Stomaservis s.r.o.
Mírové náměstí 3428/5A Špalíček, Ústí nad Labem

Máme s MUDr.Dyatlovou jen ty nejlepší zkušenosti. Přijala do péče celou mou rodinu a postupně všem odléčila všechny problémy. Dokonce i má malá dcera, která nebyla ochotna otevřít strachy ani pusu, překonala za pomoci lékařky a její trpělivosti všechny obavy a nechala se nakonec ošetřit. Díky perfektnímu, modernímu vybavení a speciální technice v ordinaci je schopna rychle a přesně diagnostikovat a poté odborně zakročit. Ve spojení s aktivním a profesionálním přístupem k řešení problému a její ochotě a vstřícnosti je to ideální kombinace, kterou mohu vřele doporučit. Příjemný a ochotný je i ostatní personál ordinace a i oni pracují pro pacienty na velmi vysoké úrovni. Kate.Rehorova

K paní doktoroce Dyatlové a celému jejímu týmu včetně setřiček mám jen to nejlepší hodnocení. Nikde jsem se nesetkal s takovou profesionalitou, jednáním a hlavně špičkovou prací na nejvyšší úrovni. V krásných nových prostorách s prvotřídním vybavením a bez čekání. Vážím si toho co dělají pro lidi a obdivuji je, že své práci dávají maximum na úkor svého času. Tímto bych chtěl také poděkovat za pomoc a péči. Děkuji, těším se na další setkání :) Lukáš Stach

Čekám na posouzení rentgenového snímku třetí stranou, poté pošlu objektivní názor a posouzení.

profesionalita je u pani doktorky samozrejmosti, stejne jako ochota a pochopeni, vcetne sestricek a kolegyni, patri jim velke diky

Vždy usměvavá, příjemná a velmi ochotná paní doktorka. Používá nejmodernější postupy a techniky. Před týdnem jsme byli celá rodina na prevenci v nové nádherné ordinaci. Jsme s ní velice spokojení.

Výborná lékařka, milá, neobyčejně šikovná. Opravila mi všechny zuby, které mě leta trápily a nyní chodím už jen na preventivní prohlídky - včetně celé své rodiny. Je výjimečně empatická k dětem a i moje malé děti ji mají moc rádi a k zubaři se těší. Děkujeme!

She is kind, cute and fabulous in work with the drill. All from the staff are kind and cute also...there is nothing wrong what to say. By the way the new, young doctor is pretty hot :-))).
P.S.

Paní doktorka mi zachránila zuby, je velmi pečlivá, léčí bezbolestně, dostal jsem se k ní náhodou a nelituji. Díky ní chodím na pravidelné prohlídky bez obav, je opravdu skvělá a velmi milá.

Dan

Nejlepší z nejlepších

Paní doktorka je vždy ochotná a milá. I když mám problém s docházením na kontroly vždy po půl roce, nikdy na mne kvůli tomu nebyla nepříjemná nebo zlá. Čekací doby jsou u ní naprosto úžasné a i když k paní doktorce nejsem objednaná, tak nikdy nečekám dlouho, pokud přede mnou není nějaký pacient. Má také skvěle vybavenou ordinaci a velice milou zdravotní sestřičku. Mohu jedině doporučit. Zolotnitsyna