Ord. praktického lékaře stomatologa
Pohraniční 1, Děčín

Umístění: Ord. praktického lékaře stomatologa Jiný

Paní zubařka na profesionální úrovni. Empatická, citlivá, vlídná, vstřícná, milá - krásný člověk na venek i uvnitř. Vždy pomůže a vyjde vstříc. Všichni k ní rádi a beze strachu chodíme.

Jsem u paní doktor nejméně 10 let. Vždycky se bojím, ale vždycky mi pomůže a dokonce mám pocit, že jí to bolí za mě. Přivedl jsem do její ordinace i své dvě manželky (tedy postupně a dodnes tam chodí) a teď přibrala i mojí snoubenku. Máme ji všichni rádi pro její profesionalitu, lidskost a vlídnost. Miloš R.

S pani doktorkou mam velmi dobre zkusenosti,ikdyz nejsem perfektni pacient,vzdy my vyde vstryc a za to sem v dnesni dobe vdecna.Mam jeste par zakroku ikdyz se trochu bojim,ale verim ,ze vse dela s citem a klidem.Hlavne vse vysvetli nez se neco zacne ,dekuji vam.

I přesto že jsem se přestěhovala do Ústí nad labem tuto zubařku měnit nehodlám , spokojenost !

Paní doktorka Hanzlíková je nejlepší stomatoložka! Děkujeme za perfektní péči, pečlivost a přátelský přístup.
Rodina Pazderníkova

Supr zubařka, velice jemná a ohleduplná.

Chodím k ní 3 roky a je to velmi dobrá a milá zubařka. Takovou zubařku bych přála každému!

Už přes 5 let ji jednou ročně navštěvuji. Sice se bojím bolesti, kterou způsobují nutné zákroky, ale od paní doktorky jakoby to bolelo méně. Zkušená, milá, velice příjemná. Nemívá plnou čekárnu.

Prostě nejlepší

paní doktorka je velmi milá,příjemná, umí s člověkem promluvit a její práce je vynikající, stará se o zoubky celé naší rodině a nemůžeme si ji vynachválit. Kéž by bylo víc takových lékařů. Je prostě skvělá.

1 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat jestli přijímáte nové pacienty. Bydlím v Děčíně ale vůbec netušim kde přesně sídlíte. Dělší dobu mě bolí moc zuby a brufeny mi vubec nepomáhají a jiného zubaře nemám, děkuji za odpověd

Dobrý den, nové pacienty již delší dobu nepřijímáme. S bolestí zubů můžete navštívit zubní pohotovost o víkendech 8-11 hod, s kartičkou pojištěnce a popl. 90Kč. Rozpis lékařů najdete na internetu, např. magistrátu města Děčín, odbor zdravotnictví. V.H.

MUDr. Václava Hanzlíková