Umístění: Ordinace PL stomatologa dovolená mé PL

Paní doktorka velmi příjemná, skvěle komunikuje s pacientem, vše vysvětlí a je trpělivá. Ošetření bylo velmi profesionální. K pacientovi přistupuje jako člověk k člověku. Vřele doporučuji!

Kouřimská 237, Kutná Hora
Ordinace PL stomatologa (mapa)

Oborová zdravotní pojišťovna, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR

Umístění: Ordinace PL stomatologa dovolená mé PL

Nejlepší zubařka, má trpělivost, vrtá stylem že počítáme do 5, popřípadě sestřička drží za ruku. Pro někoho kdo má panickou hrůzu z doktorů výborná. Vše vysvětlí než bude dělat, opravdu ráda doporučím.

Velmi ochotná a příjemná a děti ji mají rádi pro její trpělivý a citlivý přístup.Přejeme jí hodně zdraví.

Místo kazu mi vrtala znaménko a chtěla mi vytrhnout zbytečně dva zuby. Jsem ráda za to, že už jsem u jiného stomatologa.

Kdykoli mám já nebo někdo z mé rodiny problém, velmi ochotně a rychle pomůže. Vstřícná, ochotná.....velmi laskavá k dětem.