MDDr. Veronika Kozakovičová

Ostrava 1 adresa

Fakultní nemocnice Ostrava
17. listopadu 1790, Poruba, Ostrava

Umístění: Fakultní nemocnice Ostrava Jiný

Vše super, děkuji!!:-) Ať už se jedná o operaci, zákrok, péči a následné kontroly, moc děkuji a doporučuji

Umístění: Fakultní nemocnice Ostrava Jiný

Pani doktorka pres upozorneni na bolest postupovala bez ohledu na ni. Hojici se jizvu mackala, vyskubla pinzetou 2 vstrebatelne stehy, ano bez prestrizeni pinzetou !!! I kdyz jsem rekla, ze je vytahovat nechci a pote jizvu opet mackala. Jednala se mnou povysene. Pritom jsem chtela pouze zadanku na plastiku, kterou mi stejne nedala. Omezenou mimiku horniho rtu a jeho vetsi tloustku mam rozhybat. Vickrat nikdy.

Umístění: Fakultní nemocnice Ostrava Jiný

Paní doktorka byla moc hodná, ochotná. Vše nám vysvětlila. Dceru nic nebolelo a to s ni ztrávila 1,5h po nehodě na koloběžce a vyražených zubech. Dokonce i opravila nepříliš podařenou práci při zašívání obličeje v jiné nemocnici . Moc děkuji.

Delší dobu jsem váhal nad tím, jestli zde zanechat svou zkušenost pro ostatní, ale přeci jen, pokud by to mohlo trochu pomoci...Naprosto nevhodné a neprofesionální chování k pacientovi, kterého čekala operace osmiček. Nejenže lékařka postrádala základy slušného chování, ale především zákrok byl velice bolestivý a přes zjevnou bolest neumožnila alespoň trochu ulevit (otevřená ústa během dlouhého výkonu). Ošetření nedoporučuji.

Umístění: Fakultní nemocnice Ostrava Jiný

Paní doktorka se perfektně starala o dceru. Má profesionální, empatický přístup, vždy byla milá a pozitivně naladěná, vše vysvětlila.
Dcera si ji oblíbila

Umístění: Fakultní nemocnice Ostrava Jiný

Paní doktorka mi operovala BSSO (posunutí dolní čelisti) a musím říct, že jsem moc rád, že mě operovala právě paní Kozakovičová.

Po celou dobu přípravy na operaci i po ní byla velice hodná, ochotně mi vše vysvětlila, při kontrolách byla opatrná na mou bolavou pusu a měla pochopení pro mou bolest (narozdíl od ostatních doktorů).

Zároveň má taky smysl pro humor, takže s ní byla i sranda :-) Je prostě normální a to dnes není úplně běžné.. Palec hore ;-)

Umístění: Fakultní nemocnice Ostrava akutní zánět

Paní doktorka hlavně byla nepříjemná, ale take velice neschopná, nelidská, povýšená, arogantní. Její návštěva pro mě byla velice bolestivá. Následující den na pohotovosti, kde mi dělali to samé byla oproti tomu paráda, absolutně bez bolesti. Kdybych ji někdy zahlédla znova, otočím se na podpatku. Nedoporučuji! Jedna hvězdička jen z nutnosti.