Adresa

AMICUS zubni ordinace
28. října 960/178, Ostrava

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily zubařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

7 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
I
Umístění: AMICUS zubni ordinace Jiný

Pan doktor Bárta je i přes svůj mladý věk velký profesionál a doporučuji ho všem, kteří potřebují opravit chrup pomocí zubních implantátů. Moderně zařízená ordinace, hezký přístup veškerého personálu, velmi srozumitelné vysvětlování postupu práce při zavádění implantátu a velká spokojenost s výsledkem.

P
Ověřený profil
Umístění: AMICUS zubni ordinace Bolestivá čelist a hrozné zuby

Když jsem přišla do ordinace p. doktora, hodně jsem už pochodila jiných zibařů, každý mi chtěl dělat něco jiného... a nechala jsem tam hodně peněz. Pán doktor už to jen nekomentoval, ale pustil se do práce. A bylo to hodně práce se starým můstkem a "otrasným chrupem". Já už myslela, že budu mít vysouvací klapačku. Teď už čekám na finále, nic mě u něj nebolelo, je milý, vtipný, ohleduplný a pozorný. Vlastně oba se svoji setřičkou dokážou se o pacienta postarat a zajistit konfortní bezbolestivé ošetření. Moc mu za všechno děkuji, jsem s ním velice spokojená a přeju mu, aby mu ten jeho optimizmus, elán a humor vydržel co nejdéle. Děkuji mu moc.

M
Ověřený profil
Umístění: AMICUS zubni ordinace Zcela nový chrup

U pana doktora jsem krátce, ale to co dokázal za měsíc ustavičné práce, by jinde trvalo půl roku. Mám zcela nové zuby, zub po zubu dělaný zvlášť. Ochota, pracovitost, profesionalita!!! 100% práce!! Nic mě nebolí, už se jen směji. Díky doktore, sestřičky a laborantko!!! Díky!!!!!!!!!


J
Ověřený profil

Zubaře jsem navštívil po dlouhé době, v Ostravě málo kdo přijímá, pan zubař Bárta bral tak jsem to zkusil. Pan doktor Bárta je příjemný, mladý zubař, ale vypadá to, že mu šlo jedině o to vyvrtat si co nejvíce peněz. Po kontrole ústní dutiny mi bylo oznámeno cca. 10-12 kazu pomalu na každým zubu. Rentgen jsem nepodstoupil, protože v ten den měli poruchu takže zhodnocení stavu pouze vyšetřením ručním. Po vyšetření mi pan doktor udělal plán, prvně zajít si na dentální hygienu, což jsem učinil za tuto radu děkuji a dále vytrhnout všechny osmičky jako prevenci. Pan doktor je asi mistr trhač, dvě osmičky chtěl dělat v jeden den, druhé dvě v druhý den. Po vytržení osmiček měla následovat postupná oprava všech kazů, nicméně k panu doktorovi sem již nikdy poté už nešel. Ve výpisu u zdravotní pojišťovny v osobní kartě pojištěnce, záložka osobní účet pojištěnce si pan doktor naúčtoval i zhotovení velkého rentgenu, který mi proveden nebyl! Zkrátka přišlo mi to tak, že pán doktor schválně hledá kazy a tak jsem si po čase našel novou paní zubařku, mladou, sympatickou leč o dost dražší, ale říkal sem si vyzkouším, uvidíme co mi řekne na vstupní prohlídce. Nová zubařka, v jedné z nejlépe vybavených ostravských ordinací (jedna z nejdražších, bohužel za kvalitu se platí) mi našla 4 kazy, osmičky mi trhat nechce, protože jsou zdravé, udělala rentgen a zhodnotila můj chrup až na 4 kazy jako velmi dobrý.


Ověřený profil

Jsem u pana doktora Bárty krátce, ale velmi oceňuji jeho přístup, preciznost a profesionalitu. Po 2 složitějších zákrocích mi do mého chrupu vrátil řád a pořádek, včetně parádně domodelované stoličky s kterou jsem se skoro loučil. Jeho obrovská výhoda je dle mého, že je mladý, moderní a progresivně smýšlející. To je ostatně vidět na celé ordinaci, jeho přístupu a nejnovějším technickém vybavení. Po zkušenosti jsem přesvědčen, že aplikuje i nejnovější stomatologické metody a poznatky, což je pro pacienta obrovský kredit a ostatně to lze poznat na kvalitě odvedené práce. S výsledky obou zákroků jsem maximálně spokojen a další drobnější mě ještě čekají. Ne, že bych se na další zákroky těšil, ale rozhodně nepůjdu do ordinace pana doktora s obavou, kde a jak skončí moje zuby. Vím, že zůstanou v mé puse a ve finále budu i já mít jistotu, že jsou bez kazu, a že jsem peníze investoval do svého zdraví a nechal je v ordinaci, kde si je právem zaslouží. Doporučuji!!!


Ověřený profil

Po ctyrech navstevach, kdy mi pan doktor postupne spravil vsechny kazy (a ze jich bylo) a vymenil stare plomby za bile, se zase muzu smat s otevrenou pusou, jako jsem nemohla vic nez deset let. Jestli mate strach ze zubaru, tak tady ho mit vazne nemusite. Ordinace je moc pekna, atmosfera prijemna a kdyz s vami pan doktor skonci, tak vas vlastne bude mrzet, ze uz nemate zkazene zuby :-)


P
Ověřený profil

Chci poděkovat panu doktorovi za skvělou práci. Bezbolestnou opravu všech kazů a za precizní opravení mrtvého zubu, který ostatní zubaři zcela přehlíželi. A to všechno zvládl v šibeničním termínů!!! Opravdu moc děkuji za ochotu a vstřícnost! Můžu jen doporučit!
PS: Kudy chodím tam mi chválí, jak mám krásné zuby!!! Moc děkuji!!!


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Odpovědi

2 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobrý den. Chtěla bych se k Vám objednat na prohlídku. Má paní Doktorka odešla do důchodu, nic nám nesdělila a karty nám zaslala na zdravotní pojišťovnu a á teď marně hledám nového zubaře. Děkuji za odpověď Vladimíra Miklašová tel.732328031

Dobry den, pac. zatim prijimame. Objednat se muzete na tel. cisle 603 241 068. Budeme se na Vas tesit. S pozdravem

MDDr. Tomáš Bárta

Dobrý den,
přijímáte ještě nové pacienty? Nikde jsem na Vás nenašel kontakt.
Děkuji
Klíma

Dobry den, pac. zatim prijimame. Objednat se muzete na tel. cisle 603 241 068. Budeme se na Vas tesit. S pozdravem

MDDr. Tomáš Bárta

Veškerý obsah publikovaný na portálu ZnamyLekar.cz zejména Otázky a odpovědi, má pouze informativní charakter. Internet nepředstavuje plnohodnotnou náhradu lékařské péče poskytované specialistou.

Zkušenosti