Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna, Česká průmyslová zdravotní pojišťovna, Oborová zdravotní pojišťovna, + 3 Více

Zobrazit ostatní chirurgů v okolí
Antala Staška 1670/80, Praha
MEDICON a.s. Poliklinika Budějovická

Kreditní karta, Hotovost, Česká průmyslová zdravotní pojišťovna, + 4 Více

Zobrazit ostatní chirurgů v okolí

Umístění: jiné místo

Dnes jsem navštívil pana doktora ve Slaném s poměrně velkou tukovou boulí. Vyšla velice milá sestřička, která mi dala k vyplnění vstupní formulář. Pan doktor se s tím nepárá, vše mi s úsměvem a v pohodě vysvětlil, píchl mi lokální anestetikum a vyndal tu potvoru ven, asistovala mu kolegyně, také velice milá a příjemná. Všem mohu doporučit, je to správný chlap na svém místě a opravdový profesionál. Tímto děkuji celému týmu ordinace, všichni jsou skvělí a velice milí.

Skvělý lékař a velký sympaťák, jeho péči mohu jenom doporučit!!!

Ž

Super, super, super. DOPORUČUJI!!!

Skvělý lékař,skvělý chirurg,skvělý chlap...co dodat...přeji mu,ať se mu i nadále daří ;-)

C

Je fajn, s názorem, za svým si stojí. A je s ním i sranda. Crocks!

Pan doktor - tak to člověk, který je skutečným profesionálem, s perfektním vystupováním a prostě doktor na svém místě. Můžu ho všem vřele doporučit a myslím si, že budete spokojeni. Poradí, vysvětlí, vše s úsměvem na tvaři. Přeju mu hodně spokojených pacientů a zde hodně kladně hodnotících pacientů.

5 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobrý den. Mohl bych se Vás prosím zeptat, vyskytuje se běžně v mezírce nad zadnicí kousek nad kostrčí takovou válcovitá bulka, která je na hrubší pohmat malinko bolestivá, tvrdá, nepohyblivá, na pohled není vidět - pouze na pohmat (je pod kůži, ale vystupuje na povrch), běžně nebolí, pouze 2x se stalo že asi 3 dny bolela celá oblast mezírky, ale hned to ustálo a teď ani nevím, že ji tam mám. Nevíte, prosím, co by to mohlo být? Může to být životu nebezpečné (např. rakovina nebo se obsah bulky může dostat invazivně do krve)? Mockrát děkuji za odpověď.

Dobrý den,
    DLe popisu se jedná nejspíš o tzv. sinus pilonidalis. Je to nezhoubný stav,který Vás na životě neohrožuje, ale může dojít k jeho zánětu, což se projeví bolestivostí, zvětšením a často i hnisavým výtokem.
    Řešením je tuto bulku chirurgicky odstranit. Výkon se provádí, vzhledem k lokalizaci, v celkové anestezii a hojení trvá většinou 2-3 týdny.
    Pokud byste tedy řešení zvažoval je možné se objednat na většině pracovišť k tomuto výkonu.

MUDr. Tomáš Bureš

• Dobrý den. Mohou se hemoroidy projevovat jako podkožní fialové skvrny pod kůži ve vzdálenosti i cca půl Cm od konecniku nebo to muže být i absces pokud je občas přítomen mírný tlak? Mockrát děkuji a přeji hezky den.

DObrý den, dle Vámi uvedeného popisu se jedná o žilní pleteň v okolí análního otvoru. Tato při rozšíření může způsobovat pocity tlaku, někdy i bolesti, zejména při zánětu, který se projeví zvětšenou hmatnou boelstivou “boulí” v okolí řitního otvoru.
    K jasnému posouzení je jistě vhodné odborné proktologické vyšetření, které provádí většina chirurgických ambulancí.
    S pozdravem TBureš

MUDr. Tomáš Bureš