Umístění: Poliklinika Vltava Jiný

Pani doktorka Maresova i sestricka super jsou obe vytecny

Umístění: Poliklinika Vltava Jiný

Jak bylo napsáno : vysvětlení co jak proč paráda. Více takových lékařů a hlavně zubařů,z kterých mají lidi strach.
Děkuji moc.

Přikláním se ke všem kladným hodnocením, nikdy jsem se nesetkala s milejší paní doktorkou než je MuDr.Marešová:)
milá,ochotná:)

Tato paní zubařka je úžasná. Sice jsem většinu času v Plzni, ale za ní si ráda do Budějovic dojedu. Je milá, je s ní legrace, všechno pečlivě vysvětlí a ještě nikdy jsem v čekárně nečekala, většinou mě vzala i o trochu dřív. Opravdu doporučuji

Naprosto skvělá.
Příjemná paní zubařka i sestra.
Ze zubařů mám velký strach, ale přístup paní zubařky byl skvělý. Všechno co musela udělat nejprve v několika větách vysvětlila, takže jsem vždy věděl co se bude dít, jakým nástrojem bude pracovat, jak nástroj funguje, kam bude "sahat" zda to bude bolet nebo ne.

Skvělé, více takových lékařů.

Děkuji moc.

Myslím, že předchozí recenze řekly již vše. Nevzpomínám si, že bych se vůbec kdy setkal s jiným lékařem s takto lidským přístupem. Paní doktorka je skutečnou osobností a nevěřím, že potkám někoho jiného, kdo by se jí rovnal... Moc děkuji.

Nejlepší zubařka kterou znám,jsem velmi spokojen. K paní zubařce si chodim odpočinout od prace.

mám fóbii ze zubařů, ale když jsem našla tuto paní doktorku, tak to zvládám v pohodě. Je citlivá, vše vysvětlí, trpělivá, pečlivá a hlavně lidská!!! Milá sestřička, obě jsou velice ochotné, dá se s nimi domluvit a je tam i sranda :) Děkuji Vám, paní doktorko!!!

U

Za touto lékařkou jezdíme i s dětmi 50km daleko a vůbec toho nelitujeme.

Pani doktorka je trpělivá, zodpovědná, chápající a milá lékařka, vždy s úsměvem na tváři. Taktéž sestřička je velmi laskavá a usměvavá. Mnohokrát Vám děkuji.