Ordinace Puškinova s.r.o.
Puškinova 226, Frýdek-Místek

Jsem celostě zaměřeným lékařem, kdy kromě běžné medicíny se pacienti v naší ordinaci potkají s přátelskou atmosférou, psychologickou podporou a pomocí...

Umístění: Ordinace Puškinova s.r.o. Jiný

Bohužel jsem se od paní doktorky musela odhlásit kvůli změny bydliště.
Empatie, vstřícnost, péče a porozumění - to mi nyní rozhodně chybí. Více takových lékařů jako je paní doktorka Kochová.

Umístění: Ordinace Puškinova s.r.o. Jiný

Vladka Bílá Děkuji že mě pani doktorka přijala i když vim že je dnes těžké lékaře sehnat jsem velice spokojená ,je tam skutečně přátelská ,atmosféra je vidět že pani doktorka i sestřička maji toto povolání jako poslání .Děkuji vám moc si toho vážím

Umístění: Ordinace Puškinova s.r.o. Jiný

Paní doktorka je opravdu lékař na svém místě. Velice profesionální a zároveň empatická, snaží se člověka vyslechnout, porozumět a hlavně pomoct. Jsem ráda, že mám to štěstí patřit k jejim pacientům. Pekarová Pavla

Umístění: Ordinace Puškinova s.r.o. Jiný

Mohu doporučit všema deseti. V dnešní době najít někoho , kdo vám poradí a pomůže s lidským přístupem je hodně těžké. Tady jste na správném místě. Nejlepší paní doktorka široko daleko.

Umístění: Ordinace Puškinova s.r.o. Jiný

sice to není názor na Vaši péči, ale chtěla jsem se zeptat, zda přijímáte nové pacienty? Za odpověď děkuji

Umístění: Ordinace Puškinova s.r.o. Jiný

Paní doktorka má skvělý přístup,vždy ochotná vyslechnout,poradit,pomoct at máte jakýkoliv problém,když si není jistá pošle dál k odborníkovi.Jsem moc ráfa že jsem poznala tak skvělou,vlídnou,laskavou lékařku i sestřičku,více takových lékařů

Umístění: Ordinace Puškinova s.r.o.

MUDr. Kochová je jeden z nejlepších lékařů, které jsem kdy měl možnost poznat. Nic nenechá náhodě, vše umí vysvětlit, povzbudit a umí postavit člověka na nohy. S paní doktorkou se můžu pobavit o čemkoliv a na rovinu, bez toho aby mě nějak paní doktorka odsuzovala. Dokáže člověka psychicky podržet a namotivovat. Za šest let, co chodím k paní doktorce se nestalo, že bych odešel z ordinace bezradný. Úsměv na tváři při odchodu z ordinace je samozřejmostí. K paní doktorce chodí i moji prarodiče a je to naše rodinné zlato.

MUDr. Silvie Kochová

Děkuji za taková slova :-)

Umístění: Ordinace Puškinova s.r.o.

Paní doktorka je velice sympatická a příjemná, ale stále si udržuje profesionální a důkladný přístup k práci. Umí také vyslechnout. Myslím, že je to člověk na správném místě.

:-)

Umístění: Ordinace Puškinova s.r.o.

Paní doktorka i sestřička jsou přátelské, vlídné a profesionální. Po všech stránkách jsem spokojená. Vřele doporučuji.

Umístění: Ordinace Puškinova s.r.o.

Jeden z nejsympatičtějších lékařů, které jsem poznal. Paní doktorka je vstřícná, naslouchající a dokáže člověku skutečně pomoci. Zatím se mi nestalo, že by její léčba nezabrala. Doba strávená v čekárně je často delší, ale není nijak enormní (od patnácti minut do hodiny a půl). Mohu jen doporučit

MUDr. Silvie Kochová

Děkuji za zpětnou vazbu...ohledně délky čekání...někdy je lidí hodně a neumím je brát jak zboží :-) tak asi proto....jsem ráda, že se Vám u nás líbí a jsem s pozdravem S.K.

1 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobrý den Paní doktorko chtěla bych se vás zeptat zda máte volné místo protože hledám doktora a právě teď mám dost velké obtíže tak se chci zeptat zda přijímáme děkuji za odpověď

Dobrý den určitě Vás přijmeme. Zavolejte na naše tel.cislo do ordinace a domluvíme se. Zdravím S.K.