Reprofit International s.r.o. Ambulance pro reprodukční medicínu a gynekologii
Horní lán 6, Olomouc

Umístění: Reprofit International s.r.o. Ambulance pro reprodukční medicínu a gynekologii Jiný

Tři měsíce před setkáním jsem si nechala na klinice zmrazit spermie a podle testů byla kvalita vzorku pod referenčními hodnotami. Šla jsem se MUDr. Štěpána Machače, PhD. zeptat, jak moc je pravděpodobné, že se se vzorkem IVF nepovede, a jestli mám zkusit jít za pár měsíců dát další vzorek.

Tvářil se, jako bych mu narušila jeho obědovou pauzu, misgenderoval mě a jeho odpovědi byly strohé, jako by se mě snažil odbýt.

Rozhodla jsem se pro jistotu dát další vzorek, kvůli čemu jsem musela odložit začátek hormonální terapie a brát doplňky stravy pro mužskou plodnost. Poté, co jsem ho odevzdala, se z kliniky ozvala další lékařka, jestli si mají nechat oba. Vysvětlila jsem jí, proč jsem dala další a ona mi odpověděla, že jsem to nemusela dělat, protože ten první byl pro IVF použitelný.

Kvůli MUDr. Machačovi jsem musela čekat o půl roku déle, než bylo nutné, abych konečně začala brát hormony. Všichni ostatní zaměstnanci kliniky byli velmi vstřícní a chápaví.

K panu doktorovi docházíme něco přes půl roku.
Vyšetření, která bylo třeba udělat, nebo i o která jsem si sama řekla, byla udělána!
Je to skvělý pozitivní člověk, v momentě, kdy jsem přišla poprvé do ordinace jsem věděla, že se nám v jeho rukách miminko podaří.
Rozhodně nás nehnal hned do IVF, zkoušeli jsme několik sledovaných cyklů, pak IUI.
Po IVF se zadařilo, napoprvé, kde jinde je taková úspěšnost?

Jediné, co mě mrzí, že v IVF Clinic nedělá i klasickou gynekologii, neváhala bych, i když dojíždím z velké dálky.

A na předchozí komentáře - že si pacientky nepamatuje? A že nemá čas odpovídat na otázky?
Nestalo se mi, že by neodpověděl na email a to v pracovní době, po 10 večer, nebo i když má dovolenou! Je k němu opravdu velký nával, tak se může stát, že člověku přijde, že jej odbývá..
Ale na cokoliv jsem se doptala opravdu emailem.

Já jsem mu moc vděčná za tu šanci, kterou bychom jinak neměli.
A věřím, že vše dobře dopadne a za 2 roky si pojedeme pro sourozence..

Díky péči p.doktora Machače se nám za necelý měsíc narodí naše první miminko. Je opravdový profesionál, někdy se svérázným přístupem,ale ten nám vyhovoval.. Člověk mu absolutně důvěřuje. Děkujeme jemu i celému týmu Clinic Olomouc. J.H.

Díky panu doktorovi máme po čtyřech letech marného a bolestivého snažení našeho Kryštůfka. Po čtyřech neúspěšných IVF pokusech jsem vše chtěla vzdát, ale dostala jsem kontakt na pana doktora. Náš syn byl hned napoprvé, bez hyperstimulačního syndromu, vše v pohodě. Pan doktor Machač léčí nejen tělo, ale především duši. Co řekne, to platí. Je to absolutní profesionál, co nemaže med kolem pusy, netahá z nešťastných párů jen peníze, ale snaží se vymyslet léčbu šitou na míru. Jsem za něj neskonale vděčná a o dalším přírůstku k nám do rodiny už nepochybuju.

Díky panu doktorovi je tady s námi už měsíc naše vytoužené miminko, to nejkrásnější, co mě v životě potkalo :-) Vždycky mu budu vděčná za to, s jakým přístupem nás v Reprofitu přijal a jak nám pomohl ke štěstí.
Po mnoha pokusech jinde se v Reprofitu zadařilo napoprvé a to v době, kdy už jsem to skoro vzdala a byla rozhodnuta pro darovaná embrya! Pan doktor nás svým optimismem povzbudil, rozmluvil nám dárcovství a navrhl co nejjednodušší postup. Povedlo se, díky!

Dnes jsem byla v reprofitu poprve, trosku s obavama, ktere me presly hned kdyz jsem vesla do ordinace. NAPROSTO UZASNY, LIDSKY, VTIPNY A MIKY PAN DOKTOR. VIC TAKOVYCH.
A.K.

Pan Dr. Machač má sice velmi svérázný přístup k pacientkám. Na rozdíl od ostatních řekne věci na rovinu, zkouší nové cesty a díky němu jsme se, po několika letech neúspěchu v jiných centrech, dočkali holčičky.

Nejlepší doktor, kterého si může člověk v tomto oboru zvolit. Nejen, že je to neskutečný optimista, který ví, že psychika pacientky je hodně důležitá při léčbě neplodnosti, ale také skvělý odborník. Ráda jsem za ním dojížděla 100 km :)
Nemluvě o tom, že oproti jiným doktorům mu nešlo prvotně o peníze.

Velmi milý a příjemný pan doktor.Díky jemu máme krásná dvojčátka.Dokáže povzbudit a člověk se hned cítí lépe.

Díky dr.Machačovi mám dnes nádherné usměvavé osmiměsíční dítě. Prodělala jsem mnoho IVF jinde, pak jsem dostala doporučení na něj. Ukázal mi jiný pohled na situaci, ovlivnil mě pozitivní energií, důvěřovala jsem mu a do smrti mu budu vděčná!!!!