Uršula Plchotová, zubař Ostrava

MUDr. Uršula Plchotová

Uložit

Zubař Více

22 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Václava Vacka 1668, Ostrava
Praktický lékař stomatolog

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Všeobecná zdravotní pojišťovna

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR + 2 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily zubařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
Ověřeny pacient

Velká spokojenost, sice trochu drsná paní zubařka :-) , ale je lepší než byvalý zubař, moc důvěry jsem v ženu lékaře neměl, ale teď bych neměnil.


P
Ověřeny pacient

K paní zubařce chodím již od dětství a nikdy jsem si nemohla stěžovat. Je pečlivá, důsledná, .... srovnat ji mohu pouze s univerzitní VUT zubařkou od jejíž návštěvy si této zubařky cením ještě víc.


M
Ověřeny pacient

Velmi pečlivý a profesionální přístup. Po mých dřívějších až děsivých zkušenostech s jinými lékaři ve mne paní doktorka opět probudila důvěru ke stomatologům. Už nemám obavy přijít na jakýkoliv zákrok. Ráda si k ní dojedu i když jsem se z Poruby odstěhovala.


N
Ověřeny pacient

paní doktorka mě vzala i když měla plný stav,byla jsem po chemoterapii a začli se mi kazit zuby pod můstkem a i můstek byl již dost nekvalitní,ochotně mě vzala,ani jsem nemusela dlouho přemlouvat,něco vyléčila,něco muselo ven,vzhledem k mé nemoci to ale bylo provedeno v nemocnici,po zahojení mi udělala krásné bílé zuby,vzala mne kdykoliv jsem potřebovala,aniž bych se musela objednávat a ani čekat dlouho,je ochotná,vstřícná,i smysl pro humor,celkem jsme i vtipkovali,to že si tady někteří stěžují,není v ní ale v pacientech,já osobně jsem spokojená i když mne to stálo spoustu peněz,jenže po zjištění u jiných lékařů by vyšlo na stejno.


Ověřeny pacient

Horší a bezcitnější zubařku jsem nikdy nepotkala a po pár zákrocích raději odešla k jinému zubaři.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Ověřeny pacient

Paní doktorka je velmi ochotná a vstřícná. Ošetřuje celou naši rodinu a všichni jsme spokojeni.


Nejlepší


Jsem s péčí spokojen


Ověřeny pacient

K paní doktorce chodíme celá rodina už spoustu let, a jsme s ní spokojeni. Zatím jsem neměl závažnější problém, ale vždy je příjemná a milá.


Ověřeny pacient

Pečlivá, rychlá, její práce je vždy kvalitní. A vzhledem k tomu, že jí znám velmi dobře osobně, tak vím, že předchozí příspěvek je naprosto mimo mísu. Kdyby této paní doktorce šlo o peníze, měla by svou ordinaci v centru a rozhodně by svůj čas nevěnovala snaze naučit své pacienty především o zuby pečovat. Kurz, jak se starat o svůj chrup totiž žádná pojišťovna neplatí a paní doktroka se věnuje prevenci v podstatě zdarma. Možná by se někteří měli zamyslet nad tím, za co jsou ochotni vyhodit peníze, ale zuby by si klidně nechali shnít. A když už někdo pracuje kvalitně, ráda si připlatím. A naučte se česky, když chcete kritizovat a zameťte si před vlastním prahem - drahý, draŽší, nejdraŽší - milej, zlatej!


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti