Adresa

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Běžný termín


Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily zubařů v okolí

Služby a ceník služeb

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

Chválenická, Plzeň

16 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
M
Ověřený profil
Umístění:

Tak jsme to po roce a půl konečně zvládli :)) Mám krásné zuby! A moc děkuju paní doktorce za trpělivost a laskavost.To bylo práce :D Asi 5 vyměn bíle za amalgamy,3 nové plomby a 1 trhání. :-) Měl jsem obrovský strach ze zubaře z dětství. Pokud se taky bojíte lepší doktorku nenajdete :) Preciznost,kvalita ,lidskost na jedničku.Chválím i sestřičky. :-) Moc Vám děkuju a VŠEM DOPORUČUJI :) Michal !

L
Ověřený profil
Umístění:

Paní doktorku doporučuji. Je velice pečlivá, tepělivá, profesionální a milá. Oceňuji také ochotu vysvětlit situaci i zákrok.

N
Ověřený profil
Umístění:

Paní doktorka je skvěla a obzvlášť se mi libí jak ona působí na děti .Moji kluci ( 6 a 4 roky) vůbec ne mají strach a věřte je to zásluhou paní doktorky , bohužel v tak malém věku už měli hrozné zážitky u jiného zubaře a to z běžné kontroly. Děkuji moc a samozřejmě paní doktorku doporučuji.
Shvartsova N.


M
Ověřený profil
Návštěva z ZnamyLekar.cz
Umístění: Běžný termín

Jestli hledáte vhodného zubního lékaře/ profesionála, a ještě k tomu někoho s lidským přístupem, pak zavítejte do ordinace této paní doktorky. Sama jsem po přestěhování do Prahy pečlivě zvažovala, komu se v té široké škále zubních odborníků svěřit do rukou bez obav, že bych od něj odcházela s většími potížemi, než se kterými jsem k němu přišla. Paní doktorka je pečlivá, veškeré zákroky s pacientem dopředu konzultuje, v případě nejasností vše ochotně vysvětlí. Navíc do ordinace dokáže vnést příjemnou atmosféru, díky které se po usednutí do křesla pacient necítí jako před popravou, jak tomu často u kolegů dentistů bývá.:)


Ověřený profil
Umístění: Běžný termín

Paní doktorku doporučuji!! Milá, příjemná a hlavně lidská. Odbourala můj strach ze zubaře a pomohla mi a to ještě nemáme zdaleka vyhráno. Děkuji moc

Tetiana Konysheva

Děkuji Vám mnohokrát za Vaše hodnocení.


K
Ověřený profil
Návštěva z ZnamyLekar.cz
Umístění: Běžný termín

Nejlepší doktorka, u které jsem kdy byla. Paní doktorka Konysheva je velmi milá a pečlivá, byla jsem u ní několikrát a ani jednou mě žádný zákrok nezabolel. Konečně se nebojím zajít k zubaři. Navíc její technika je skvělá, zuby mi spravila neuvěřitelně, vřele doporučuji :)

Tetiana Konysheva

Dekuji Vám, snažím se pro své pacienty dělat maximum.


S
Ověřený profil
Návštěva z ZnamyLekar.cz
Umístění: Běžný termín

Velice příjemná a milá paní doktorka. Vše vysvětlí a tím odbourá strach z ošetření. Pochvalu si zaslouží i milé sestřičky, skvělý je rovněž systém objednání s upozorněním a taktéž pracovní doba. Paní doktorku doporučuji a děkuji.


Ověřený profil

Dva roky jsem nebyla u zubaře a bála jsem se hledat nového. Riskla jsem to a objednala jsem se k paní doktorce Konyshevě a už od první návštěvě jsem věděla, že jsem udělala dobře. Paní doktorka je opravdová profesionálka, je velice příjemná, stará se o vaše pohodlí a její práce je bezchybná. Naprosto ji jako zubařku doporučuji a moc jí děkuji!


O
Ověřený profil

Paní dotorka mne přijala po přestěhování do Prahy s akutním problémem bez předchozího objednání. Maximální spokojenost, oceňuji profesionalitu, pečlivost a přístup k pacientovy.
Všem doporučuji!


F
Ověřený profil

Bál jsem se i když jsem do toho šel po 3 letech po hlavě. Měl jsem shnilý zub, zbyly mi jen kořínky. Doktorka byla milá, všechno mi vysvětlila, hlavně se mi líbil přístup ůcty k svobodnému rozhodnutí pacienta. Doktorka mě na sobotu obědnala na extrakci na 11 hodinu kvůly mě přijel doktor který na to byl specializovaný. Takže zatím spokojený :)


Došlo k chybě, zkuste to znovu