Vratimovská 624/11, Ostrava
Ordinace (mapa)

Měla jsem velké štěstí,že jsem se dostala k paní doktorce,odborník,empatie,kéž bychom se tak dobře cítili u všech lékařů.Moc děkuji.Marcela Zymrusová

Léčím se u paní doktorky asi 15 let.Její lidský a profesionální přístup je úžasný.Vždy si dobře popovídáme nejen o mé nemoci, ale o mých starostech i radostech. Má skvělý smysl pro můj černý humor a vždy se spolu zasmějeme. Také sestřička je na vysoké profesionální a lidské úrovni, umí perfektně odebírat krev
i když najít u mne žílu je dost problematické. Děkuji oběma za vynikající péči !!!
Ivona Rusková

Hledala jsem nějakého revmatologa, tak jsem se dívala na internet, a díky vašim hezkým recenzím jsem se objednala právě k této paní doktorce.
Byla jsem u této paní doktorky jen dvakrát, ale musím říci, že jsem lepší doktorku ještě nepotkala. Všechno srozumitelně, podrobně a jasně vysvětlí, projevuje empatii a je moc laskavá. Sestřička je taky báječná, usměvavá, a hezky si s vámi popovídá. Objednací doba je rychlá, a v čekárně se dlouho nečeká. Jsem moc ráda, že jsem se přesvědčila o tom, že můžu spoléhat na názory druhých. Děkuji paní doktorce za lidský přístup a taky paní sestřičce.

Paní doktorka je člověk na správném místě, léčí a radí Vám komplexně a měla jsem neuvěřitelné štěstí, že jsem se do jejích rukou dostala!

Jsem velice ráda, že jsem v péči paní doktorky Brtníkové. Přijala mě jako novou pacientku v krátké době oproti
ostatním ordinacím. Přístup je naprosto profesionální, ale také velmi příjemný a vstřícný. Všechno mi podrobně a
srozumitelně vysvětlila a bez nějakých delších odkladů poslala na potřebná vyšetření. Sestřička je také velmi
příjemná. Málokdy se mi stává, že si v ordinaci nepřipadám, jako kdybych obtěžovala. Ještě jednou děkuji jak
paní doktorce, tak paní sestřičce.

Paní doktorka mě dostala z toho nejhoršího. Její přístup k pacientům je naprosto úžasný. Vždy Vás vyslechne, provede podrobnou prohlídku a ptá se a ptá se. Dokonce mě velmi překvapilo, když mi řekla, že bolesti jsou opravdu u revmatismu ukrutné. Málo který doktor vám to řekne, dokonce u jiného jsem si vyslechla, že mám zajít k psychologovi, že ty bolesti si jen vymýšlím. Proto jsem taky přešla bez problému k paní Doktorce. Velmi mě překvapilo, když jsem se jí ptala, zda nebudou problémy, že přecházím k ní, tak mi odpověděla: však co se může stát? Přinejhorším mi to pojišťovna nezaplatí a to jsou malé starosti. Tím se vůbec nezabývejte. Který jiný doktor Vám to řekne?? Doktorka je pohotová, okamžitě mění léčbu, pokud některé léky nezabírají. Vždy mě přivítá s úsměvem a sestřička je taky velmi milá. Děkuji Vám pani Doktorko, že už nemám tak ukrutné bolesti a můj stav je čím dál lepší.

Tato lékařka mi prostě přirostla k srdci,vžy ochotná a dobře naladěná!
Velmi zkušená a poradí si se všemy problémy pacientů. Vřele doporučuji!!!!!!!!!

Paní doktorka je nejlepší,nejobětavější a nejmilejší z lékařů které znám. Léčím se u ní téměř 20let a vždy dovede nejen pomoc,ale i potěšit a rozveselit.
Za to jí nesmírně děkuji a obdivuju . J.Š.

U této lékařky jsem v péči 15 let a jsem velice spokojená.Vždy, zdůrazňuji vždy, trpělivě vyslechne, probere možné varianty léčby, příjemná a ohleduplná k vašim fyfickým potížím. Její lidský přístup, je pro mě nesmírně povzbuzující a vážím si jí.

Na MUDr Brtníkovou si nemůžu stěžovat - za tu dobu co jsem její pacientka si našla vždy čas se mi věnovat , najít vhodnou léčbu a hlavně kladně hodnotím její lidský přistup k pacientovi kterémukoliv .Je to velice ochotná a obětavá lékařka s lidským cítěním a to každý pacient musí ohodnotit.Návštěva u ní mě vždy rozveselí a dodá mi zas elán do života.Je velice starostlivá o každého pacienta a snaží se mu pomoct ze všech sil.Já si jí velice vážím jako lékaře i jako člověka.

Ivona Rusková

paní doktorce, tak paní sestřičce.

Tato lékařka mi prostě přirostla k srdci,vžy ochotná a dobře naladěná!
Velmi zkušená a poradí si se všemy problémy pacientů. Vřele doporučuji!!!!!!!!!

Za to jí nesmírně děkuji a obdivuju . J.Š.