Věra Škráčková, zubař Kopřivnice

Zubař

Štefánikova 1301, Kopřivnice
Praktický lékař stomatolog

Umístění: Praktický lékař stomatolog

Paní doktorka patří k nejlepším stomatologům, které znám. Usedám-li u ní na křeslo, mám jistotu, že budu vždy profesionálně a velmi kvalitně ošetřen.Bez čekání.

Doporučuji ji naprosto všem! Nikdy jsem se u ní nebála, leda toho, že dostanu zprdnuté, že jsem nedošla na pravidelnou prohlídku :). Každopádně je to nejlepší zubařka, jakou jsem kdy měla! A krom toho - nikdy jsem u ní nečekala déle jak 10 minut. Bohužel k ní už nechodím, jelikož jsem se odstěhovala daleko, ale uvažuju o tom, že se k ní vrátím i přes dlouhé dojíždění.

Lékařka moc neumí jednat s pacienty, není připravena vést diskuzi. Na druhé straně jde o zkušenou lékařku, která snad ví, co delá. Oceňuji dodržování objednávacích lhůt, téměř nikdy nečekám, pokud se za léta vyjímečně stalo,sestřička se přišla omluvit a nabídla přeobjednání.

Jsem u paní Škračkové pár let a je úplně super. Maximální spokojenost. :-) Jsem rád, kde jsem.

VYNIKAJÍCÍ LÉKAŘKA, JSEM VELMI SPOKOJENÁ S KVALITOU PRÁCE I JEDNÁNÍM.

nesouhlasim, myslim, ze prave lidsky pristup k pacientum z ni dela skvelou doktorku ...

Paní doktorka je velmi příjemná,ochotná a hlavně profesionální.Za léta své praxe v Kopřivnici si zaslouží pochvalu.

Vynikající, profesionální a příjemná. Doporučuji

Paní doktorka patří k nejlepším stomatologům, které znám. Usedám-li u ní na křeslo, mám jistotu, že budu vždy velmi kvalitně ošetřena.

řekla bych, že je to nejlepší zubařka nejen na Severní Moravě ale taky celkově v ČR!!! :o)