Všeobecná zdravotní pojišťovna + 1 Více

Pod Krejcárkem 975, Praha 3, Praha
Stomatologické centrum Krejcárek

Specialista na dentolavoelární a maxilofaciální chirurgii, kloubní problematiku a implantologii. Člen české společnosti Maxilofaciální chirurgie ČLSJ...

Umístění: Enta Dent s.r.o. Jiný

Dnes jsem byl u pana MUDr. Nátka na extrakci horní a dolní 8mičky. Chtěl bych tímto velmi poděkovat za velice profesionální a bezbolestný výkon.
V dřívější době jsem podstoupil extrakci osmiček a byl to nejhorší zážitek vůbec.
To co jsem absolvoval dnes bylo naprosto dokonalé a bezbolestné.
Pan doktor uklidní, vše krok za krokem vysvětluje a má o pacienta skutečný zájem.
Pokud někdo půjde na extrakci k panu Nátkovi nemusíte se opravdu ničeho bát.

Umístění: Enta Dent s.r.o. trhání zubů

Chtěl bych tímto velmi poděkovat panu Mudr Štefanu Nátkovi za velmi vstřícný přístup a odvedený zákrok.Za celý můj život jsem se nesetkal s tak skvělým dentistou a to jsem jich navštívil pěknou řádku.Po mých zkušenostech a strachu který jsem prožíval jsem se cítil jako na jiné planetě.Zákrok jsem vůbec necítil a doporučuji všem známým jedině Enta-Dent.Pane doktore děkuji Vám za vaší výbornou práci a laskavý přístup k pacientům.Král Bohumil Kamýk

Umístění: Enta Dent s.r.o.

Pana doktora vřele doporučuji.... Mam panicky strach ze zubaře a pan doktor ne jen že mě se sestřičkou uklidnil ale taky byl velice ochotný hodný empaticky vše vysvětlil. Měla jsem rozpadl zub od mé paní zubařky který mi nedokázal vytrhnout bezboleste. Pan doktor to dokázal. Po dvou injekcich jsem necítila absolutně nic. Jsem velice ráda že díky němu je vše v pořádku a můžu se zase naplno věnovat dětem. Velké díky i personálu v entadent studiu.... Jste skvělí!!! Děkuji!!!

C

Byla jsem u pana primáře na extrakci osmičky, velice děkuji jemu i milé sestřičce za velmi rychlý a profesionální výkon. Pan primář je velmi milý, ochotný, po celý zákrok mi vysvětloval krok za krokem co právě dělá, sestřička mě utěšovala a uklidňovala. S takovýmto přístupem jsem se ještě nesetkala. Moc děkuji !
M. Tučková

K dr. Nátkovi chodím na Krejcárek na vysekávání osmiček. S tak úžasným lékařem jsem se snad ještě nesetkala - naprostý profesionál, vysoce kvalifikovaný odborník a navíc velmi příjemný, empatický, vše vysvětlí a snaží se zajistit pacientovi maximální komfort. Ostatně to platí o celém stomatologickém centru Krejcárek. Díky panu doktorovi i poměrně složitější chirurgické zákroky jsou bezbolestnou záležitostí. Všem mohu dr. Nátka a stomatologické centrum Krejcárek jen doporučit!

Ráda přidám nejlepší hodnocení! Moje zubní lékařka mě poslala na zubní chirurgii do zdravotnického zařízení
Na Krejcárek v Praze3 na extrakci zničené dolní osmičky a jsem moc ráda, že jsem se dostala na ošetření k
MUDr Nátkovi, který je 100% profesionál..stejně jako další zaměstnanci zubního centra. Všichni milí, vstřícná recepční, příjemné prostředí , poskytnutí všech informací před zákrokem i rady, jak pečovat o ránu po zákroku, a protože jsem sama zdravotník (i když z jiného oboru), oceňuji především empatický přístup.
Díky . Helena Dřevová

C

Docela dost jsem měl strach z trhaní osmiček,všichni lidé co to měli za sebou říkali jak to bolí atd. Ale hned po první návštěvě jsem zjistil že pan primář je profík ,vůbec to nebolelo a rychle hojilo.

Snad nejlepší lékař, se kterým jsem se kdy setkala, velmi schopný, profesionální, už od první minuty máte pocit, že naprosto ví, co dělá a své práci perfektně rozumí a umí ji. Je také velmi empatický a lidský, má opravdový zájem o pacienta, snaží se mu pomoci, povzbudit ho, nestresuje, perfektně vysvětlí, co bude dělat a proč - navíc způsobem, který pochopíte...Mohu ho jen doporučit!

Lékař, na kterého nikdy nezapomenu - a to mám problém si zapamatovat jména. Kdysi - v roce, na který si nevzpomínám (tuším 2008), mi prováděl zákrok - akutní zánět "okostice" + osmička (fakt to bolelo a tehdejší primář podcenil situaci - jinak by se zánět tak nerozvinul). Vše provedl jako profesionál, vše vysvětlil a vše dopadlo naprosto perfektně. Děkuji, Děkuji, Děkuji.
Tomáš Matějka

Nejúžasnější pan doktor. Strašně hodnej, milej, lidskej. Vše vysvětlí, co dělá, proč to dělá. Ještě mě skoro politoval i když si osmičky nechá trhat skoro každej. Může všem jedině doporučit!