Skřipov-Hrabství 64, Opava
Praktický lékař pro dospělé (mapa)

Co bych tak mohl napsát .? Těžko nahazim slov k takovému odbornému lekáři jako je pan Mudr.Štencel. Je to člověk na svým místě a doufám že nikdy nezmění,ba naopak vylepší přistup k pacientum. S pozdravem Binar Tomáš.

ochotný, svědomitý, pečlivý,vždy poradí

vstricny a velmi ochotny dusledny jen tak dale dekuji

Pečlivý pan doktor i sestřička. Vždy mi úspěšně pomohli. Můžu doporučit. Od té doby, co jsem se přestěhovala tak jsem už takového skvělého lékaře nepotkala.

velice erudovaný všeobecný lékař, je příjemný, empatický, vždy vyslechne, snaží se poradit, je mi sympatické, jak s rozvahou předepisuje léky - atb x homeopatika, myslí na prevenci-více takových všeobecných lékařů, děkuju pane doktore za Vaši práci

Je bezva

opravdu to je člověk na svém místě

Vždy vyjde vstříc nemocným,je obětavý a pacientům věnuje veškerý svůj čas.Léči na dobré úrovni,já osobně jsem s ním spokojená.Děkuji za jeho péči

Je to člověk na svém místě, vysoká odbornost, pacienta vyslechne, neustále se vzdělává. Navíc což není až tak obvyklé je ochotný ošetřit pacienta i po pracovní době, popř. přijet domů.

Je příjemný, kompetentní atd.