Repinova 18, Ostrava

Umístění: Ordinace ošetření kořenových kanálků

pokud vezmu v potaz že zubař si za vše nechá zaplatit to za co má být v nahradě zdravotního pojištění (ano ta částka je směšná) převádí na dentální hygienu ... provedl zákrok který jsem nevyžádala a nedokončil předem smluvenou zakázku

Umístění: Ordinace Plobovani zubi,pan doktor mi.zachranil zubi ,

E špičkové hodnocení,bezbolestni práce,a vlastní arozumi svoji práce.za mouj život co jsem navštívila zubaři,pan doktorCiganek e.edinecni.

Umístění: Ordinace

Důvod návštěvy byla výměna starých amalgánových plomb za bílé, trhání osmičky. Pak Cígánek vše provedl bez problémů, bezbolestně. Po roce žádné problémy.

Umístění: Ordinace

Pana Cigánka již navštěvuji téměř od doby, kdy si zřídil soukromou ordinaci. Vždy byl dražší a dnes je drahý, ale vždy nejlepší. Předchozí zubaři mi zničili, co mohli a zdá se, že pan Cigánek je jediný, se kterým si mé zuby rozumí. Aktuálně mi dělá implantát včetně plastiky kosti. Jeho práce je naprosto excelentní. Nikdy mě po zákrocích u něj nic nebolelo.

K panu doktorovi jsem přišla s velmi špatným chrupem. Bála jsem se někam jít, protože jsem měla strach, že se na mě budou dívat skrz prsty, ale z přístupu pana doktora jsem byla nadšená. O všechny zoubky se mi krásně postaral a já se díky němu mohu zase zvesela smát. Opravdu skvělý přístup jak jeho tak i jeho personálu. Chodím k němu velice ráda a nevadí mi, že za takovou kvalitu si člověk připlatí. Navíc pan doktor je velice vstřícný a dá se s ním ohledně placení vždy domluvit.

profesionál na svém místě. Je dražší, ale pokud si pečujete o zuby, nemáte tolik kazů a stačí prevence. Zařízení je špičkové úrovni, personál je klidný a milý.
Jinam nejdu

1. den bolest, vysetreni mimo obednany termin castecna uleva
2. den bolest abnormalne zhorsena (komplikace jeste se pridala dorustajici 8) opet me vzal mimo obednavku a behem 3 minut mi vytrhl jeden hodne spatnou 7

A pak uz jen postupna uleva a radost ze nekdo tady zubum rozumi.

Pan doktor je opravdu dobrý ale platíte za všechno a ceny jsou šílené.Zjišťoval jsem si ceny zákroků u jiných lékařů a zjistil jsem ,že jeho služby jsou více než 100% dražší než běžné.Na druhou stranu nutno přiznat že je pečlivý, dobrý odborník, vybavení ordinace je špičkové.Ale je to lékař jen pro bohaté.

MUDr.Tomáš Cigánek je profesionál ve svém oboru. Profesionál je človek, který udělá svou práci tak dobře, že není třeba za týden chodit na "opravu", To co udělá, je udělané dobře a není třeba se dlouhý čas vyřešeným problémem zabývat. Že si za svou práci řekne o peníze, to není sprosté, protože - když se podíváte po jeho ordinaci - všechno je nové a to něco stojí. "Bezplatné" zdravotnictví je mýtus a kdo o zuby opravdu pečuje, stačí jen periodické prohlídky. Těm stěžovatelům, co mají pocit, že hodně platí bych doporučoval nějaké informace z ciziny, kde se platí za uvedené výkony mnohem více a tzv. základní péče na kasu je na úrovni veterinárního lékařství.
K MUDr. Cigánkovi chodím rád a jsem v dobrých rukách.

Pan doktor Cigánek je výborný lékař, jeho práce je opravdu špičková.Prostředí je velmi příjemné, žáden pocit strachu ani nedobrá nálada.Vřele doporučuji.