Další dostupný termín:

Viz kalendář
Všeobecná zdravotní pojišťovna, Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Zaměstnanecká pojišťovna Škoda, + 5 Více
774 36.....
482 46.....

Akutní zdravotní obtíže

Očkování - klíšťová encefalitida, FSME • 900 Kč

Očkování Boostrix (tetanus, černý kašel, záškrt) • 780 Kč +9 Více

Očkování Twinrix (hepatitida A+B) • 1 580 Kč

Pracovnělékařská prohlídka pro firmy • 350 Kč

Preventivní prohlídky

vzdělání, certifikáty : 6/2003 ukončení studia na 1. LF UK 12/2006 absolvování základního interního kmene 3/2015 osvědčení IPVZ Základy pracovního...

• angína / bolest v krku

Akutní zdravotní obtíže

Očkování - klíšťová encefalitida, FSME

900 Kč

MUDr. Veronika Braierová - Praktická lékařka pro dospělé

Očkování Boostrix (tetanus, černý kašel, záškrt)

780 Kč

MUDr. Veronika Braierová - Praktická lékařka pro dospělé

Očkování Twinrix (hepatitida A+B)

1 580 Kč

Pracovnělékařská prohlídka pro firmy

350 Kč

Preventivní prohlídky

Registrace nový pacient

MUDr. Veronika Braierová - Praktická lékařka pro dospělé

Vystavení profesního průkazu (potravinář.apod.)

200 Kč

200 Kč

Zdravotní způsobilost studium VŠ

250 Kč

MUDr. Veronika Braierová - Praktická lékařka pro dospělé

S první návštěvou jsem byl velmi spokojený. Paní doktorka je velmi pečlivá, na pacienta si udělá potřebný čas, naslouchá a dokáže vše v klidu a srozumitelně vyjádřit.
Sestřička také působí velmi profesionálním dojmem. Velká výhoda je jejich moderní objednávání přes internet a podpora e-receptů.
Za mě mohu jen doporučit ;)

Paní doktorka mil, velmi pečlivá. Vše vysvětlí, poradí. Sestřička příjemná, také vysvětlí vše potřebné. Na řadu jsem šla dle času objednání.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: MUDr. Veronika Braierová - Praktická lékařka pro dospělé registrace nový pacient

Příjemné prostředí.Velice pečlivá a milá lékařka. Sestřička také.Vše trpělivĕ vysvĕtlí.Dobré je objednání on line.

Paní doktorka Braierová je velmi milá, příjemná, má velmi lidský přístup, přátelský, dokáže vyslechnout pacienta a poradit. Po dlouhé době jsem opět spokojená s ošetřující lékařkou a nemám pocit, že obtěžuji. Zdravotní sestřička velice příjemná a milá, s úsměvem na tváři. Příjemným bonusem je možnost objednání on-line. Za sebe můžu jen doporučit.

K paní doktorce jsem přešla nedávno kvůli změně bydliště a od předešlé lékařky jsem byla zvyklá na skvělou péči. Té jsem se ale dočkala i u paní doktorky Braierové, kdy mi již při prvním setkání bylo jasné, že se bude jednat o profesionála s velmi lidským přístupem, sestřičku nevyjímaje. Za mě prozatím naprostá spokojenost!

Vždy milá, pozorná, zodpovědná, pro mě zatím nejlepší praktická doktorka. To samé platí i o sestřičce. Jsem moc ráda, že jsem je poznala a mohu k nim do nové ordinace chodit.

21 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobry den,chci se zeptat o co by se mohlo jednat, uz tyden pretrvava nevolnost,2x jsem zvracela z toho jednou "cernou hmotu",kasovita zluta stolice jen
    rano, motani hlavy, k tomu me boli zada,hrudnik obcas boli i rameno a spatne se mi dycha. Byla jsem.na pohotovosti a tam mi bylo receno,ze je to strevni chripka a ze mam dojit k obvodacce na vyter. Me se to ale moc nezda, uz jsem zhubla 5 kg. Dekuji za radu.

Dobrý den, s největší pravděpodobností se opravdu jedná o střevní chřipku. Pokud máte jakékoliv pochybnosti a svém zdravotním stavu je opravdu nejlepším řešením návštěva vašeho praktického lékaře, který může odeslat stěr z konečníku na bakteriologické vyšetření, případně vzorek stolice na virologii či provést další potřebná vyšetření k vyloučení příp. jiných onemocnění trávicího systému.

MUDr. Veronika Braierová

• Dobrý den, odjela jsem sama na delsi cestovatelskou dovolenou do zahranici a prepadla me tezka chripka. Dle priznaku to vcelku odpovida, onemoceni zacalo velice nahle, prvni den mi prislo spise jako nejake zvlastni nachlazeni, druhy a treti den jsem doslova nemohla vstat z postele, malatnost, bolesti svalu, teploty, nevolnost, natekle dutiny, bolest v krku ale ne takova jak u nekterych typu nachlazeni, ryma take byla jina, spise zadna, jen ucpanost dutin. Uzivala jsem coldrex a paralen, dle pribalovych letaku, jsem nikde chybu neudelala, dodrzovala jsem pitny rezim i se snazila do sebe nacpat nejake ovoce a jidlo. Nyni je 6. den meho onemocneni, teploty opadly a citim se trochu lepe, nicmene mi velmi natekl jazyk, mam ho obsypany malymi vridky, afty temer vsude, jsou velmi bolestive tudiz mam obrosvky problem do sebe dostat jakekkoliv jidlo, zaroven mi oteklo jedno oko, je cervene, tece z nej, po ranu slepene a take bolestive. V mistni ne moc vybavene lekarne mi byly dany kapicky na alergii, ze to pusobi jako alergicka reakce, ale ja nikdy na zadne alergie netrpela a kapicky mi oko o dost zhorsily. Myslite ze u jazyka i oka se jedna o mozny vedlejsi priznak chripky? Ci je to nejaky zanet navic ktery je potreba stranou lecit jinym zpusobem? Bohuzel si zde nemohu dovolit navstivit doktora z financnich duvodu. Do CR bych se mela vracet az za mesic, tim padem mam trochu starost, mela bych diky temto priznakum uvazovat o navraru drive, ci 6.den chripky je neco takoveho normalni a vyplati se pockat ci si telo pomuze samo? Jsou nejake bylinne, prirodni metody jak ulevit jazyku ci oku?

Mnohokrat predem dekuji za odpoved, jsem velmi vdecna ze tyto metody jiz existuji ????????. S pozdravem V.

Dobrý den, může se jednat o průvodní projevy virového onemocnění včetně chřipky, afty se často vysejí při oslabení organismu virozou a při horečce. Důležité je i při bolesti v dutině ústní dodržovat pitný režim, snažit se přijímat dostatek tekutin a příp. kašovitou stravu, vhodné jsou výplachy dutiny ústní šalvějí či ústními dezinfekcemi s obsahem chlorhexidinu. Do oka je vhodná borová voda či ophthalmoseptonex. V případě žluté husté hnisavé sekrece z oka či vzestupu horeček, bude nejspíš nutné, abyste vyhledala lékaře, namístě by pak byla antibiotická léčba.

MUDr. Veronika Braierová

• angína / bolest v krku