Adresa

Kouřimská, Kutná Hora
Ordinace PL stomatologa (mapa)

Na tento adrese online kalendář není aktivní

Požádat o spuštění kalendáře
Oborová zdravotní pojišťovna, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR
Nedostatek informací o službách a cenách

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

4.5

Obecné skóre
9 názorů

  • Přesnost
  • Péče
  • Zařízení

Negativni komentar je ode mne. Nestrefuji se do nikoho, jen rikam svuj nazor, je mozne, ze jsou i spokojeni pacienti.

A mj., pane doktore, az si zase budete pochvalne komentare psat sam, doporucuji nepsat 3 najednou v jeden den v rozmezi tri ctvrte hodiny, je to ponekud napadne.


Jak je možný, že někdo se do tohoto pana doktora strefuje ?
Je vůbec nejlepší v přístupu k pacientům i co se jeho odbornosti týče. Vše zařídí i za pacienty, objkedná k "VYŠŠÍ" PÉČI - U MNE SE JEDNALO O IMPLANTOLOGII - A DOPORUČÍ i to nejlepší a relativně nejlevnější řešení. Jsem naprosto SPOKOJENÁ a nedoporučovat bych mohla jedině z jednoho prostýho důvodu - a to, aby toho neměl , chudák, tolik!


Opravuji na "NEJLEPŠÍ" v co jsem doufala po obšírnem vyjádření. Sleduje trendy ma v ordinaci záření šetřící rtg, VŠE je hned a bez čekání , vše vysvětlí, zařídí, a hlavně, má tak zorganizovanou pŕaci, že nečekáte víc než 10 minut! Prostě , my jsme nadmíru spokojeni a NEMĚNILI by!


Nevím, kdo psal predesle negativni hodnocení na pana doktora, ale znacne nesouhlasím! Pan doktor by se rozdal, samozřejmě , že má i horší den, ale dělá pro své pacienty to nejlepší. I sestra je naprosto úžasná a snaží se vyhovět jak muže. V ordinaci je cítit snahu o to nejlepší jak ze strany odbornosti, tak lidskosti. Asi i zde platí, že nelze se zavděčit všem. My s celou rodinou bycom NEMĚNILI! Výborný zubař, v KH prý jeden z nejlepších...


Po nekolika letech jsme pana doktora opustili, byl velice neprijemny, pusobil velice labilne a naladove. Nedoporucuji

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


H

Výborný, a šikovný zubař, Milá sestřička, perfektní přístup k pacientům, vše vysvětlí, ordinace výborně vybavená, občas nestíhá tak čekáte, ale čekáte proto protože se pacientům pořádně venuje a věnovat se bude pořádně i vám!!! u tohoto zubaře se nemusíte ničeho bát, Všem vřele doporučuji !!!


Š

Pan doktor je velice šikovný a má snahu vše vysvětlit. Jde s dobou a má moderní přístroje. Spolu s velice příjemnou a milou sestrou jsou sehraným týmem, škoda jen, že mají tolik práce, že někdy nestíhají. Vřele doporučuji


L

Výborný zubař....


J

Velice šikovný a milý lékař.
```
Hodnocení bylo změněno na "Doporučuji". Důvod: Obsah komentáře je příliš strohý na nejvyšší hodnocení.
```


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti