Uršula Plchotová, zubař Ostrava

MUDr. Uršula Plchotová

Zubař

Václava Vacka 1668, Ostrava
Praktický lékař stomatolog

Velká spokojenost, sice trochu drsná paní zubařka :-) , ale je lepší než byvalý zubař, moc důvěry jsem v ženu lékaře neměl, ale teď bych neměnil.

K paní zubařce chodím již od dětství a nikdy jsem si nemohla stěžovat. Je pečlivá, důsledná, .... srovnat ji mohu pouze s univerzitní VUT zubařkou od jejíž návštěvy si této zubařky cením ještě víc.

Velmi pečlivý a profesionální přístup. Po mých dřívějších až děsivých zkušenostech s jinými lékaři ve mne paní doktorka opět probudila důvěru ke stomatologům. Už nemám obavy přijít na jakýkoliv zákrok. Ráda si k ní dojedu i když jsem se z Poruby odstěhovala.

paní doktorka mě vzala i když měla plný stav,byla jsem po chemoterapii a začli se mi kazit zuby pod můstkem a i můstek byl již dost nekvalitní,ochotně mě vzala,ani jsem nemusela dlouho přemlouvat,něco vyléčila,něco muselo ven,vzhledem k mé nemoci to ale bylo provedeno v nemocnici,po zahojení mi udělala krásné bílé zuby,vzala mne kdykoliv jsem potřebovala,aniž bych se musela objednávat a ani čekat dlouho,je ochotná,vstřícná,i smysl pro humor,celkem jsme i vtipkovali,to že si tady někteří stěžují,není v ní ale v pacientech,já osobně jsem spokojená i když mne to stálo spoustu peněz,jenže po zjištění u jiných lékařů by vyšlo na stejno.

Horší a bezcitnější zubařku jsem nikdy nepotkala a po pár zákrocích raději odešla k jinému zubaři.

Paní doktorka je velmi ochotná a vstřícná. Ošetřuje celou naši rodinu a všichni jsme spokojeni.

Nejlepší

Jsem s péčí spokojen

K paní doktorce chodíme celá rodina už spoustu let, a jsme s ní spokojeni. Zatím jsem neměl závažnější problém, ale vždy je příjemná a milá.

Pečlivá, rychlá, její práce je vždy kvalitní. A vzhledem k tomu, že jí znám velmi dobře osobně, tak vím, že předchozí příspěvek je naprosto mimo mísu. Kdyby této paní doktorce šlo o peníze, měla by svou ordinaci v centru a rozhodně by svůj čas nevěnovala snaze naučit své pacienty především o zuby pečovat. Kurz, jak se starat o svůj chrup totiž žádná pojišťovna neplatí a paní doktroka se věnuje prevenci v podstatě zdarma. Možná by se někteří měli zamyslet nad tím, za co jsou ochotni vyhodit peníze, ale zuby by si klidně nechali shnít. A když už někdo pracuje kvalitně, ráda si připlatím. A naučte se česky, když chcete kritizovat a zameťte si před vlastním prahem - drahý, draŽší, nejdraŽší - milej, zlatej!