O

Zatím jsem u této paní doktorky byla v pátek 10.10. 2014 na vstupním vyšetření na laserovou operaci očí v brněnském Lexumu. Přístup všech - od recepčních až po paní doktorku byl na 1. Všichni milí a paní doktorka na vše ochotně odpověděla a vysvětlila. Operace mě čeká 27.11., tak jsem zvědavá a trošku se i bojím, ale snad vše dobře dopadne :)

Operace šedého zákalu

• krátkozrakost
  • dalekozrakost

skvělý přístup při implantaci umělé oční čočky i při následující péči

Co dodat :) Vidím lépe!

S paní doktorkou jsem maximálně spokojen, jak po odporné, tak i "lidské" stránce. Nemusíte mít strach se se svými problémy svěřit, neboť je velice milá a vše vám, tedy když budete chtít, vysvětlí.Chodím k ní 16 let a vřele doporučuji.

Je precizní odborník,zajistí potřebná vyšetření,je lidská,velmi milá

Operace šedého zákalu