Zahradníkova 494/2, Brno-střed , Brno
Poliklinika Zahradníkova

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Oborová zdravotní pojišťovna

Umístění: Poliklinika Zahradníkova

Chodíme se synem už 2 roky, paní doktorka je příjemná, trpělivý, atb předepisuje až je to nutné, nikdy u nás nic nepodcenila, když je potřeba odesílá preventivně za specializovanými lékaři, mám k ní důvěru a syn se u ní nebojí.

Umístění: Poliklinika Zahradníkova

S paní doktorkou i sestrou jsem velmi spokojená. Z důvodu stěhování jsem se přehlasila blíže k našemu bydlišti, ale po roce jsem se moc ráda vrátila zpět i když to mám dál. Sestřička milá, vstricna a hlavně poradi i po telefonu, takže tam člověk nemusí pořád jezdit. Pani doktorka nedává zbytečně antibiotika - jen pokud je to nezbytně nutné. Jsem velmi spokojena

Umístění: Poliklinika Zahradníkova

K paní doktorce jsem se dostala se synem náhodou, když onemocněl a naše paní doktorka měla dovolenou. Musím říct, že je to skvělá lékařka s lidským přístupem. Byla jsem opravdu mile překvapena. Sestřička taktéž - velmi laskavá žena, co se jen tak nevidí.

S pani doktorkou nejsme spokojeni. Postupuje dle jakychsi lekarskych manualu, nepusobi sebejiste, vubec neposloucha, kdyz ji licime stav ditete, proto nam jiz nekolikrat poradila spatne, jak pozdeji vyplynulo z konverzace s ni (pri jedne navsteve poradi mast a pri druhe rekne, ze se to na problem nesmi pouzivat). Zdravotni problemy licenevrodici si nezapisuje do pocitace, a pak dela, ze neexistuji. Neda se s ni mluvit, rodice odbyva vysvetlenim a argumenty, ktere by ji neuverilo ani male dite, a kdyz chcete lekarsky nazor nebo vysvetleni, nedockate se jej ani po polozeni serie doplnujicich otazek, coz v nas vzbuzuje vuci pani doktorce neduveru v jeji odbornost, ac skutecnost muze byt jina. Zdravotni sestra budi dojem, ze nema rada deti, neustale je vychovava, mentoruje (zcela bezduvodne, jak je spatri, "jde po nich"), mozna je vyhorela. Ma tendenci vychovavat z pozice starsi a chytrejsi take matky, zvlaste ji irituji matky, ktere sve deti vychovavaji jinak, nez to bylo za starych poradku.

Jsem nespokojená, jak s Lékařkou tak se sestrou. Na běžnou rýmu a kašel, ihned bez rozboru krve antibiotika, což vede k dalším užívání antibiotik, a kdybych tam chodila pokaždé, když je dcera nemocná, tak už máme snad ANT každý měsíc. Na nějaké diskuse tam není moc příjemné prostředí.

K paní doktorce chodíme 7. rok. Profesionální, komunikativní, vstřícná, vždy jsme byli spokojeni.