Adresa

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily pediatrů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

3.5

Obecné skóre
6 názorů

  • Přesnost
  • Péče
  • Zařízení
V
Ověřeny pacient
Umístění: Poliklinika Zahradníkova

Chodíme se synem už 2 roky, paní doktorka je příjemná, trpělivý, atb předepisuje až je to nutné, nikdy u nás nic nepodcenila, když je potřeba odesílá preventivně za specializovanými lékaři, mám k ní důvěru a syn se u ní nebojí.


K
Ověřeny pacient
Umístění: Poliklinika Zahradníkova

S paní doktorkou i sestrou jsem velmi spokojená. Z důvodu stěhování jsem se přehlasila blíže k našemu bydlišti, ale po roce jsem se moc ráda vrátila zpět i když to mám dál. Sestřička milá, vstricna a hlavně poradi i po telefonu, takže tam člověk nemusí pořád jezdit. Pani doktorka nedává zbytečně antibiotika - jen pokud je to nezbytně nutné. Jsem velmi spokojena


Ověřeny pacient
Umístění: Poliklinika Zahradníkova

K paní doktorce jsem se dostala se synem náhodou, když onemocněl a naše paní doktorka měla dovolenou. Musím říct, že je to skvělá lékařka s lidským přístupem. Byla jsem opravdu mile překvapena. Sestřička taktéž - velmi laskavá žena, co se jen tak nevidí.


T
Ověřeny pacient

S pani doktorkou nejsme spokojeni. Postupuje dle jakychsi lekarskych manualu, nepusobi sebejiste, vubec neposloucha, kdyz ji licime stav ditete, proto nam jiz nekolikrat poradila spatne, jak pozdeji vyplynulo z konverzace s ni (pri jedne navsteve poradi mast a pri druhe rekne, ze se to na problem nesmi pouzivat). Zdravotni problemy licenevrodici si nezapisuje do pocitace, a pak dela, ze neexistuji. Neda se s ni mluvit, rodice odbyva vysvetlenim a argumenty, ktere by ji neuverilo ani male dite, a kdyz chcete lekarsky nazor nebo vysvetleni, nedockate se jej ani po polozeni serie doplnujicich otazek, coz v nas vzbuzuje vuci pani doktorce neduveru v jeji odbornost, ac skutecnost muze byt jina. Zdravotni sestra budi dojem, ze nema rada deti, neustale je vychovava, mentoruje (zcela bezduvodne, jak je spatri, "jde po nich"), mozna je vyhorela. Ma tendenci vychovavat z pozice starsi a chytrejsi take matky, zvlaste ji irituji matky, ktere sve deti vychovavaji jinak, nez to bylo za starych poradku.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Z
Ověřeny pacient

Jsem nespokojená, jak s Lékařkou tak se sestrou. Na běžnou rýmu a kašel, ihned bez rozboru krve antibiotika, což vede k dalším užívání antibiotik, a kdybych tam chodila pokaždé, když je dcera nemocná, tak už máme snad ANT každý měsíc. Na nějaké diskuse tam není moc příjemné prostředí.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


D
Ověřeny pacient

K paní doktorce chodíme 7. rok. Profesionální, komunikativní, vstřícná, vždy jsme byli spokojeni.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti