ráda tam chodím! U něj o své zuby opravdu nemám strach:-)


S
Ověřeny pacient

Pan doktor Payma je skvělý doktor. Zlatý český ručičky. Můžu jen doporučit!!!! Včera jsem byla na vyndání osmičky a dneska už mě nic nebolí.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti