Kouřimská, Kutná Hora
Ordinace PL stomatologa (mapa)

Oborová zdravotní pojišťovna, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR

Negativni komentar je ode mne. Nestrefuji se do nikoho, jen rikam svuj nazor, je mozne, ze jsou i spokojeni pacienti.

A mj., pane doktore, az si zase budete pochvalne komentare psat sam, doporucuji nepsat 3 najednou v jeden den v rozmezi tri ctvrte hodiny, je to ponekud napadne.

Jak je možný, že někdo se do tohoto pana doktora strefuje ?
Je vůbec nejlepší v přístupu k pacientům i co se jeho odbornosti týče. Vše zařídí i za pacienty, objkedná k "VYŠŠÍ" PÉČI - U MNE SE JEDNALO O IMPLANTOLOGII - A DOPORUČÍ i to nejlepší a relativně nejlevnější řešení. Jsem naprosto SPOKOJENÁ a nedoporučovat bych mohla jedině z jednoho prostýho důvodu - a to, aby toho neměl , chudák, tolik!

Opravuji na "NEJLEPŠÍ" v co jsem doufala po obšírnem vyjádření. Sleduje trendy ma v ordinaci záření šetřící rtg, VŠE je hned a bez čekání , vše vysvětlí, zařídí, a hlavně, má tak zorganizovanou pŕaci, že nečekáte víc než 10 minut! Prostě , my jsme nadmíru spokojeni a NEMĚNILI by!

Nevím, kdo psal predesle negativni hodnocení na pana doktora, ale znacne nesouhlasím! Pan doktor by se rozdal, samozřejmě , že má i horší den, ale dělá pro své pacienty to nejlepší. I sestra je naprosto úžasná a snaží se vyhovět jak muže. V ordinaci je cítit snahu o to nejlepší jak ze strany odbornosti, tak lidskosti. Asi i zde platí, že nelze se zavděčit všem. My s celou rodinou bycom NEMĚNILI! Výborný zubař, v KH prý jeden z nejlepších...

Po nekolika letech jsme pana doktora opustili, byl velice neprijemny, pusobil velice labilne a naladove. Nedoporucuji

Výborný, a šikovný zubař, Milá sestřička, perfektní přístup k pacientům, vše vysvětlí, ordinace výborně vybavená, občas nestíhá tak čekáte, ale čekáte proto protože se pacientům pořádně venuje a věnovat se bude pořádně i vám!!! u tohoto zubaře se nemusíte ničeho bát, Všem vřele doporučuji !!!

Š

Pan doktor je velice šikovný a má snahu vše vysvětlit. Jde s dobou a má moderní přístroje. Spolu s velice příjemnou a milou sestrou jsou sehraným týmem, škoda jen, že mají tolik práce, že někdy nestíhají. Vřele doporučuji

Výborný zubař....

Velice šikovný a milý lékař.