U pošty 14, Brno
Ambulance pro gynekologii, porodnictví

Umístění: Ambulance pro gynekologii, porodnictví Jiný

Přišla jsem k paní doktorce se "zánětem", ani mi nesdělila diagnózu a byla na mě nepříjemná. Když jsem jí řekla že mám ještě velké bolesti při menstruaci, doporučila hořčík. Tuhle doktorku nedoporučuji.

Umístění: Ambulance pro gynekologii, porodnictví Zánět

Jsem zklamaná. Přišla jsem za p. Dr. s opravdu bolestivým zánětem. Odebrala mi vzorky, dala mi do ruky letak na léky (bez předpisu samozřejmě) a řekla mi, že výsledky budou do týdne!!!!! A nechala mě jít domů. Za týden jsem volala, oznámila mi, že ano, byl tam zánět. Nic víc! Pardon, ale už nikdy víc!

Umístění: Ambulance pro gynekologii, porodnictví Cysta

Byla jsem u paní doktorky 3 krát...poprvé jsem byl skopokojená,jenže i když mi bylo pouhých 12 leta a byla jsem panna,tak mi paní doktorka dělala vyšetření zrcadly..Ale to jsem nevěděla, že se takhle vyšetření u pannen nedělá..
Když jsem šla po druhé,tak to mi již bylo 13 let,šla jsem tam,jelikož jsem byla hospitalizována v nemocnici na obilňáku,protože jsem měla cystu na vaječníku. Na obilňáku byl úplně jiný přístup..Milé,hodné,zajímaly se o mně...No..když jsem šla v těch 13 k paní doktorce,dělala mi ultrazvuk vnitřně,i když nepoužívám tampóny a jsem stále panna. Brečela jsem tam bolestí, pak jsem týden nemoha chodit,ale paní doktorku to nezajímalo..Teď jsem tam šla po třetí,že třeba to bude lepší,jelikož už je to zase rok..Ale ne...stále stejný..Již používám tampóny ale pouze když je to nutné,používám je málo kdy, protože mi jsou nepříjemné...Ale paní doktorka mi opět udělala vyšetření přes vagínu a opět vnitřní ultrazvuk...A zase to dopadlo tak,že nemohu chodit,protože to bolí při každém kroku...I když byla máma na chodbě či uvnitř,chovala se stejně. Máma ji dnes volala a paní doktorka jí řekla,že je to normální když dívky nejsou příliš napité,ale já jsem byla napitá a sama říkala,že mám plný močák,tak kde je problém?
K paní doktorce už nehodlám nikdy ani v kročit..

Chodím k paní doktorce řadu let a k ní i moje dcery.S péčí jsme velmi spokojeny,vždy s ní můžeme vše probrat.

já chodím k paní doktorce relativně chvilku, po té, co mi jiná chybně stanovila diagnozu (spletla si dělohu s močovým měchýřem a já pak zbytečně absolvovala kolečko urologických vyšetření). je sice fakt, že jedna sestra je taková odměřená, ale s paní doktorkou sem zatím problém neměla a doufám, že ani nebude

Paní doktorku nedoporučuji, pokud přímo nehledáte lékařku a sestru s arogantním, neochotným a neprofesionálním přístupem. Takovým lékařům by měl být odebrán diplom!

Reaguji na většinu negativních ohlasů: k p. doktorce Vlčkové chodím přes 20 let, je to odborník na úrovni. Provedla mě těhotenstvím; díky její všímavosti mi byl zachycen gestační diabetes v době, kdy se žádné testy jako dnes paušálně nedělaly; porodila císařským řezem mého syna; preventivní prohlídky vč. vyšetření prsou jsou vždy profesionální, dostanu potřebné informace i prostor na případné dotazy, diskusi atd; k léčbě zánětů vždy použije dg. mikroskop, nasazuje léčbu dle nálezu.... Jsem s péčí p. doktorky Vlčkové velmi spokojená.

Tuto doktorku rozhodne nedoporucuji na dlouhodobejsi kontakt, jako je napr tehotenstvi. Je velice chladna, neosobni, kdyz dela UTZ a clovek je vystresovany, vubec nekomentuje, co vidi, nesnazi se uklidnit pacientku, neukazuje monitor, neco si tam pise, jako kdyby byla pacientka vzduch. Jednou jsem si spletla datum UTZ. Prisla jsem na vysetreni s manzelem, ale UTZ mel byt az za mesic. Tak jsem ji poprosila, at udela UTZ, ze manzel si vzal kvuli tomu volno a ze si to zaplatim. Rekla, ze na to nema casove kapacity. OK. Za mesic jsme prisli zase. Cele vysetreni mlcela, na konci rekla, ze chce se mnou mluvit osamote a poslala muze pryc. Klepala jsem se jak osika, co mi sdeli a ona tak mezi nejakym psanim, jako ze je vsechno ok - ani se na mne nepodivala. Nektere pacientky ji tady obhajuji - ja jim to neberu, treba jsou otrlejsi, ale ja mela za to, ze lekar ma mit nejake zaklady psychologie a nechovat se k pacientovi jako k nejakemu "klientovi", prip. studijnimu materialu. Po tomto zazitku jsem odesla k jeji kolegyni Dr. Zalmanove, ktera je pravy opak.

Paní doktorku Vlčkovou navštěvuji už několik let, nikdy jsem žádné vážnější problémy neměla. Před rokem jsem začala mít problémy, beru HA a začala jsem slabě krvácet mezi měsíčkama. Zašla jsem za paní doktorkou a ta mi řekla, že mám cystu a že to způsobuje ta cysta. Když jsem přišla na kontrolu, cysta byla pryč a já dále krvácela. Paní doktorka mi řekla, že je to tím, že neberu prášky na minutu přesně, asi jako každý jsem někdy zapomněla, ale nikdy to problémy nedělalo. Věřila jsem jí a opravdu na minutu jsem je barala přesně, ale problém pokračoval, ba to bylo ještě horší. Nepřišlo mi to normální, hledala jsem na internetu, co by to mohlo být. Narazila jsem na tento web a přečetla jsem si názory na paní Vlčkovou. Narazila jsem zde na komentář jedné slečny, která měla stejný problém. Slečna za ní chodila s tímto problémem 2 roky a vždy slyšela to stejné co já. A jak to dopadlo? Šla jsem jinam, prodělala jsem za ten rok několik zánětů děložního čípku i ta slečna měla zánět děložního čípku. Myslím si, že dobrá doktorka přece musí poznat zánět, to je snad základ!!!! Aby toho nebylo málo, byla jsem svědkem toho, jak paní doktorka jedné paní předepsala špatný recept. Naštěstí paní byla sama doktorka a věděla, že by tento lék její tělo nezvládlo. Taky dobrý, že? Jsem ráda, že jsem pryč, tak moc...Mimochodem jsem v sanatorium Helios v Brně, tam mi paní doktorka všechno vysvětlila, absolutně jiný přístup, byla jsem překvapená, jak to jinde funguje!!!