Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily očních lékařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
Ověřeny pacient
Umístění: Síť očních klinik LEXUM operace šedého zákalu

Velice děkuji za perfektně provedené operace a také za příjemný a vstřícný přístup. Za sebe mohu jen doporučit. Díky, pane doktore.

N
Ověřeny pacient
Umístění: Síť očních klinik LEXUM operace šedého zákalu

Velice děkuji MUDR.Tomáši Jurečkovi, Ph.D. za odoperování šedého zákalu na obou očích. Vysvětlil vše o průběhu operace a dodal mi odvahu svým klidným a citlivým přístupem. Mám jen pár dní po operaci, vidím dobře a bez jakýchkoliv potíží. Panu doktorovi moc děkuji.
Pavla Nahodilová

D
Ověřeny pacient

Pan doktor Jurečka je dle mého názoru odborník na správném místě. Je pečlivý, velice příjemný, před laserovou operací očí mi vše patřičně vysvětlil, dodal mi i odvahu. K pacientům se chová velmi příjemně, individuálně, je vstřícný, odpovídá na dotazy. Z vlastní zkušenosti můžu doporučit.

M
Ověřeny pacient

Dne 23.9. 2014 a za týden 1.10. 2014 jsem podstoupila operaci šedého zákalu obou očí a astigmatismu, operoval mě obě oči pan MUDr. Tomáš Jurečka, Ph.D. a jeho přístup k pacientům a i mě samotné velice povzbudil , když jsem byla trochu nervózní z první operace.Jeho zlaté , šikovné ruky mě utvrdily, že jsem v dobrých rukou, operace se výborně zdařily a vidím jeho zásluhou , hlavně do dálky , tak jak nikdy bez brýlí už 50 let ! Touto cestou chci mu poděkovat a doporučit svým známým a přátelům i rodinným příslušníkům, u kterých nastanou podobné problémy s očima ! Děkuji Vám pane doktore !!!! Vaše pacientka Marie Sedláková z Ivančic

V
Ověřeny pacient

Pan doktor byl velice vstřícný, hodný a šetrný. Všem bych operaci očí doporučila především u Neovize a pana doktora. Tímto bych chtěla všem poděkovat a popřát hodně dalších úspěšných operací. Vaše Marta Veselá

Ověřeny pacient

Pan doktor Jurečka je kliďas a nebýt pohodové atmosféry na sále při operaci prvního oka, kdy jsem byla dost v křeči a stresu, nevím jak by to dopadlo s mým druhým okem :-) Ale dopadlo to báječně! Můžu jen doporučit! :-)

R
Ověřeny pacient

Pan MUDr. Tomáš Jurečka Ph.D je odborník ve své profesi s lidským přístupem. Prováděl mi operaci katarakty obou očí. Nejdříve mi podrobně vysvětlil postup zákroku a i během zákroku mne informoval o každém kroku, který prováděl. Samotný zákrok tak nemáte šanci negativně vnímat. Díky němu je svět pro mne teď jasnější a barevnější.
Mgr. Radmila Rosická

W
Ověřeny pacient

Pan doktor Jurečka Tomáš mi prováděl ambulantní operaci katarakty u obou očí. Mohu jej doporučit dalším pacientům. Průběh operace byl klidný a ihned po skončení operace jsem se cítila velmi dobře.

A
Ověřeny pacient

Pan Mudr Tomáš Jurečka je velice příjemný oční lékař,odborník na přední a zadní segment oka. Je pečlivý a udělá si čas na pacienta,provede diagnostiku a navrhne řešení. Pacient se může zeptat na to čemu nerozuměl a co ho zajímá. A dostane lidsky srozumitelnou odpověď.Velmi mile mě překvapil

M
Ověřeny pacient

Pan doktor Jurečka má velmi dobrý přístup ke svám pacientům a je odborník, kterého není v Brně vidět často.

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti