Švermova 268/76, Liberec
MUDr. Veronika Braierová - Praktická lékařka pro dospělé (mapa)

Další dostupný termín:

Viz kalendář
Všeobecná zdravotní pojišťovna, Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Zaměstnanecká pojišťovna Škoda, + 5 Více
774 36.....
482 46.....

Očkování - klíšťová encefalitida, FSME • 900 Kč

Pracovnělékařská prohlídka pro firmy • 350 Kč

Vystavení profesního průkazu (potravinář.apod.) • 200 Kč +9 Více

Očkování Boostrix (tetanus, černý kašel, záškrt) • 780 Kč

Očkování Twinrix (hepatitida A+B) • 1 580 Kč

Vyšetření řidičský průkaz do 65 let • 350 Kč

vzdělání, certifikáty : 6/2003 ukončení studia na 1. LF UK 12/2006 absolvování základního interního kmene 3/2015 osvědčení IPVZ Základy pracovního...

• angína / bolest v krku
  • bolesti hlavy
  • chřipka

Ukončené školy

• 1.lékařská fakulta Univerzity Karlovy 1997 - 2003

Znalost jazyků

Angličtina

S první návštěvou jsem byl velmi spokojený. Paní doktorka je velmi pečlivá, na pacienta si udělá potřebný čas, naslouchá a dokáže vše v klidu a srozumitelně vyjádřit.
Sestřička také působí velmi profesionálním dojmem. Velká výhoda je jejich moderní objednávání přes internet a podpora e-receptů.
Za mě mohu jen doporučit ;)

Paní doktorka mil, velmi pečlivá. Vše vysvětlí, poradí. Sestřička příjemná, také vysvětlí vše potřebné. Na řadu jsem šla dle času objednání.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: MUDr. Veronika Braierová - Praktická lékařka pro dospělé registrace nový pacient

Příjemné prostředí.Velice pečlivá a milá lékařka. Sestřička také.Vše trpělivĕ vysvĕtlí.Dobré je objednání on line.

Paní doktorka Braierová je velmi milá, příjemná, má velmi lidský přístup, přátelský, dokáže vyslechnout pacienta a poradit. Po dlouhé době jsem opět spokojená s ošetřující lékařkou a nemám pocit, že obtěžuji. Zdravotní sestřička velice příjemná a milá, s úsměvem na tváři. Příjemným bonusem je možnost objednání on-line. Za sebe můžu jen doporučit.

K paní doktorce jsem přešla nedávno kvůli změně bydliště a od předešlé lékařky jsem byla zvyklá na skvělou péči. Té jsem se ale dočkala i u paní doktorky Braierové, kdy mi již při prvním setkání bylo jasné, že se bude jednat o profesionála s velmi lidským přístupem, sestřičku nevyjímaje. Za mě prozatím naprostá spokojenost!

Vždy milá, pozorná, zodpovědná, pro mě zatím nejlepší praktická doktorka. To samé platí i o sestřičce. Jsem moc ráda, že jsem je poznala a mohu k nim do nové ordinace chodit.

Očkování - klíšťová encefalitida, FSME

900 Kč

900 Kč

Pracovnělékařská prohlídka pro firmy

MUDr. Veronika Braierová - Praktická lékařka pro dospělé

Vystavení profesního průkazu (potravinář.apod.)

MUDr. Veronika Braierová - Praktická lékařka pro dospělé

Očkování Boostrix (tetanus, černý kašel, záškrt)

780 Kč

780 Kč

MUDr. Veronika Braierová - Praktická lékařka pro dospělé

Očkování Twinrix (hepatitida A+B)

1 580 Kč

Preventivní prohlídky

Akutní zdravotní obtíže

Registrace nový pacient

MUDr. Veronika Braierová - Praktická lékařka pro dospělé

Za mě mohu jen doporučit ;)

14 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Problém se zlatým stafylokokem. Malá si ho prinesla pravdepodobne z porodnice (kde se narodila) v pusince, kde mela hnisavou ránu, která se špatne hojila, zhojila se jí asi za mesíc, mesic a půl. Mě to přenesla do prsa, kam jsem dostala velky zanet a i absces, coz se nastesti potlacilo ATB, ale mela jsem troje, asi mesic v součtu jsem je brala. Mala má od té doby trochu chronickou rymu a neco malo ji v nosanku nasli ..( toho stafylokoka, ale ne v nejakem velkem mnozstvi).
    Ale ted po 4 mesicich jsem se nachladila, nakazila jsem partnera i malou, nemuzeme se z toho moc dostat, uz 14 dni to máme. Prijde mi, že já to mam usazene v dutinach( na coz trpim) a ve steru z nosu nasly Stafylokoka zase :/. Co s tím? U mě a u malé ( 5 mesicu) ? Díky moc za Vaše názory

Dobrý den, zlatý stafylokok se často nachází na sliznicích i u zcela zdravých lidí, jeho přítomnost v kultivaci z krku nebo z nosu ještě neznamená, že je příčinou vašich potíží. Podle vašeho popisu, je opravdu možné, že jste vy i dcerka prodělaly po porodu stafylokový infekt. Zda je příčinou stafylokok i nyní nedokážu z vašeho popisu určit, může se jednat jen o osídlení sliznic. Pokud je nález ve stěru výrazný (laboratoř obvykle značí křížky -čím víc křížků, tím víc přítomných bakterií) a máte hnisavé projevy na sliznicích - hnisavá páchnoucí rýma apod, pak bych o něm jako o možné příčině velmi vážně uvažovala. Léčba - protistafyloková antibiotika dle citlivosti, pokud by se potíže vracely a kultivace by byla opakovaně pozitivní, volila bych u dospělého pacienta (nejsem pediatr) individuálně připravovanou protistafylokokovou vakcínu na zvýšení obranyschopnosti proti těmto bakteriím. Ale jak jsem uvedla výše, může se jednat o jiný problém a nemusí se stafylokokem souviset.

MUDr. Veronika Braierová

• Dobrý den, paní doktorka mi zjistila málo železa v krvi, řekla mi skoro anemický stav. Mám pocity na omdlení, občas bušení srdce, bolí mě stehna a záda, nechuť k jídlu. Může být vše od nedostatku železa? Mám dvě malé děti. Je to nepříjemné. Dostala jsem 1x denně Sorbifer Durules. Beru ho ráno na lačno, zepiju vodou s citronem a za hodinu snídám. Vstřebá se takhle nejlépe? Předem děkujiza odpověď Markéta

Dobrý den, při užívání železa postupujete zcela správně.Potíže, které popisujete mohou být způsobené anemií, pokud budou trvat i po úpravě hodnot krevního obrazu, bude nutné zvážit i jiné příčiny a případně doplnit další vyšetření.

MUDr. Veronika Braierová

• angína / bolest v krku