Chirurgická ambulance
U pošty 14, Brno

Zobrazit ostatní profily chirurgů v okolí

Jako díte jsem si zlomila 2 prsty na noze,byla jsem u paní doktorky a dokonce i na rentgenu, bohužel byl pátek a návštěva se mi cca od 9 hodin natáhla do půl 1. Paní doktorka asi spěchala domů a i přes rentgen usoudila, že s prsty nic nemám, nohu mi zavázala. Na rehabilitacích, u ošetřujících i pouhým okem je vidět, že prsty byli zlomené a špatně srostli, neohnu je, nerostou mi na nich nehty a podobně...s následky budu žít celý život.... Na paní doktorku v životě nezapomenu.

Nelíbí se mi jednání lékařky - neosobní

Výborná lékařka. Milá, sympatická, chodím kní již řadu let. Citlivý přístup k pacientům, když se zeptáte, ochotně a srozumitelně vám vysvětlí problém. Vyřezávala mi znaménko a odvedla výbornou práci. Má dvě sestry z nichž jednu bych hrozně nerada komentovala, protože bych asi musela být sprostá. Když dojdete se zlomeninou a bez žádanky, nejen že zvyšuje hlas a chová se velmi arogantně, ale navíc při tom ještě háže oči v sloup a zlomenina nezlomenina vás odešle k obvodnímu lékaři pro žádanku...