Věra Kubištová, zubař Chrudim

MUDr. Věra Kubištová

Zubař

12 názorů

Uložit


Adresa

Opletalova 15, Chrudim
Sam. ordinace PL - stomatologa

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily zubařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

4.5

Obecné skóre
12 názorů

Ověřeny pacient

Jezdíme za paní doktorkou celá rodina až z Prahy a jsme velice spokojeni jak s její profesionalitou, tak s lidským přístupem. Bez výhrad.


Paní doktorka i sestřička jsou profesionální, budu opakovat komentéře ostatních, ale také jsem se zbavila strachu ze zubaře, oproti zkušenosti s mudr.vodrážkovou se nedá popsat, jsem ráda, že jsem k paní Kubištové přešla, už bych neměnila!


jsem vždy dobře ošetřen děkuji


Paní doktorka i sestřička jsou skvělé profesionálně i lidsky. Úplně jsem se zbavila strachu ze zubaře. Mé děti k ní chodí asi od 2 let. Vůbec nemají strach a dokonce se přou, kdo půjde první.
PS: Všechny plomby mně drží :-). LP


když zde čtu ty příspěvky, nechce se mi tomu snad ani věřit, řekl bych, že paní doktorka nepracuje dle kvality, ale dle kvantity, čím víc zubů oddělá, tím víc peněz má..to je smutné, můstek 6.500, který za 3 měsíce spadne, plomba..dle jejího vyjádření americká, tudíž kvalitní a za 500..vypadne za měsíc, klidně dám i ty prachy, ale budu mít záruku, že to alespoň nějaký čas vydrží, prachy bohužel vydělávám poctivě a nemám na zbytečně odfláknutou práci, jen co bych si udržel pacienty...znám plno lidí, kteří už od ní z těchto důvodů odešli jinam a to nemluvím o té sestře, kterou tam teď má, ta vám nepustí ani vodu, když si máte vypláchnout ústa, tudíž plivete krev atd., že se vám dělá zle..prostě hrůůza, už k ní nejdu, škoda peněz a ztráta času..absolutně nedoporučuji !!!!!

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Od te doby co navstevuji ordinaci pani doktorky Kubistove, se nebojim zubare :) doporucuji!!


Ověřeny pacient

Za posledních 15 let jsem nenarazil na profesionálnější stomatoložku, kterou doktorka Kubištová bezesporu je ! Odpovědnost a přístup k pacientům je jedinečný.


Paní doktorka i sestřička pracují velmi odpovědně a jsou příkladem ostatním lékařům ve své profesionalitě a hlavně v LIDSKÉM přístupu ke všem pacientům, bez ohledu na věk, či postižení. Navštěvujeme jí celá rodina a jsme všichni spokojeni, děkujeme za péči. Iva Machatá s rodinou


Zlatý ručičky!


citlivě a bezbolestně


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti