Studentů 134, Kutná Hora
Zubní ordinace přijímá od srpna 2012

Oborová zdravotní pojišťovna, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR

Zobrazit ostatní zubařů v okolí

Umístění: Zubní ordinace přijímá od srpna 2012 Změna zubního lékaře

Pozitiva - pěkné prostředí, příjemný, kultivovaný a ochotný projev lékaře, při objednání nesedím v čekárně déle jak 10 minut nad objednací lhůtu, v případě bolesti možnost přijet max. do 48 hodin.
Negativa - dlouhé objednací lhůty na prevenci či neakutní ošetření (ale to není výjimka), velmi rychlá a nekvalitní práce.

S bolestmi jsem tam chodila dlouhé měsíce, nikdy na mě lékař nic neshledal, vypadala jsem jako simulant a hypochondr. Po návštěvě pohotovosti a vyhlášeného primáře zubní stomatochirurgie, který se zděsil nad stavem mého chrupu - vydrolené plomby, popraskané zuby, pokročilý zánět v mezizubních prostorách a co hodnotil nejhůře - nechala jsem si předělat 3 tmavé plomby na bílé (pochopitelně zaplaceno), na RTG se ukázalo, že MUDr. Dundálek odvrtal pouze vrchní část amalgámových plomb a naplácal na to bílou. Tmavá pochopitelně jednak prosvítala (MUDr. Dundálek uváděl, že to je pigment), ale RTG jasně ukázalo, že na materiálu šetřil a minimálně polovina amalgámu v zubech zůstala. Nad kvalitou provedení bílých plomb, které primář viděl díky orální kameře, jen kroutil hlavou. Vypadal to jako asfaltem nekoordinovaná zaplácnutá díra na silnici, žádná tvar, žádná barva. Navíc jedna z bílých plob při zatuhnutí "přetékla" přes zub a a utvořila tam špici jako krápník, která mě neustále bodala do dásně.
O 7 kazech, které MUDr. Dundálek přehlédl ani nemluvím.

Takže za mě ne, chodím už jinam a jsem ráda, že nejsem hypochondr.

Velmi příjemné prostředí, moderní ordinace a čekárna. Byla jsem moc překvapená, jak se pan doktor se sestřičkou tak příjemně chovali a vše mi vysvětlili. Vždy jsem se bála chodit k zubaři, ale tím dnem, kdy jsem tam přišla, se vše změnilo. Velmi doporučuji!

F

Mohu jen doporučit. K panu doktorovi jsem začala chodit nejspíš hned co byl po škole a nemám mu co vytknout.Proto jsem za ním odešla z původní ordinace do Kutné Hory. Má milé vstřícné jednání, vše vždy vysvětlí,zákroky,které mi zatím dělal vždy proběhly na jedničku, taky to skvěle umí s dětmi. Syn se nám v čekárně seknul, že nepůjde a pusu neotevře, ale pan doktor nám ho pomohl zpracovat, že pak vše proběhlo naprosto v klidu :-)
Možná že je o něco dražší než jiní zubaři, ale raději si připlatím, než abych pak dopadla jako můj manžel a zubař mi pak musel dávat pusu do pořádku pár měsíců. Manžel k němu přestoupil a už by neměnil.

Pan doktor poskytuje velmi kvalitní péče, je příjemný, vše pečlivě vysvětlí. Má skvělý přístup k dětem. Jednou větou lze konstatovat, že k tomuto zubaři se nemusíte bát. Sestřička je též velmi příjemná a ochotná.

Konečně lékař, kterému důvěřuji!!! Jeho profesionální přístup mi je velmi sympatický. Oceňuji na něm snahu pomoci, když je to jen trochu možné, aniž by musel do zubu vrtat či provádět jiný zákrok. V naší rodině zachránil před vrtáním poškozenou sklovinu již u dvou zubů. Je velmi humánní, vždy se snaží o co nejlidštější přístup. Má čtyřletá dcera, která do jeho ordinace chodí již od půl roku jejího věku na pravidelné kontroly, se k němu vždy velmi těší a mnohé čištění zubů neopomene podbarvit myšlenkou: "Strejda Tomáš mě pochválí." Takže náš pan zubař se pro nás stal "strejdou" a to velmi milým. To vše navíc umocňuje velmi příjemné prostředí s moderním vybavením. Nehledě na to, že jeho milá asistentka je úžasná v oblasti dentální hygieny. Je to můj již čtvrtý zubař a doufám, i poslední. Jsem ráda, že je mladý, nerada bych ho měnila. Po pěti letech, které ho navštěvuji, mohu říci jen to nejlepší.

Byl jsem u něho párkrát a nedá se mu upřít příjemné chování, ochota vysvětlit pacientovi o co jde, příjmené prostředí....ALE.............. k jedním blbým malým kazem jsem tam musel 3x, po vyvrtání mě objednal za 3 měsíce na provizorní plombu, pak za další 3 měsíce na stálou....a ještě mě to stálo 1.000 Kč a 3/4 roku starostí. Zdá se mi, že ošetření uměle strašně natahuje za jediným prostým účelem, dostat z pacienta, potažmo ZP co nejvíce. No, on tu luxusní čekárnu někdo zaplatit musí, že?

Velmi příjemný,milý a profesionální lékař a totéž platí i o sestřičce.Přehlásila jsem tam už celou rodinu a jsme moc spokojení a dokonce jsme se úplně přestali bát zubaře:-)

Pan zubar byl strasne prijemny mily od nej by se mohla spousta zubaru ucit jak byt hodny a mily na pacienci.A sestricka je taky strasne moc hodna.Sem bedu rada chodit tak jak se ma.

Dnes jsem navštívil pana doktora poprvé na vstupní prohlídku, mohu říci,že jsme byl vemi překvapen ihned po vstupu do čekárny, prostředí příjemné, sestřčka příjemná a pan doktor šikovný, vše ochotnně vysvětlí a má profesionální přístup ke své profesi. Mohu jen doporučit :-)

Zdá se že bude fajn!!!zub mi ošetřil na jedničku!!!!