Praktický lékař pro dospělé
U Střediska 5, Liberec

Bohužel, nemám dobrou zkušenost. Je zde vidět maximální snaha ušetřit, čekat, zdali se pacient nevyléčí sám, popřípadě přesvědčit pacienta, že holt lepší už to nebude...hlavně neplatit za zbytečné vyšetřování...Díky tomuto přístupu jsem chodila zbytečně tři měsíce s boreliozou, přestože jsem sama žádala o testy, paní doktorka je odmítala udělat. Nakonec na pokyn specialisty paní doktorka testy nechala udělat, dala antibiotika a problém byl vyřešen...Nyní po roce se situace opakuje, mám si koupit Ibalgin a čekat, jestli mě to nepřejde...Nechala jsem si udělat testy jinde a opět borelioza...Léčí mi ji již jiná paní doktorka, na tohle nemám nervy... Je mi 36 let a k lékaři chodím jen, když už opravdu není vyhnutí

Paní doktorku hodnotím velmi dobře, je opravdový odborník. Má lidský přístup. Vždy mě léčí profesionálně a v komplikovaných případech doporučí specialistu. Mohu jen doporučit.

doporučuji

Vyhovuje mi velmi lidský přístup a jednání na úrovni. Je pravda, že léky jsem občas dostal až při několikáté návštěvě. Ty cesty do Liberce jsem si přitom mohl ušetřit, kdyby se nečekalo, "jestli to samo nepřejde". Nicméně občas je lepší necpat se hned nějakými dryjáky... Doporučuji!

Musím reagovat na poslední hodnocení "podepsané" pacient. Pane, kdo jste, že takto anonymně plivete jed na paní doktorku, která je nejen obětavým lékařem, ale i dobrým člověkem? Víte, jak můžete i slovy ublížit? Asi ano, a proto to děláte. Znám paní doktorku desítky let a vím, že pro nás - své pacienty dělá víc než většina praktických lékařů, které jsem poznal. A rozhodně ne kvůli penězům, ale kvůli pocitu odpovědnosti, který každý dobrý lékař má.

Dobrý večer, k paní doktorce Voborníkové chodím již strašně dlouho. Je to výborná lékařka s profesionálním a lidským přístupem k pacientům.Přeji ji hodně štěstí, zdraví, spokojenosti v osobním životě i v práci.

Velmi dobrá lékařka! Pracovala jsem u ní 2 roky a nikdy jsem neměla pocit,že by nějakého svého pacienta odbyla nebo se mu dostatečně nevěnovala, ba naopak. Udělala pro své pacienty co bylo v jejich silách. Mohu ji jen doporučit, protože ona je puntičkářka a takový by měl lékař být. Dle mého názoru, vše vždy dotáhla do konce.

Paní doktorku navštěvuji už mnoho let, je přívětivá, lidská, odborně zdatná. Vždy mi pomohla, odhalila i pochybení odborného lékaře. Doporučuji.

Neochotná, zanedbala péči u mé matky a ani se nedokázala omluvit. Nic moc jako lékařka a ani jako člověk.

Ochotná lékařka, vyhovuje mi přístup, hledání příčiny. Nemám zájem cpát se práškama a zkoušet které zaberou.