Ambulance pro gynekologii, porodnictví
U pošty 14, Brno

Umístění: Ambulance pro gynekologii, porodnictví Jiný

K paní doktorce chodím dvacet let ,ale niky jsem se nesetkala s něčím negativním. Vždy je příjemná a pečlivá. Mám s ní jenom dobré zkušenosti.

Umístění: Ambulance pro gynekologii, porodnictví Jiný

Byla jsem u paní doktorky na vyšetření a málem zákroku se svojí dvouletou dcerou. Paní doktorka byla od začátku velmi milá a vstřícná, představila se mě i dceři a celá návštěva proběhla naprosto s klidem a profesionálně. Dcera odcházela s ordinace jako hrdinka, dostala i obrázek s sebou a do teď paní doktorku v dobrém vzpomíná. Můžu jenom doporučit.

Umístění: Ambulance pro gynekologii, porodnictví Jiný

Paní doktorku rozhodně nemůžu doporučit. Velmi nepříjemná, člověk se boji na cokoliv zeptat. Byla to moje první lékařka a každou návštěvu jsem nenáviděla, díky nedostatku empatie a některým poznámkám. Nyní mám jiného lékaře a zjišťuji, že člověk nemusí na gynekologii chodit vystresovaný. Tuto doktorku rozhodne nedoporučuji.

Umístění: Ambulance pro gynekologii, porodnictví Jiný

Přišla jsem k paní doktorce se "zánětem", ani mi nesdělila diagnózu a byla na mě nepříjemná. Když jsem jí řekla že mám ještě velké bolesti při menstruaci, doporučila hořčík. Tuhle doktorku nedoporučuji.

Umístění: Ambulance pro gynekologii, porodnictví Zánět

Jsem zklamaná. Přišla jsem za p. Dr. s opravdu bolestivým zánětem. Odebrala mi vzorky, dala mi do ruky letak na léky (bez předpisu samozřejmě) a řekla mi, že výsledky budou do týdne!!!!! A nechala mě jít domů. Za týden jsem volala, oznámila mi, že ano, byl tam zánět. Nic víc! Pardon, ale už nikdy víc!

Umístění: Ambulance pro gynekologii, porodnictví Cysta

Byla jsem u paní doktorky 3 krát...poprvé jsem byl skopokojená,jenže i když mi bylo pouhých 12 leta a byla jsem panna,tak mi paní doktorka dělala vyšetření zrcadly..Ale to jsem nevěděla, že se takhle vyšetření u pannen nedělá..
Když jsem šla po druhé,tak to mi již bylo 13 let,šla jsem tam,jelikož jsem byla hospitalizována v nemocnici na obilňáku,protože jsem měla cystu na vaječníku. Na obilňáku byl úplně jiný přístup..Milé,hodné,zajímaly se o mně...No..když jsem šla v těch 13 k paní doktorce,dělala mi ultrazvuk vnitřně,i když nepoužívám tampóny a jsem stále panna. Brečela jsem tam bolestí, pak jsem týden nemoha chodit,ale paní doktorku to nezajímalo..Teď jsem tam šla po třetí,že třeba to bude lepší,jelikož už je to zase rok..Ale ne...stále stejný..Již používám tampóny ale pouze když je to nutné,používám je málo kdy, protože mi jsou nepříjemné...Ale paní doktorka mi opět udělala vyšetření přes vagínu a opět vnitřní ultrazvuk...A zase to dopadlo tak,že nemohu chodit,protože to bolí při každém kroku...I když byla máma na chodbě či uvnitř,chovala se stejně. Máma ji dnes volala a paní doktorka jí řekla,že je to normální když dívky nejsou příliš napité,ale já jsem byla napitá a sama říkala,že mám plný močák,tak kde je problém?
K paní doktorce už nehodlám nikdy ani v kročit..

Chodím k paní doktorce řadu let a k ní i moje dcery.S péčí jsme velmi spokojeny,vždy s ní můžeme vše probrat.

já chodím k paní doktorce relativně chvilku, po té, co mi jiná chybně stanovila diagnozu (spletla si dělohu s močovým měchýřem a já pak zbytečně absolvovala kolečko urologických vyšetření). je sice fakt, že jedna sestra je taková odměřená, ale s paní doktorkou sem zatím problém neměla a doufám, že ani nebude

Paní doktorku nedoporučuji, pokud přímo nehledáte lékařku a sestru s arogantním, neochotným a neprofesionálním přístupem. Takovým lékařům by měl být odebrán diplom!

Reaguji na většinu negativních ohlasů: k p. doktorce Vlčkové chodím přes 20 let, je to odborník na úrovni. Provedla mě těhotenstvím; díky její všímavosti mi byl zachycen gestační diabetes v době, kdy se žádné testy jako dnes paušálně nedělaly; porodila císařským řezem mého syna; preventivní prohlídky vč. vyšetření prsou jsou vždy profesionální, dostanu potřebné informace i prostor na případné dotazy, diskusi atd; k léčbě zánětů vždy použije dg. mikroskop, nasazuje léčbu dle nálezu.... Jsem s péčí p. doktorky Vlčkové velmi spokojená.