Švermova 268/76, Liberec
MUDr. Veronika Braierová - Praktická lékařka pro dospělé (mapa)

Další dostupný termín:

Viz kalendář
Všeobecná zdravotní pojišťovna, Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Zaměstnanecká pojišťovna Škoda, + 5 Více
774 36.....
482 46.....

Akutní zdravotní obtíže

Očkování - klíšťová encefalitida, FSME • 900 Kč

Očkování Boostrix (tetanus, černý kašel, záškrt) • 780 Kč +9 Více

Očkování Twinrix (hepatitida A+B) • 1 580 Kč

Pracovnělékařská prohlídka pro firmy • 350 Kč

Preventivní prohlídky

vzdělání, certifikáty : 6/2003 ukončení studia na 1. LF UK 12/2006 absolvování základního interního kmene 3/2015 osvědčení IPVZ Základy pracovního...

• angína / bolest v krku

Akutní zdravotní obtíže

Očkování - klíšťová encefalitida, FSME

900 Kč

MUDr. Veronika Braierová - Praktická lékařka pro dospělé

Očkování Boostrix (tetanus, černý kašel, záškrt)

780 Kč

MUDr. Veronika Braierová - Praktická lékařka pro dospělé

Očkování Twinrix (hepatitida A+B)

1 580 Kč

Pracovnělékařská prohlídka pro firmy

350 Kč

Preventivní prohlídky

Registrace nový pacient

MUDr. Veronika Braierová - Praktická lékařka pro dospělé

Vystavení profesního průkazu (potravinář.apod.)

200 Kč

200 Kč

Zdravotní způsobilost studium VŠ

250 Kč

MUDr. Veronika Braierová - Praktická lékařka pro dospělé

S první návštěvou jsem byl velmi spokojený. Paní doktorka je velmi pečlivá, na pacienta si udělá potřebný čas, naslouchá a dokáže vše v klidu a srozumitelně vyjádřit.
Sestřička také působí velmi profesionálním dojmem. Velká výhoda je jejich moderní objednávání přes internet a podpora e-receptů.
Za mě mohu jen doporučit ;)

Paní doktorka mil, velmi pečlivá. Vše vysvětlí, poradí. Sestřička příjemná, také vysvětlí vše potřebné. Na řadu jsem šla dle času objednání.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: MUDr. Veronika Braierová - Praktická lékařka pro dospělé registrace nový pacient

Příjemné prostředí.Velice pečlivá a milá lékařka. Sestřička také.Vše trpělivĕ vysvĕtlí.Dobré je objednání on line.

Paní doktorka Braierová je velmi milá, příjemná, má velmi lidský přístup, přátelský, dokáže vyslechnout pacienta a poradit. Po dlouhé době jsem opět spokojená s ošetřující lékařkou a nemám pocit, že obtěžuji. Zdravotní sestřička velice příjemná a milá, s úsměvem na tváři. Příjemným bonusem je možnost objednání on-line. Za sebe můžu jen doporučit.

K paní doktorce jsem přešla nedávno kvůli změně bydliště a od předešlé lékařky jsem byla zvyklá na skvělou péči. Té jsem se ale dočkala i u paní doktorky Braierové, kdy mi již při prvním setkání bylo jasné, že se bude jednat o profesionála s velmi lidským přístupem, sestřičku nevyjímaje. Za mě prozatím naprostá spokojenost!

Vždy milá, pozorná, zodpovědná, pro mě zatím nejlepší praktická doktorka. To samé platí i o sestřičce. Jsem moc ráda, že jsem je poznala a mohu k nim do nové ordinace chodit.

16 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobrý den, asi před dvěma dny mě přes den začalo bolet v krku (mírné škrábání) to pokračovalo včera a dnes si připadám spíše nachlazená, více kašlu a v krku mě bolí o dost méně. Avšak mě při nahmatání mandlí bolí na dotek jen pravá mandle, při polknutí však ne. Můžu se zeptat jestli to může být angína? Nějaká začínající nebo tak? Nebo se jedná jen o nachlazení? Horečky ani žádné jiné potíže nemám. Předem moc děkuji za odpověď
    Kateřina

Dobrý den, dle vašeho popisu se nejspíš jedná o běžné nachlazení virového původu, zvětšení mízních uzlin je obvyklou imunitní reakcí na onemocnění a neznamená nutně klasickou angínu. Kašel a rýma také nejsou projevem angíny. Při zhoršení bolestí v krku a v případě vzestupu horečky nad 38stC doporučuji návštěvu u vašeho praktického lékaře.

MUDr. Veronika Braierová

• Dobrý den. Vyskytují se běžně na nehtech u rukou bílé skvrny? Dlouhou dobu nemizí a asi se ani nedělají nové - může to mít nějakou souvislost se špatnou funkcí ledvin a jater jak píšou na internetu, nebo je to běžná záležitost? Mockrát děkuji za odpověď.

Dobrý den, bíle skvrnky na nehtech se mohou objevovat po zátěži jako následek drobných poranění, obvykle nejsou známkou žádného závažného onemocnění.

MUDr. Veronika Braierová

• angína / bolest v krku