Taťána Drahanová, zubař Ústí nad Labem

MUDr. Taťána Drahanová

Uložit

Zubař, Praktický lékař Více

32 názorů

Uložit


Adresa

Mírové náměstí 3428/5A Špalíček, Ústí nad Labem
Stomaservis s.r.o.

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily zubařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
D
Umístění: Stomaservis s.r.o. Jiný

Na stěně má sice spoustu certifikátů a potvrzení o absolvovaných školeních, ale služby špatné. Odmítli mi vydat nebo poslat emailem rtg. mých vlastních zubů, který jsem chtěl předat svému dentistovi. Naprostá byrokracie a neochota, s jakou jsem se ještě nesetkal. Kvůli jejich přístupu budu muset jít na rtg. znovu. Nedoporučuji.

K
Ověřený profil

Máme s MUDr.Dyatlovou jen ty nejlepší zkušenosti. Přijala do péče celou mou rodinu a postupně všem odléčila všechny problémy. Dokonce i má malá dcera, která nebyla ochotna otevřít strachy ani pusu, překonala za pomoci lékařky a její trpělivosti všechny obavy a nechala se nakonec ošetřit. Díky perfektnímu, modernímu vybavení a speciální technice v ordinaci je schopna rychle a přesně diagnostikovat a poté odborně zakročit. Ve spojení s aktivním a profesionálním přístupem k řešení problému a její ochotě a vstřícnosti je to ideální kombinace, kterou mohu vřele doporučit. Příjemný a ochotný je i ostatní personál ordinace a i oni pracují pro pacienty na velmi vysoké úrovni. Kate.Rehorova

L
Ověřený profil

K paní doktoroce Dyatlové a celému jejímu týmu včetně setřiček mám jen to nejlepší hodnocení. Nikde jsem se nesetkal s takovou profesionalitou, jednáním a hlavně špičkovou prací na nejvyšší úrovni. V krásných nových prostorách s prvotřídním vybavením a bez čekání. Vážím si toho co dělají pro lidi a obdivuji je, že své práci dávají maximum na úkor svého času. Tímto bych chtěl také poděkovat za pomoc a péči. Děkuji, těším se na další setkání :) Lukáš Stach

D
Ověřený profil

Čekám na posouzení rentgenového snímku třetí stranou, poté pošlu objektivní názor a posouzení.

A
Ověřený profil

profesionalita je u pani doktorky samozrejmosti, stejne jako ochota a pochopeni, vcetne sestricek a kolegyni, patri jim velke diky

D
Ověřený profil

Vždy usměvavá, příjemná a velmi ochotná paní doktorka. Používá nejmodernější postupy a techniky. Před týdnem jsme byli celá rodina na prevenci v nové nádherné ordinaci. Jsme s ní velice spokojení.

Výborná lékařka, milá, neobyčejně šikovná. Opravila mi všechny zuby, které mě leta trápily a nyní chodím už jen na preventivní prohlídky - včetně celé své rodiny. Je výjimečně empatická k dětem a i moje malé děti ji mají moc rádi a k zubaři se těší. Děkujeme!

She is kind, cute and fabulous in work with the drill. All from the staff are kind and cute also...there is nothing wrong what to say. By the way the new, young doctor is pretty hot :-))).
P.S.

Paní doktorka mi zachránila zuby, je velmi pečlivá, léčí bezbolestně, dostal jsem se k ní náhodou a nelituji. Díky ní chodím na pravidelné prohlídky bez obav, je opravdu skvělá a velmi milá.

Dan

Nejlepší z nejlepších

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti