Františka Ondříčka 1088/2, České Budějovice
Poliklinika Vltava (mapa)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR

Při návštěvě pana doktora Tomáše Bulana jsem byl i se svým synem, který měl uraženou 1/3 předního zubu, překvapen jeho profesionálním přístupem a maximální péčí. Hlavně jeho pečlivost při rekonstrukci zubu byla na maximální úrovni.
Veliká spokojenost.

Pan MUDr.Tomáš Bulan je velice dobrý odborník, jeho profesní znalosti a dovednosti jsou vynikající, rovněž tak i jeho lidský přístup k pacientům je skvělý. Poradí, vysvětlí. To těž platí i pro jeho Sestřičku, Štěpánku Svobodovou.

Velmi dobrý lékař moc děkujio za jeho práci a úžasný přístup,

Mohu potvrdit,že pan zubař je opravdu velký Pán! V nemocnici na pohotovosti to bylo strašné,nejotřesnější zážitek se zacházením s pacienty.Přístup pana doktora Bulana naprosto úžasný,lidské chování,jemnost a okamžitá pomoc.Moc chválím a doporučuji.Profesionál na svém místě!

Velká spokojenost, pečlivý, umí, přemýšlí o pacientech, diskutuje o problému...

Pan MUDr.Bulan je velmi kvalitní lékař s vysokými odbornými znalostmi a velmi vstřícným přístupem k pacientům.

naprostá spokojenost.

v žádném případě nedoporučuji, chování pana doktora je arogantní a ceny oproti jiným stomatologům přílíš vysoké.

O zdravé zuby celé naší rodiny se stará vždy velmi pečlivě a důkladně. Vřele doporučuji.

S tímto lékařem je naše celá rodina spokojena, poradí, vysvětlí.