Akutní zdravotní obtíže

250 Kč

vzdělání, certifikáty :
6/2003 ukončení studia na 1. LF UK
12/2006 absolvování základního interního kmene
3/2015 osvědčení IPVZ ...

• všeobecný praktický lékař

Umístění: MUDr. Veronika Braierová - Praktická lékařka pro dospělé akutní zdravotní obtíže

Skvělá paní doktorka, s lidským přístupem, léčbu vybírá velice pečlivě. Paní sestřička také je milá, ochotná, zkrátka perfektní tandem profesionálů.

Umístění: MUDr. Veronika Braierová - Praktická lékařka pro dospělé preventivní prohlídky

Je to již nějaký pátek zpět ...
Poprvé v životě jsem si připadal, jakože neobtěžuji, ale přesně naopak. Zájem, srozumitelnost, snaha ... a umí být i oprávněně přísná. Za mě to nejlepší za poslední víc než půlstoletí. Díky oběma.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

S paní doktorkou i sestřičku jsme velmi spokojeni , vždy se nám plně věnuje a vše dobře vysvětlí
Vyhovuje nám i elektronické spojení

Umístění: MUDr. Veronika Braierová - Praktická lékařka pro dospělé registrace nový pacient

S první návštěvou jsem byl velmi spokojený. Paní doktorka je velmi pečlivá, na pacienta si udělá potřebný čas, naslouchá a dokáže vše v klidu a srozumitelně vyjádřit.
Sestřička také působí velmi profesionálním dojmem. Velká výhoda je jejich moderní objednávání přes internet a podpora e-receptů.
Za mě mohu jen doporučit ;)

Paní doktorka mil, velmi pečlivá. Vše vysvětlí, poradí. Sestřička příjemná, také vysvětlí vše potřebné. Na řadu jsem šla dle času objednání.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Příjemné prostředí.Velice pečlivá a milá lékařka. Sestřička také.Vše trpělivĕ vysvĕtlí.Dobré je objednání on line.

Paní doktorka Braierová je velmi milá, příjemná, má velmi lidský přístup, přátelský, dokáže vyslechnout pacienta a poradit. Po dlouhé době jsem opět spokojená s ošetřující lékařkou a nemám pocit, že obtěžuji. Zdravotní sestřička velice příjemná a milá, s úsměvem na tváři. Příjemným bonusem je možnost objednání on-line. Za sebe můžu jen doporučit.

K paní doktorce jsem přešla nedávno kvůli změně bydliště a od předešlé lékařky jsem byla zvyklá na skvělou péči. Té jsem se ale dočkala i u paní doktorky Braierové, kdy mi již při prvním setkání bylo jasné, že se bude jednat o profesionála s velmi lidským přístupem, sestřičku nevyjímaje. Za mě prozatím naprostá spokojenost!

Vždy milá, pozorná, zodpovědná, pro mě zatím nejlepší praktická doktorka. To samé platí i o sestřičce. Jsem moc ráda, že jsem je poznala a mohu k nim do nové ordinace chodit.

23 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobrý den, uživám 1 baleni antibiotik Azitromycin Sandos 500mg( 3 tablety na 3 dny)a v lékárně mně bylo řečeno, že maji prodlouženy účinek na dalši 3 - 4 dny, tudíž další 2 baleni v žádném připadě nemám užívat, neboť léčba je vlastně na týden. Chtěla jsem zeptat, zda 2 balení se užívá v případě potřeby až po týdnu, či později.

Dobrý den, u způsobu užívání těchto antibiotik záleží také na tom z jakého důvodu byla předepsána. Pokud jste obdržela od svého lékaře 3 balení a nejste si jistá, jakým způsobem je máte užívat, obraťe se na lékaře, který vám tato antibiotika předepsal. Např. u léčby borreliozy lze užívat 10 dní 1 tbl denně.

MUDr. Veronika Braierová

Dobrý den

Po vysprchování když jsem se utíral bílím ručníkem se onen bílí ručník zbarvil modře (sprchový gel mam přitom v bíle barvě) stejně tak když jsem si zkoušel pokožku otřít vlhčeným ubrouskem se i ten začal obarvovat na modro i po opětovném umytí s pomocí jiného tekutého mýdla a následného o opláchnutí jsem obarvoval věci namodro. Jsem asi blázen ale nenapadá Vás nějaký důvod proč by tomu tak mohlo být?

Jsem muž 35 let 170 cm 87 kg nekuřák, alkoholu neholduju dokonce nepiji ani kafe, jsem dárcem krve.

Dobrý den, podobné zbarvení obvykle dělá nové oblečení, doporučuji prohlédnout si váš šatník a popřemýšlet, zda jste v nedávné době nezakoupil např. modré džíny či jiný oděv, který by zbarvení vysvětlil. Chorobného stavu bych se rozhodně neobávala.
Hodně štěstí při pátrání a pevné zdraví.

MUDr. Veronika Braierová