Hotovost

Očkování Boostrix (tetanus, černý kašel, záškrt) • 780 Kč +9 Více

Očkování Twinrix (hepatitida A+B) • 1 580 Kč

Pracovnělékařská prohlídka pro firmy • 350 Kč

Preventivní prohlídky

vzdělání, certifikáty : 6/2003 ukončení studia na 1. LF UK 12/2006 absolvování základního interního kmene 3/2015 osvědčení IPVZ Základy pracovního...

• Angína / bolest v krku

Akutní zdravotní obtíže

Očkování - klíšťová encefalitida, FSME

900 Kč

MUDr. Veronika Braierová - Praktická lékařka pro dospělé

Očkování Boostrix (tetanus, černý kašel, záškrt)

780 Kč

MUDr. Veronika Braierová - Praktická lékařka pro dospělé

Očkování Twinrix (hepatitida A+B)

1 580 Kč

Pracovnělékařská prohlídka pro firmy

350 Kč

Preventivní prohlídky

Registrace nový pacient

MUDr. Veronika Braierová - Praktická lékařka pro dospělé

Vystavení profesního průkazu (potravinář.apod.)

200 Kč

200 Kč

Zdravotní způsobilost studium VŠ

250 Kč

MUDr. Veronika Braierová - Praktická lékařka pro dospělé

S první návštěvou jsem byl velmi spokojený. Paní doktorka je velmi pečlivá, na pacienta si udělá potřebný čas, naslouchá a dokáže vše v klidu a srozumitelně vyjádřit.
Sestřička také působí velmi profesionálním dojmem. Velká výhoda je jejich moderní objednávání přes internet a podpora e-receptů.
Za mě mohu jen doporučit ;)

Paní doktorka mil, velmi pečlivá. Vše vysvětlí, poradí. Sestřička příjemná, také vysvětlí vše potřebné. Na řadu jsem šla dle času objednání.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: MUDr. Veronika Braierová - Praktická lékařka pro dospělé registrace nový pacient

Příjemné prostředí.Velice pečlivá a milá lékařka. Sestřička také.Vše trpělivĕ vysvĕtlí.Dobré je objednání on line.

Paní doktorka Braierová je velmi milá, příjemná, má velmi lidský přístup, přátelský, dokáže vyslechnout pacienta a poradit. Po dlouhé době jsem opět spokojená s ošetřující lékařkou a nemám pocit, že obtěžuji. Zdravotní sestřička velice příjemná a milá, s úsměvem na tváři. Příjemným bonusem je možnost objednání on-line. Za sebe můžu jen doporučit.

K paní doktorce jsem přešla nedávno kvůli změně bydliště a od předešlé lékařky jsem byla zvyklá na skvělou péči. Té jsem se ale dočkala i u paní doktorky Braierové, kdy mi již při prvním setkání bylo jasné, že se bude jednat o profesionála s velmi lidským přístupem, sestřičku nevyjímaje. Za mě prozatím naprostá spokojenost!

Vždy milá, pozorná, zodpovědná, pro mě zatím nejlepší praktická doktorka. To samé platí i o sestřičce. Jsem moc ráda, že jsem je poznala a mohu k nim do nové ordinace chodit.

26 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobrý den. Dosatal jsem lék Penbene na přeléčení boreliozy. Problém je v tom, že v sobotu jdu na svatbu, a tou dobou budu v půlce léčby. Jak reaguje tento lék s alkoholem? Je lepší ho v pátek vysadit, a začít brát zase v neděli, nebo mu pár piv a víno nevadí? Děkuji

Dobrý den, na antibiotika rozhodně alkohol nekonzumujte. Vysazení také nedoporučuji, riskujete selhání léčby a komplikovaný průběh borreliozy. Doporučuji zvládnout svatební oslavu s antibiotiky a bez alkoholu.

MUDr. Veronika Braierová

• Ráno mě začalo škrábat v krku. Po té teplota vyskočila skoro na 38 stupně Celsia.Odpoledne teplota kolísá něco mezi 36,5 až 37 stupně Celsia mám se obávat že je to korona virus? Děkuji za odpověd.

Dobrý den, doporučuji zůstat v klidu doma a sledovat vývoj zdravotního stavu a telefonicky kontaktovat vašeho registrujícího praktického lékaře, s ním se domluvit na dalším postupu i ev vyšetření na koronavirus.

MUDr. Veronika Braierová

• Angína / bolest v krku