Zobrazit ostatní profily ortopedů v okolí

Ludmila Garncarzová
Při hodnocení lékařů vychází každý ze své osobní zkušenosti. Já mohu vystavit panu doktoru Pavliskovi to nejlepší vysvědčení. Ať už jde o to, že se mne vůbec ujal v krátké době zajistil operaci ve vynikající klinice SurGal v Brně, provedl operaci a zajistil následné lázně. Jsem velmi vděčna a moc děkuji.

Po zkušenosti s odborným vyšetřením pana doktora Pavlisky bych už na žádnou jinou ortopedii nešel, vyplatí se tu chvíli v čekárně vydržet. Profesionální přístup doktora, který 100% ví co dělá. Celkově jsem byl se službami naprosto spokojen, pana doktora nemůžu jinak než doporučit.

Velmi profesionální přístup, laskovost a snaha vyhovět. Jsem velmi spokojená s výsledkem zákroku, který mi pan doktor prováděl. Stojí za to si frontu v ordinaci vyčekat. Doporučuji!

K Pavliskovi jsem šla s dcerou na klasické vyšetření kyčlí kojenců. Po třech měsících a rentgenu nám byly nasezeny třmeny, které jsme měli nosit non-stop, což jsme také dělali. Na další kontrole byly třmeny ponechány a při příští kontrole jsme měli přijít opět s rentgenem. Pouze ze zprávy jsem se dozvěděla, že dcera má nevyvinuté jadérka, jelikož Pavliska nekomunikuje. Když jsem po druhé návštěvě chtěla napsat pro dceru rehabilitace, jelikož velmi špatně díky třmenům pásla jeho celá odpověď byla: "NE" - žádné vysvětlení, probrání nic. Nakonec jsme stejně na rehabilitacích skončili, protože doktorce se pasení nelíbilo, kdyby je napsal Pavliska hned nemuseli jsme možná cvičit Vojtovku. Když viděla pediatrička zprávu Pavlisky, poslala nás na konzultaci k jinému doktorovi a ejhle - dcera naprosto zdravá, třmeny nosila 6 týdnů naprosto zbytečně a nejhorší jsou rentgeny, na které nás posílal. Nechci psát vulgárně, ale oslovení pan doktor odmítám. Arogantní, namyšlený a ještě neznalý dětské ortopedie!

Chodila jsem k panu doktorovi s kolenem, se kterým si ve Frýdku nedovedli poradit. Odpoperoval a po rehabilitaci bylo po problému. V současnosti k němu docházím se zápěstíma už se těším, až přestane bolet. Sice si člověk musí v čekárně počkat, ale stojí to za to.

S panem Pavliskou jsem byl moc spokojen, kdyz jsem prisel s nestabilnim vazivem na cesce na mem levem koleni, ktere jsem mel 3 vykloubene. Pan doktor se zhrozil, kdyz v dokumentaci o me predchazejici operaci videl, ze pan "lekar" Sirokovsky, znamy to odbornik v Ostrave, preriznul moje jedine vazivo, ktere jsem na koleni jeste nemal zpretrhane predchazejicim urazem. Tomu se rika fixace :)!!! Fixace preriznutim jedineho vaziva, co jeste mate. Jenze pan Pavliska me hned poslal na operaci, cekal jsem cca nekolik tydnu, operaci zvladnul bravurne, a po nekolika letech, musim zaklepat, koleno drzi v pozici, tak jak ma, a to i pri stredni sportovni zatezi. Nejsem sice uz vrcholovy sportovec, ale sportovat rozhodne muzu. Dekuji pane doktore.

Profesionální přístup,ochota,laskavost...Perfektní pooperační přístup,milé zdravotní sestry....Ty fronty u něj nejsou jen tak....jednoznačně doporučuji

Milý a profesionální přístup, operace bez komplikací s vynikajícím výsledkem.

C

U Pavlisky jsem byl na doporuceni, pravda trochu me nastvalo ze me objednavali na urcitou hodinu a pak cekam hodinu v ordinace plne lidi, kteri jsou vsichni prede mnou a sestru vubec nezajima kdo jsem a co chci, az se vsichni vyprazdnili a zavolal dalsi. Lekar se mi predstavil podal ruku a okamzite odhalil pricinu dle rentgenu, ktery mel predchozi ortoped a nic neodhalil, proto mi napsal zadanku ke specialistovi, tak sem dosel k Pavliskovi. Ten nejen ze to okazite objevil, ale i rekl o co se jedna a prakticky se s tim neda nic moc delat, jen cekat az si s tim telo samo poradi....rekl zhruba to co znam, ze mam zkusit wobenzym, nemam to namahat, napsal rehabky a at prijdu za 2mesice...takze poznal co se deje, navrhul nejaky postup...kankou pak je ze si uctuje njake penize a objednani na cas tam nefunguje, pokud se pred vas nacpou tlacenky...

U doktora Pavlisky jsem byla dvakrát, pokaždé byl velmi zaneprázdněn. Když jsem mu popsala své příznaky (lupání v kloubu), řekl mi velmi arogantně, že jsou vysoce nepravděpodobné. Nezeptal se mne vůbec na anamnézu, nezajímal se o to, jaké další nemoci mám, v mé kartě u něj najdete pouze údaje opsané z mé občanky a zřejmě doklad o zalacení "zápisného". Pak mi napsal léky, za které jsem v lékárně dala téměř tisíc korun, abych zjistila, že je nemohu užívat kvůli zažívacím potížím, astmanu a alergii. Podle toho co tu čtu a také podle chování pana doktora je zřejmé, že bude schopný chirurg a tomu by se měl věnovat, protože pro kontakt s pacinetem a jeho neoperativní léčbu je třeba víc, než si udělat hezkou čekárnu s televizí.