Zobrazit ostatní profily chirurgů v okolí

Zobrazit ostatní profily chirurgů v okolí

Umístění: jiné místo

Dnes jsem navštívil pana doktora ve Slaném s poměrně velkou tukovou boulí. Vyšla velice milá sestřička, která mi dala k vyplnění vstupní formulář. Pan doktor se s tím nepárá, vše mi s úsměvem a v pohodě vysvětlil, píchl mi lokální anestetikum a vyndal tu potvoru ven, asistovala mu kolegyně, také velice milá a příjemná. Všem mohu doporučit, je to správný chlap na svém místě a opravdový profesionál. Tímto děkuji celému týmu ordinace, všichni jsou skvělí a velice milí.

Skvělý lékař a velký sympaťák, jeho péči mohu jenom doporučit!!!

Ž

Super, super, super. DOPORUČUJI!!!

Skvělý lékař,skvělý chirurg,skvělý chlap...co dodat...přeji mu,ať se mu i nadále daří ;-)

C

Je fajn, s názorem, za svým si stojí. A je s ním i sranda. Crocks!

Pan doktor - tak to člověk, který je skutečným profesionálem, s perfektním vystupováním a prostě doktor na svém místě. Můžu ho všem vřele doporučit a myslím si, že budete spokojeni. Poradí, vysvětlí, vše s úsměvem na tvaři. Přeju mu hodně spokojených pacientů a zde hodně kladně hodnotících pacientů.

8 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobrý den, jsem 5 týdnů po laparoskopické operaci žlučníku. Cítím se dobře. Mohu jiz začít jezdit na kole a rotopedu?
Děkuji za odpověď

DObrý den, určitě ano, s tímto odstupem od operace je již ožné se vrátit ke zcela běžnému režimu, jako před operací.
S pozdravem T. Bureš

MUDr. Tomáš Bureš

Dobrý den obracím se na vás protože už nevím kam přítel měl v úterý akutní zánět slepého Střeva a o půlnoci ho operoval pan doktor laparpskopicky jenom že se tam pri nemohli dostat tak to udělali ještě klasickým způsobem. Po operaci mu bylo dobré až na to že se zadejchaval poslal mi foto břicha a tam jsem viděla že není sesitý ale měl jen 2 stehy říkám to není normální proč to nemáš sesite?? Přítel že neví pak druhý den se dotavily horečky tak pak zjistili že má zánět ale než to zjistily tak už přítel zvonil na sestru že mi něco prasklo na břiše a šíleně něco smrdí samozřejmě že mu prasklý stehy a měl zánět jeden den mu dali antibiotika a oplachuji mu ránu jenom že dnes je to 6 den po operaci a pořád má horečky a zakázali mu pít a jíst přijde mi nenormální že 6 den po operaci apendixu má pořád zánět můžete mi říct vás názor prosím předem moc děkuji

pokud se jednalo již o pokročilý zánět slepého střeva, je pooperační zánět v ráně možnou komplikací. Jejím řešením je pak nejen antibiotická léčba, vhodná pak dle citlivosti přítomných bakterií, která se zjistí vyšetřením stěru z rány. ALe velmi důležitá je i lokální péče o ránu a zejména její dostetčné chirurgické “čištění” - což znamená pravidelné výplachy rány desinfekcí a zabránění hromadění infekční tekutiny v ráně. Takové rány se pak skutečně léčí otevřeně a není možné je v doě zánětu zašít. Důležité je také zkontrolovat stav hojení v dutině břišní - nejlépe provedením kontrolního ultrazvukového vyšetření břicha, eventuelně CT.

S pozdravem T.Bureš

MUDr. Tomáš Bureš