Puškinova 226, Frýdek-Místek
Ordinace Puškinova s.r.o.

Zobrazit ostatní praktických lékařů v okolí

Jsem celostě zaměřeným lékařem, kdy kromě běžné medicíny se pacienti v naší ordinaci potkají s přátelskou atmosférou, psychologickou podporou a pomocí...

Umístění: Ordinace Puškinova s.r.o.

MUDr. Kochová je jeden z nejlepších lékařů, které jsem kdy měl možnost poznat. Nic nenechá náhodě, vše umí vysvětlit, povzbudit a umí postavit člověka na nohy. S paní doktorkou se můžu pobavit o čemkoliv a na rovinu, bez toho aby mě nějak paní doktorka odsuzovala. Dokáže člověka psychicky podržet a namotivovat. Za šest let, co chodím k paní doktorce se nestalo, že bych odešel z ordinace bezradný. Úsměv na tváři při odchodu z ordinace je samozřejmostí. K paní doktorce chodí i moji prarodiče a je to naše rodinné zlato.

MUDr. Silvie Kochová

Děkuji za taková slova :-)

Umístění: Ordinace Puškinova s.r.o.

Paní doktorka je velice sympatická a příjemná, ale stále si udržuje profesionální a důkladný přístup k práci. Umí také vyslechnout. Myslím, že je to člověk na správném místě.

:-)

Umístění: Ordinace Puškinova s.r.o.

Paní doktorka i sestřička jsou přátelské, vlídné a profesionální. Po všech stránkách jsem spokojená. Vřele doporučuji.

Umístění: Ordinace Puškinova s.r.o.

Jeden z nejsympatičtějších lékařů, které jsem poznal. Paní doktorka je vstřícná, naslouchající a dokáže člověku skutečně pomoci. Zatím se mi nestalo, že by její léčba nezabrala. Doba strávená v čekárně je často delší, ale není nijak enormní (od patnácti minut do hodiny a půl). Mohu jen doporučit

MUDr. Silvie Kochová

Děkuji za zpětnou vazbu...ohledně délky čekání...někdy je lidí hodně a neumím je brát jak zboží :-) tak asi proto....jsem ráda, že se Vám u nás líbí a jsem s pozdravem S.K.

Za sebe i manželku prostě skvělá lékařka se skvělím a lickým přístupem doporučuji všem.Prostě nemám co dodat .

Paní doktorka je užasný člověk a ve svém oboru výborný lekař, jsem ráda ,že jsem jí poznala.Každemu ráda doporučím.

Skvělá lékařka ,úžasný člověk umí nejen léčit ale i lidem naslouchat což je v této uspěchané době velmi důležité...moc si ji vážím a mohu jen doporučit Zuzana Šteinerová

Vynikající lékařka , úžasný človíček , umí naslouchat a léčit , moc si ji vážím a všem doporučuji
Lucie

Tuto mladou paní doktorku s lidským přístupem, zájmem o pacienta nejen z hlediska medicínského, mohu jenom doporučit. Umí naslouchat, poradí, potěší, povzbudí, vyzařuje z ní pohoda a velký dar " člověčenství", který není dán každému.

Paní doktorka je na svém správném místě, velice vstřícná, ochotná, poradí, vysvětlí, doporučí .. je pozorná, přivítá vás vždy s úsměvem a vlídným slovem, víc takových lékařů kdyby bylo by nebylo vůbec na škodu, s panem dr. Luňáčkem jsou dva nelepší lékaři, které jsem kdy poznala

1 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobrý den Paní doktorko chtěla bych se vás zeptat zda máte volné místo protože hledám doktora a právě teď mám dost velké obtíže tak se chci zeptat zda přijímáme děkuji za odpověď

Dobrý den určitě Vás přijmeme. Zavolejte na naše tel.cislo do ordinace a domluvíme se. Zdravím S.K.